Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 657

Thread: музика

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default музика

    Хора, отскоро съм тук в сайта, особено в подраздела за Пазарджик и доколкото виждам, организирате доста съвместни събирания на маса, хижа, в домашна обстановка и т.н. Всичко е ОК, така трябва, но един ред няма за това каква музика се слуша. Мисля, че ще е интересно, да си кажем мненията по тази тема. Ваш ред е

  2. #2

    Default

    активността направо е убийствена , добре, аз ще започна. Първо съвременната музика в който и да е жанр на става дори и за тоалетната. Лично аз си падам по рока. Любими изпълнители Бон Джоуви, Деф Лепърд, Металика, Годсмак, Юръп, Дийп Пърпъл, гънс енд роузес. От по-леките музики слушам с кеф Ийгълс, Смоуки, Куин дори Абба. Харесвам старите денс парчета на ди джей Бобо, Алексия, Аис Ем Си, Хадуей, Стиви Би. Чалгата не е музика, затова не я коментирам въобще, но хубави балкански песни мога да нарека сръбските и то само отбрани - Драгана Миркович, Весна Змиянац, Маринко Роквич - този последния е просто бог.
    Любими песни - те са толкова много, че не знам дали няма да запълня целия форум с тях . И така rock forever, пък да става каквото ще. нали света свършва след три дни.

  3. #3
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Аз слушам ретро , черно и по-рядко чалга
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  4. #4
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Аз слушам ретро , черно и по-рядко чалга
    Чалгар мръсен ...
    Само Весна, Драгана, Шабан и гааассссс

    Поздрав за Токич
    http://www.youtube.com/watch?v=1T9v76WCd4M
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  5. #5

    Default

    благодаря на Токата и Ди Стефано. Шабан Шаулич е голяма работа, той прави Лепа Брена певица от кръчмите в такава от световен мащаб. Определено тук има хора с вкус към музиката, това е екстра. Ако не сте слушали, препоръчвам на феновете на сръбската музика Маринко Роквич - "Да волим". от 1983г на някакъв комунистически "златен орфей", но след това песента става просто химн. Наздраве от мен, алфисти. А останалите, които се срамуват да кажат, какво слушат, ще ги чакаме, няма как да е по друг начин.

  6. #6

    Default

    Аз съм само на , но не пречи на имам 20gb хард-кор чага, за всеки случай Колкото до сръбското, има една телевизиика DM сат, като искам да се посмея си я пускам, няма такива бисери... Разни яки сръбски каки, пеещи и танцуващи по абсурден между кичозни интериори, златно просто...
    Last edited by Doomguy; 17-12-2012 at 21:32.

  7. #7

    Default

    Queen - Show must go on

  8. #8

    Default

    За много години, хора, бъдете живи и здрави, защото сме прави за едно нещо - изборът на превозно средство, което в нашия случай е много повече от това. Да не изпадаме в детайли, нека да се поздравим подобаващо:
    Днес разбрах, че един голям за мен човек, който не познавам чак толкова добре, има имен ден. Нека поздравите да са специално за него и тъй като всички, освен Токата и Дуумгай скромичите по темата музика, да му пожелая, да е все с нас, да ни оправя машините и всичко най-
    За Веско: Подуене Блус бенд: Нема Бира!!!!

  9. #9

    Default

    Добър вечер, господа, как сме в първия работен ден
    Днес поздравът е само един, на вълна умерен рок, ако може така да се нарече:
    Бъдете здрави и щастливи: Bon Jovi - Destination Anywhere

  10. #10

    Default

    Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
    Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
    Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува.
    Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
    Наздраве, господа.

  11. #11
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    След това парче , освен да кажа едно наздраве
    За много години ! Бъдете здрави и щастливи !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  12. #12
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
    Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
    Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува.
    Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
    Наздраве, господа.
    от ме караш пак да си наливам ся,тамън бех решил да спирам ...маааааалко
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  13. #13

    Default

    Twisted sisters - i wanna rock

  14. #14

    Default

    Ама, мнооого яко. Мерси

  15. #15

    Default

    Добър вечер, господа, как сме днес? Лично аз не съм се утрепал от работа, просто народа не се е събудил още след празниците или са ни свършили парите на всички. Шанс, да го е**, както се казва. Абе ще я докараме донякъде, все едно. Та, днес поздравът е следния:

    Evanescence - Forgive Me.
    Бъдете здрави.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •