Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 269 of 269

Thread: Членове на клуба и привилегии!

  1. #256
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Ти си знаеш
    Нямам какво да ти кажа .
    Каквото имам да казвам съм го казал отдавна

  2. #257
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Темата се изроди тотално!
    Наруши се добрият тон.
    Ще кажа каквото мисля и съм длъжен, не защото Унди ми е приятел и още повече Адаш, а защото ми стана такъв, след като го поставих в доста ситуации, от които излезе като мъж.
    В него виждам олицетворението на новата вълна от Алфаджии, които милеят за идеята.
    Камене, не можеш да претендираш за тежък модераторски труд, защото беше мод в "Мултимедия", която не е особено натоварена, благодарение на тебе. Бях ти повлякъл таланти от Тунинг форума и ЕММА, ама ти се постара да ги отблъснеш.
    После орева да станеш мод в "Купува-продава" и Крис ти каза, че това е недопустимо, защото на практика продаваш доста неща и това е сблъсък на интереси. Крис заплати за това, щото админа тогава се беше "отрязъл", но малцина се осмелиха да кажат мнението си.
    Съвсем безскрупулно се заигра със собствениците на Форума и даже по време на честванията на 100 години Алфа Ромео, отиде с тях в Милано, та да ти лъсне още повече ибрикчийската същност.
    Те там са поканени бе! Ти какво търсиш там. Мястото ти беше с нас!
    Ама да видим, какво продаваш:
    Купих от теб един плеър, за който ти беше пуснал подвеждащ линк, че струва 270-300 паунда.
    На тая база го продаваше за 350 лева
    С отстъпката за "мене"300 лева, които с доставката ставаха 330 лева, защото ти очевидно не можеше да си размърдаш "величайшият" си задник и да отидеш и да пратиш една пощенска пратка за 2-3 лева.
    По-следващият модел, с много повече екстри, се продаваше в момента за 350 лева в Технополис или Техномаркет.
    С чисто съзнание го взех от тебе тоя плеър, само защото си пасва идеално с Тарантулата в Багажника ми и Хед говорителите, които счете за спам и изтри от темата: "С какво озвучаване сте" Още една грешка.
    Плеъра беше със спукани спойки по пистите за крайното стъпало, а входа за антената имаше окъсил кондензатор. Нещо, което за първи път срещам. Вентилатора за охлаждане също беше блокирал.
    Само тия неща са достатъчно основание да ти турят един БАН за подвеждащ линк и действия, противоречащи на идеите и принципите на клуба и форума.
    Не мисли Вальо и Григор за идиоти.
    Григор си е разсеян, Вальо по артистично благороден врачански пустиняк, но не са глупаци.
    Регионалните представители не сме си ги изсмукали от пръстите.
    Това са все хора, доказали качествата си!
    Прекъсвам, защото ще кажа още неща и ще съжалявам.
    Иво ама грам не съм съгласен с твърденията ти .
    Не се смятам за длъжен да ти давам каквито и да било обяснения,но от уважение към по-възрастен алфист ще го направя
    Знам,че има там някъде, една агитка против мен,в която ти си върл фен но ми все тая
    1-во все още съм мод в мултимедия,никого не съм отблъсквал освен опитите ти да толерираш работата на сина ти свързана с аудио проекти и да му правиш безплатна реклама в нашия форум.Съответно му препращаше клиенти постоянно.
    И когато това секна,ти се почуства обиден
    2-ро на никой не съм оревал,казах,че тогава имах свободно време и мога да помагам там,нито съм имал нещо против Крис нито съм предлагал да го махат
    Тук пак ми намирисва на развален телефон.
    А и какво общо има това с нещата които продавам ? Само аз ли имам теми там ?
    Нали затова е форум: "продава"
    Другата ти точка искренно ме засмя,това със заиграването със собствениците на форума е някаква болна твоя амбиция ,за 8 години тук съм говорил точно 2 пъти с Григор,с Вальо може би 5 пъти максимум.
    Не подържаме близки отношения или нещо от сорта.
    Ако беше дошъл в Милано,сам щеше да разбереш,че не всички са с покани (това с поканите го чувам за сефте),почуствах се фен и реших да заведа жена ми на почивка като го съчетаем със 100-та в Милано.
    Незнаех ,че съм извършил престъпление,повече няма да почивам никъде !
    И моля те,нека аз сам реша къде и с кого ми е мястото ? някак си не ти отива да ми даваш наклон ....
    Изтрих ти мнението в темата за озвучението защото беше написал поредните си бисери "от силата на магнитите клещите ти залепвали горе на кората" и т.н. надявам се другите да си ги помниш
    Пък това за плеъра вече си го изсмука от пръстите,ама не на 100% ами на 200% съм сигурен !
    За справка следващия модел е 9887 - намери ми го къде се продава за 350 лв нов и аз лично ще ти купя един !
    За спойките ,вентилаторите и другите измислиши също нямам какво да кажа,свалих плеъра в деня в който ти го пратих,абсурд е да имал каквито и да е проблеми ,слушах си го до последно.
    А и защо след толкова месеци реши да споделиш?
    Ако е имало нещо подобно да ми беше казал тогава,не след половин година.
    Това за еконта и пратките го пропускаме,явно си имал сливи в устата и не си казал ,че искаш пощенска пратка.
    Ако имаш какво друго да кажеш,доизмислиш сега му е времето
    Хубав ден
    Камен
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  3. #258

    Default

    Тъжно е когато се чете този диалог, спор или каквото и да е между модератор и член на клуба.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  4. #259
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Тъжно е когато се чете този диалог, спор или каквото и да е между модератор и член на клуба.
    Е за жалост се стигна и до тук
    Нали трябва да е пълна излагацията
    Но пък понякога е хубаво приказките да са съпроводени с факти а не да бъдат подхвърлени напразно....
    Всички се оплакват от модовете тук,включая и себе си,но може би само 0,00001 % оттях знаят какво е да си мод,какво ти коства,колко време заема и какви ли не бисери получаваш на ЛС
    Модерирал съм на 31 Декември както и на 1 Януари (всяка година),модерирал съм от Милано,модерирал съм с нета от телефона си когато съм на почивка с детето и жената,правил съм го също и на всички празници и делници.
    Това са факти,които много лесно могат да се проверят и докажат.
    Затова ми е малко криво някой да ми каже,че не си върша работата тук...
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  5. #260

    Default

    Казах ви аз няколко страници по-напред, че ще се изпокараме взаимно с хора, с които сме в добри отношения...

    За съжаление във форума има прекалено много, конкуриращи се и "биещи се", лични интереси, около които са формирани малки или по-големи групички от "поклонници" и съответно се плюе хард по всичко останало и се намират косури във всичко останало...
    Тъжно, но факт - такава ни е културата явно.
    Повече нищо няма да кажа по въпроса, който знае за какво става дума няма нужда от обяснения, който не знае и не може да проумее сам, и след 1000 обяснения няма да разбере.
    Тези, които знаят за какво говоря обаче, могат да се замислят дали цялата тази "организация" на нещата всъщност има позитивно бъдеще, защото всички идиотщини и простотии, изписани в тази тема са перфектния и продукт...

  6. #261

    Default

    А още по-лошото е, че има и такива индивиди наречени 2-ни, 3-ни и 4-ни агенти, които се присламчват към дадена групичка според зависи кога им е угодно.
    Alfa Romeo GT 1.9 16v

  7. #262
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Казах ви аз няколко страници по-напред, че ще се изпокараме взаимно с хора, с които сме в добри отношения...

    За съжаление във форума има прекалено много, конкуриращи се и "биещи се", лични интереси, около които са формирани малки или по-големи групички от "поклонници" и съответно се плюе хард по всичко останало и се намират косури във всичко останало...
    Абсолютно вярно!

    Аз лично гледам на форума като на едно добро средство за добронамерена и непринудена взаимопомощ и обмен на техническа информация.

    А комерсиалните и комлексарските нагласи, които явно не са никак малко, израждат тази иначе-добра идея.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #263

    Default

    Когато се намесят пари, жени и власт нещата изпростяват и придобиват груб селски характер.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #264
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    ...А комерсиалните и комлексарските нагласи, които явно не са никак малко, израждат тази иначе-добра идея.
    Няма как да е по-различно, след като във всеки авто форум има хора от най-различни... култури
    Няма как да е като в някакъв руски форум на математиците, в който за да се регистрираш, трябва да решиш някаква математическа задача... Още кат видях си викам, аааа, тоз уй ней за болна жена, без мене тука!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  10. #265

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    Няма как да е по-различно, след като във всеки авто форум има хора от най-различни... култури
    Не,не е само това.
    Някои каквито са в живота,такива са и във форума,казват си каквото мислят,правят компромиси,изслушват и си вземат поука,дават и приемат съвети
    а други....майкоо....нямат нищо общо-
    приказки,закани,обиди,агресивни,нямат равни и т.н.........а в живота "душици".
    За съжаление-истината.
    Шее ни мине.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #266
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Грозна картинка...съвсем друга представа имах за автомобилен клуб.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #267
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    а то понеже тук са се изказали се видни членове на клуба и то от сума ти години, та нещо в тая тема да е меродавно...

    иначе добре дращите дума няма ...
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  13. #268

    Default

    на времето кога контрола беше зверски смея да твърдя най строгия от всички форуми такава тема като тая много бързо се решаваше с ключ и предупреждения, пък после кой каквото иска да говори...

    няма файда от спорове между нас за неща които не зависят от нас
    156 2.4JTD 136+ PS

  14. #269
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by valjo View Post
    а то понеже тук са се изказали се видни членове на клуба и то от сума ти години, та нещо в тая тема да е меродавно...

    иначе добре дращите дума няма ...
    Кои са тия "видни членове" на Клуба, които могат да кажат нещо по темата и казаното да има тежест?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •