Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 269

Thread: Членове на клуба и привилегии!

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Искаш ли да станеш член на КАРБ и да се опиташ да допринесеш с нещо?
    Kuker,четеш ми коментара така както си чел и устава!
    О Велики и Прекрасни ето ти отговор на твоя коментар:
    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    То и на мен ще ми е кеф под никчето ми да пише член на КАРБ,ама ще ме е срам,щото нищо не мога и няма и да мога да направя за марката,както и вие всъщност за всичките тези години.
    Quote Originally Posted by bager View Post
    Нещо, реваншизъм ли е това??? Че не са те приели за член на КАРБ! Несериозно е .
    По-добре е пет човека да са се събрали и да пускат някакви пари в една касичка, за да направят каквото и да било, отколкото ...НИЩО! Или ти предлагаш НЕЩО? Защото аз предложения не видях, само плюене.
    Въобще каква е целта на темата?
    Ако искате да сте в КАРБ си подавате молба и ставате
    Багер,за разлика от теб аз познавам твоята личност.За съжаление ти също не четеш и също като кукерчето нямаш доблеста,въпреки че си възрастен човек,да си признаеш ОЧЕБИЙНОТО.А то е че сте едно голямо нищо!/това се отнася само и единствено за дейността ви като членове на КАРБ и това което сте приели като устав!/

    badmadafaka,Иво,приятелю,въпреки че се познаваме този път се изсра отново в тема във форума.Моите уважения но картинката ти не е за тук.Също попадаш под ударите на член 13 алинея 3.

  2. #32
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Kuker,четеш ми коментара така както си чел и устава!
    О Велики и Прекрасни ето ти отговор на твоя коментар:




    Багер,за разлика от теб аз познавам твоята личност.За съжаление ти също не четеш и също като кукерчето нямаш доблеста,въпреки че си възрастен човек,да си признаеш ОЧЕБИЙНОТО.А то е че сте едно голямо нищо!/това се отнася само и единствено за дейността ви като членове на КАРБ и това което сте приели като устав!/

    badmadafaka,Иво,приятелю,въпреки че се познаваме този път се изсра отново в тема във форума.Моите уважения но картинката ти не е за тук.Също попадаш под ударите на член 13 алинея 3.
    За марката и аз не мога да направя нищо, но както и да е...

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #33

    Default

    аз пък мога и правя - популяризирам марката Алфа ромео по всички възможно за мен начини и подпомагам българския й фен клуб с членски внос и помощ. А да, и не мрънкам дато недолюбена вдовичка. Даже най-вече това.

  4. #34

    Default

    Какво си бил направил за фен клуба че не те разбрах?
    Май вие членовете мрънкате в онази тема за фесчетата и пиянските сбирчици няколко реда по-нагоре.
    Даааа вие сте фен клуба на Алфа Ромео,на последното мероприятие да почна ли да ви копирам не мрънкащите коментари за позорното представяне на КАРБ?
    О да драгаджийте бяха виновни.Знаеш ли какво има в Кубратово?Ако знаеш..членските ви картончета са за там.Ставате смешни с всяка изминала година.И съответно приятелското сдръжение запада главоломно.
    Добре че е Пинко,от време на време в списанието да пусне някаква статия за Алфа да ви отсрами.Ти специално с какво си допринесъл за КАРБ?С гонката на последното мероприятие ли?

    Това което правите за Алфа Ромео е само и единствено да взимате мизерните отстъпки по магазинчетата и да спестите някое левче от нощувка.Разбира се и безплатния вход.
    Само това нищо,ама нищо повече от това.
    Така че дайте да приключим с тази тема.Сам съм,а вие сте отбор юнаци които в момента се наговаряте в скрития раздел или на скайпа...какво да го правим тоя нещастник Линкестис?
    Що говори така само ни излага,ще стане някои гаф и ще ни вземат отстъпките за календарите.Толкова много сме допринесли за КАРБ,плащаме си вноската ходиме с високо вдигнати глави.Всички ни познават.На следващия умопомрачителен фест ще ни плюят.Дай те да си кротуваме,че иначе всички ще видят че сме "ЗИРОУ" както казваше един велик българин.
    Остане те си със здраве.Аз ви казах и показах истината.Вие не можете да се промените.Не можете да направите нищо повече от това,което сте направили до момента.
    Last edited by Linkestis; 20-12-2012 at 17:25.

  5. #35

    Default

    каквото съм могъл съм направил, пиле. Отделил съм време и усилия, за да го направя. Дали съм се справил добре или зле не знам, но съм се опитал. Поне това. Айде и ти си остани със здраве.

  6. #36
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    ...
    Това което правите за Алфа Ромео е само и единствено да взимате мизерните отстъпки по магазинчетата и да спестите някое левче от нощувка.Разбира се и безплатния вход.
    Само това нищо,ама нищо повече от това.
    Така че дайте да приключим с тази тема.Сам съм,а вие сте отбор юнаци които в момента се наговаряте в скрития раздел или на скайпа...какво да го правим тоя нещастник Линкестис?
    Що говори така само ни излага,ще стане някои гаф и ще ни вземат отстъпките за календарите.Толкова много сме допринесли за КАРБ,плащаме си вноската ходиме с високо вдигнати глави.Всички ни познават.На следващия умопомрачителен фест ще ни плюят.Дай те да си кротуваме,че иначе всички ще видят че сме "ЗИРОУ" както казваше един велик българин.
    Остане те си със здраве.Аз ви казах и показах истината.Вие не можете да се промените.Не можете да направите нищо повече от това,което сте направили до момента.
    Ама ти сериозно ли?!?
    Ела аз ще ти платя вноската за следващата година и ще си член на КАРБ.
    Казал и показал истината!?! Да не ти е любим писател Дан Браун?
    Много, адски много несериозно звучи това, което казваш, а бих добавил и обидно. Какъв е твоят проблем, какво е твоето желание, каква е твоята цел?
    До тук освен плюене и омраза друго не видях! Защо е цялата тая злоба?
    Преди го написах и пак ще го напиша - предложи нещо конструктивно. Предложи алтернатива. Опитай се да направиш нещо. И за разлика от теб аз няма да седна да хейтвам, ако мога ще помагам, а ако не - няма да сипя злъч.
    В едно обаче съм сигурен - нищо не ти е ясно, относно клуб, форум, фест, идея...
    Със здраве!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  7. #37
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Не виждам смисъл да се карате и да беснеете.
    На Григор няма да се обади никой, не си говорим в Скайп, или в членския раздел....
    Моето предложение към Линкестис за членство остава.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  8. #38

    Default

    Никои не мразя,това си го вменяваш ти.Не предлагам нищо,и нищо не искам.Пределно ясно ми е как седят нещата,не намесвай клуба с форума,две отделни неща са.Не ви обиждам като личности.А като членове на не стопанското дружество.По-нагоре съм го сложил като пояснение в коментара си със скобички.Коментарите ми са поредени от самата тема и от това как се биете в гърдите като горили ама обезкосмени.Мога да отделя 60 български левчета на година за 10-15 % отстъпка и да влезна без да дам 2 лева вход пред останалите киртаци.И стига с тази думичка "хайтвам".Много е модерна спор няма.

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Моето предложение към Линкестис за членство остава.
    Благодаря за което,но ще се въздържа.
    Като хора сигурно сте симпатяги.Но дейността ви в КАРБ е трагедия.Предпочитам да не се намесвам.Ролята на лидер съм я играл преди години
    Не знам защо не четете правилно думите ми??Тук не става дума за мен.Пак ви казвам прочетете си устава и с ръка на сърцето покажете на форума:ние изпълнихме тази точка от устава,направихме еди какво си да популяризираме Алфа Ромео.
    До като не го направите пред феновете които влизат във форума или си купуват Алфа щото вярват че е нещо повече от другите марки или само за това че е с екстри и е евтиничка,като членове си оставате консуматори на отстъпки и карти.

    На Иво/pininfarina/мисля че му се изясни картинката относно привилегията на членовете.
    Last edited by Linkestis; 20-12-2012 at 18:13.

  9. #39
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Така и така сме зачесали темата, интересно е другите марки имат ли такъв клуб и какви са техните условия, предполагам, че близки, вече ми става ясно, че членството е за хора, предани на марката, поне устава ме наведе на тия мисли, без да съм отделил време за мислене, колкото за едно висше, ми минава през ум, че примерно такса наполовина на сегашната или нещо подобно ще привлече повече хора.
    Ясно е вече, че основната идея на членовете не са някакви облаги, % за части и е несериозно малко да е така, тия алфи ъъъъъ... няма само да се чупят я
    Тва го казвам като човек, който никъде не се натиска да е член, поне за мен нещата са винаги в сърцето.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  10. #40

    Default

    Liminat,влизах в загиналите,омразни нам Опел,БМВ,Пежо и виждаш как седят нещата.Като започнеш от един никакъв календар и стигнеш до съборите им.

  11. #41
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Абе мислех си, че неправилно ще се разтълкува, ама 'би го... Може и да си прав...

    Иначе, познавайки те съм сигурен, че имаш основателна причина да се изнервиш и се надявам да ти мине яда по-скоро - за мен си един от наистина свестните хора, с които се познавам "по неволя" заради тия велики скрапове...
    + 1



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #42
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Абе мислех си, че неправилно ще се разтълкува, ама 'би го... Може и да си прав...

    Иначе, познавайки те съм сигурен, че имаш основателна причина да се изнервиш и се надявам да ти мине яда по-скоро - за мен си един от наистина свестните хора, с които се познавам "по неволя" заради тия велики скрапове...
    Те това ме разби!
    Ако не беше мнението на адаша, така щях да те нахраня....
    Явно ти е писнало нещо и аз съм на принципа, че всеки има право да квичи пет минути.ю
    Запомни!
    Пет. Не повече.
    То и аз пиша извънземни простотии, но след 21:00, като се поразвеселя от онова вещество, което разиграва кръвта в жилите и развеселява духа.
    Визирам ранния час на постовете ти.
    иначе, няма смисъл да си помпаме нарцисизма.
    Кукера посочи регионалните представители на клуба.
    Това са все хора, предани на идеята и хард фенове.
    Има един парадокс, който ще го оправим в най-скоро време.
    Част от регионалните представителите изобщо не са членове на клуба. Поне формално!
    Няма да сме клуб Алфа Ромео, ако не сътворим някоя простотия, ама е факт!
    Разбира се, в скоро време ще поправим тия несъответствия, но важен е духът, а не картата!
    Мисля, че ме разбра.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #43
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Те това ме разби!
    Ако не беше мнението на адаша, така щях да те нахраня....
    Явно ти е писнало нещо и аз съм на принципа, че всеки има право да квичи пет минути.ю
    Запомни!
    Пет. Не повече.
    То и аз пиша извънземни простотии, но след 21:00, като се поразвеселя от онова вещество, което разиграва кръвта в жилите и развеселява духа.
    Визирам ранния час на постовете ти.
    иначе, няма смисъл да си помпаме нарцисизма.
    Кукера посочи регионалните представители на клуба.
    Това са все хора, предани на идеята и хард фенове.
    Има един парадокс, който ще го оправим в най-скоро време.
    Част от регионалните представителите изобщо не са членове на клуба. Поне формално!
    Няма да сме клуб Алфа Ромео, ако не сътворим някоя простотия, ама е факт!
    Разбира се, в скоро време ще поправим тия несъответствия, но важен е духът, а не картата!
    Мисля, че ме разбра.
    Регионалните представители са от седмица-две!
    Провери колко от тях няма да се членове на клуба след нова година!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  14. #44
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by Събев View Post
    Регионалните представители са от седмица-две!
    Провери колко от тях няма да се членове на клуба след нова година!
    Иво май имаше друго предвид

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  15. #45
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Мога ли и аз да кажа нещо?


    Голям купон......хахаха.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •