Page 3 of 44 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 657

Thread: музика

  1. #31

  2. #32

    Default

    Благодаря на Tokata_Pz_Flex and Doomguy. Особено ми хареса якото Harvester of Sorrow.
    Днес, на Коледа, поздравявам ви с безпроблемно шофиране, , малък разход на гориво, като за АЛФА и съответно:
    Rock and Roll почти: System of a Down - Chop Suey;
    Драгана Миркович - Jedini, признавам, много ме кефи тази песен, направо след няколко бири се размазвам на нея;
    За всички останали фенове на музиката, бъдете здрави и щастливи: Richard Marx - One man.
    И така, днес два реда повече, заради празника. Искам да благодаря на всички, които се включват в темата, независимо, че сайтът е строго профилиран за нашите любими машини и техните проблеми. Все пак сме различни по душа от останалия свят и без питие и музика, повече от нас не могат, да не говорим за пушенето, да им е** май**та на измислилите забраната за пушене в заведения. Предполагам, че не сте забравили трите желания вчера, които задължително се сбъдват през идната година, провал съм го, ако не са ненормални и нереални, наистина се сбъдват. Бъдете здрави, пийте, колкото искате, защото така се живее, след като българинът мине на неговия вековен психолог, при който ходим с удовлоствие. Бъдете здрави, нека да ни е кеф, а останалото, можем с мерак да го изпратим на майната му. Наздраве момци!!!

  3. #33

    Default

    Дами и господа алфисти, след тежко преяждане и маалко по-тежко препиване , поздравите днес са следните за всички вас:
    За неостаряващите вечно чаровни рок маниаци - Europe - Prisoners in Paradise;
    Днес сръбско не ми се слуша, затова, поздрави със Зорба гъркът;
    И не на последно място, едно много старо парче, което стана песен на 20-ти век: Righteous Brothers - Unchained melody.
    Утре е работен ден! Внимавайте тази вечер. Аз вече се изтървах

  4. #34

    Default

    Здравейте алфисти, как сте в тези цели два работни дни? Днес ходих до Пловдив, мъглата беше наистина отвратителна. Но това няма значение особено, днес пък и следващите дни пак е време да пием и да се ошишкаме. Та, да си дойдем на думата, днес съм на лирична вълна , нека поздравът за всички да е само един: Queen - The Great Pretender.
    Весело изкарване на празниците!

  5. #35

    Default

    Добър вечер, дами и господа, нека да са приятни празниците ни. Не можем, да търсим съвършенство в компаниите, защото всеки наш човек може да докара "нещо", което въобще не ни допада, меко казано. Затова нека да бъде музика, великото изкуство на човечеството. И така, без повече философии, поздравите днес са, както следва:
    1. Нека да е яко: Rob Zombie - Dragula!!! много яко парче, вече на 13-14 години;
    2. Darko Filipovich - trеbvash mi;Ако не сте я слушали, повярвайте, тази песен е велика.
    3. Днес ми е много РОК настроението, затова, общият поздрав за хората, които не харесват горното е следния: много скоро, за мой срам, намерих изпълнение на "Ave Maria", което направо ме разби, силно ви препоръчвам, да го чуете до края - Plasido Domingo and Michael Bolton - Ave Maria. Нправили са го велико.
    Две думи накрая за хората, които не харесват поздравите ми. дами и господа, тази тема я отворих не за втълпявам някакво течение в музиката, а за да говорим кой какво слуша и така да откриваме нови велики форми на това изкуство. Не да се плюем един-друг, това българите го можем и даже в една изкривена форма ни е кеф. Идеята ми е всеки да каже, ако желае, разбира се, какво слуша и ако може, да каже защо - тъй като музиката е формата на влияние, която единствена успява да ни извади от маските, които носим по цял ден, дори и в къщи. Нищо не искам, да внушавам на никого, просто дайте да се ъпдейтем всички. Какво сме ние, хората, животинки, съществуващи по 50-100 години и после просто ни няма. А защо с това наше време, да не се занимаваме със сметки и планове, а да си направим кефа. За момента, единственото, което ни свързва са алфите. Но това е само началото.
    И така, извинявам се, ако съм отегчил някой, но това е моето мнение. Бъдете живи и здрави.
    От Celestrial - НАЗДРАВЕ

  6. #36
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=54ZLP-wDgRI

    Поздравявам ви за празниците ! Наздраве !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  7. #37

    Default

    Много направо красива песен от братята руснаци, благодаря, не знаех, че може да са толкова добри. И така, да видим днес с какво искаме да се поздравим. Задават се бурни времена - днес в Биллата ходих, да избирам алкохол за утре, все пак е празник и нещо ме придърпа към две бутилки Столичная. Ще е зверско, няма как , та днес поздравите са следните:
    1. John Bon Jovi - Put the boy back on cowboy;
    2. Румяна Попова - Сите девойчиня;
    3. Alexia - Number One.
    Поздрави, алфисти, бъдете здрави и утре в 00:00ч, да покажем, какво можем с пиратките, патроните и бомбичките.

  8. #38

    Default

    Здравейте, Алфисти, малко преди да започваме, да гърмим, нека да се поздравим. Днес купонът е, както описах преди два-три дни, няма две мнения, не може всичко да е пълно и равно, но както и да е, трябва да е весело.
    И така, днес ви подравявам само с едно парче: Deep Purple - Soldier of Fortune.
    Наздраве!

  9. #39

    Default

    Queen - Show must go on

  10. #40

    Default

    За много години, хора, бъдете живи и здрави, защото сме прави за едно нещо - изборът на превозно средство, което в нашия случай е много повече от това. Да не изпадаме в детайли, нека да се поздравим подобаващо:
    Днес разбрах, че един голям за мен човек, който не познавам чак толкова добре, има имен ден. Нека поздравите да са специално за него и тъй като всички, освен Токата и Дуумгай скромичите по темата музика, да му пожелая, да е все с нас, да ни оправя машините и всичко най-
    За Веско: Подуене Блус бенд: Нема Бира!!!!

  11. #41

    Default

    Добър вечер, господа, как сме в първия работен ден
    Днес поздравът е само един, на вълна умерен рок, ако може така да се нарече:
    Бъдете здрави и щастливи: Bon Jovi - Destination Anywhere

  12. #42

    Default

    Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
    Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
    Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува.
    Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
    Наздраве, господа.

  13. #43
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    След това парче , освен да кажа едно наздраве
    За много години ! Бъдете здрави и щастливи !
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  14. #44
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    34
    Posts
    1,041
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  15. #45
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Здравейте, алфисти, как сте? Днес поработхме, няма как, пара трябва да излиза. нещо ме е хванала сръбската вълна, та реших, да ви поздравя специално с едно парче, което направо ме разиграва:
    Vesna Zmijanac - Da Budemo Nocas Zajedno.
    Велико парче, за мой срам, не знаех, че съществува.
    Бъдете живи и здрави, ще преборими тази година, все пак това ни е в кръвта.
    Наздраве, господа.
    от ме караш пак да си наливам ся,тамън бех решил да спирам ...маааааалко
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

Page 3 of 44 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •