Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #46
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Радва ме твоята тема...
    Никакво фолио не слагай на колата...това е отвръщение...успех им дано мн мн те радва колата!
    Успех с пут*раните по банкетите Ма не мисля, че такива жени са мн стойностни!
    Last edited by rusiq86; 22-12-2012 at 01:23.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Радва ме твоята тема...
    Никакво фолио не слагай на колата...това е отвръщение...успех им дано мн мн те радва колата!
    Успех с пут*раните по банкетите Ма не мисля, че такива жени са мн стойностни!
    Всъщност тази за която говоря, се оказа най-невинното и сладко момиче с което съм бил. Иначе не ми отговори на поканата за снимки, тва е момента и на други хора от форума (понеже съм нов и не познавам) с готини 159ки, а съм убеден че има много такива, да направиме някви клипчета и фотосесиики

  3. #48

    Default

    Ако щеш ми се обиждай, ама с черен мат ше я насереш!!!
    Направи я СИВ МАТ
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Ако щеш ми се обиждай, ама с черен мат ше я насереш!!!
    Направи я СИВ МАТ
    Добре пичага, разрешавам ти ако я направя черен мат, ти да си първя, който да ме нахока че не става

  5. #50

    Default

    Масово е - всеки може да има черен мат!
    Сив мат има заводски за 'Брера' - можеш да я направиш реплика на 'Италия Индипендънт'


    П.П.
    На пичетата, само като им кажеш: "Ограничена серия "Италия Индипендънт" и направо така ше се овлажняват, че ше им шляпат прашките, като на първомайска косачка ремъците през август
    Last edited by Kuku; 22-12-2012 at 02:55.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #51

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Масово е - всеки може да има черен мат!
    Сив мат има заводски за Брера - можеш да я направиш реплика на 'Италия Индипендънт'


    П.П.
    На пичетата, само като им кажеш: "Ограничена серия 'Италия Индипендънт'." и направо ще им шляпат прашките, като на първомайска косачка ремъците през август
    ХАХАХАХАХАХАХ най-хубавото нещо което чух днеска, евалата пич

  7. #52
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    И аз да се вмъкна! честитка за колата! другите ти изкази.. оле мале пък и тя спреляк та спреляк

  8. #53

    Default

    Е това е мъжка приказка - най-важното е да има ПУТИТА!!!

  9. #54
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Масово е - всеки може да има черен мат!
    Сив мат има заводски за 'Брера' - можеш да я направиш реплика на 'Италия Индипендънт'


    П.П.
    На пичетата, само като им кажеш: "Ограничена серия "Италия Индипендънт" и направо така ше се овлажняват, че ше им шляпат прашките, като на първомайска косачка ремъците през август
    Адаш,даваш ми идея да започна бизнес с влагоабсорбатори.Ако повечето алфисти си матират колите накрая ще бутилирам получилия се сок

    Иначе най-добре изглеждащата 159 е определено тази на Мишо (136)
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  10. #55
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Нормално е при толкова мъка по този свят, част от нея да се регистрира и в този форум...

    Кви пичета, кви матове, кви LED-ове? На изказа ти подхожда оранжев мат с никелирани джанти да я направиш. Очевидно имаш доста висока оценка за себе си, все пак си студент и имаш възможност да празнуваш 8 декември на Банско. Караш кола за 12-13 хиляди лева, а това си е престиж особено в малък град като София и беден квартал като Лозенец. Малко опит ти трябва във фотографията и ставаш мистър УНСС.

    Относно джантите - всички под 40 се празнят главно на черни джанти, на тия над 40 пишките са им меки вече.

    Ти ся като се изфука с тая уникална 59-тка имаш ли намерение да пишеш още във форума?

  11. #56
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Не съдете момчето...просто се кефи на колата много. еуфория..няма лошо.
    Аз често си слизам до колата влизам в нея и си пускам музика и си стоя час и си слушам. Немога да и се нарадвам...жената искаше да ме заключи да спя в нея като ме видя
    Младо момче, купило си красива италианска кола, не само с хубав дизайн! Нека се радва!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #57

    Default

    То лошо няма, ама какво общо имат разни "влажни пички", празнения и тем подобни... Съгласен съм с колегата Шокс. Поредния дрисък, който харчи парите на техните и си повярвал... Че и прилично циничен.

  13. #58
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Нормално е при толкова мъка по този свят, част от нея да се регистрира и в този форум...

    Кви пичета, кви матове, кви LED-ове? На изказа ти подхожда оранжев мат с никелирани джанти да я направиш. Очевидно имаш доста висока оценка за себе си, все пак си студент и имаш възможност да празнуваш 8 декември на Банско. Караш кола за 12-13 хиляди лева, а това си е престиж особено в малък град като София и беден квартал като Лозенец. Малко опит ти трябва във фотографията и ставаш мистър УНСС.

    Относно джантите - всички под 40 се празнят главно на черни джанти, на тия над 40 пишките са им меки вече.

    Ти ся като се изфука с тая уникална 59-тка имаш ли намерение да пишеш още във форума?

  14. #59
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    То лошо няма, ама какво общо имат разни "влажни пички", празнения и тем подобни... Съгласен съм с колегата Шокс. Поредния дрисък, който харчи парите на техните и си повярвал... Че и прилично циничен.
    Всичко ОК , ама как така класифицираш колегата , без да го познаваш ? Ти твоята кола с твои пари ли я купи , или може би не си достатъчно циничен като него ? Може и да е '' дрисък '' , но тук не е мястото за такива класификации и обиди и това си е чист бан .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  15. #60
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    ...Иначе най-добре изглеждащата 159 е определено тази на Мишо (136)
    На @boian също е като красива приказка
    Момци, не се хабете толкова, да не забравяме, че Сена и Прост също намериха сили да се прегърнат, а Алонсо и Хамилтън наистина имаше какво да делят в макларън
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •