Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #136
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Аз пък не видях "някой да го вади" и "да се прави на мъж"...
    Видях младежа да влиза във форума без здравей, здрасти - с двайсет безсмислени поста, кой от кой по-малоумен... Най-вероятно е измислен герой, на който му е скучно и "пуска по пързалката" форумци.
    Естествено е при такъв анонс, да получи и такова "посрещане" ...
    Даже знам форуми, където щяха го откажат да пише още на втория пост...

    По-весело го давайте, празници са...
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  2. #137
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Т'ва като в тунинг форума,до като бях още млад ..... имаше голема хранилка ))) Само" jorko" ми липсва ........ Тука като гледам не отстъпваме по-нищо .....
    Last edited by TS; 23-12-2012 at 12:55.

  3. #138
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Аз не виждам момчето с какво се е изложило, че да си сменя ника. Типичен 19г келеш, като всички нас като сме били на 19 предизвиква типичното скачане на "големите мъже" дето един през друг по-голям го вадят. Нетърпимостта е простотия. Някои от коментарите са точно такива. В този форум правилата са само на хартия и се сере на воля из всякакви теми.
    Ти наистина ли не усещаш, че този се лизга с Вас.
    Виж само темата колко прилича като заглавие с тази на Русия.
    Но Русия си е рус и наистина си е взел готина алфа.
    Друг е въпроса, че и той понякога е тежка фукня, но на мен не ми пречи, а и алфата наистина му е добра.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #139
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Моя с нищо не се фукам, аз нямам нужда да ми се надува съмочувствие..няма нуджа да ме коментираш нали се сещаш..аз не търся одобрение...ставаш леко нагъл на моменти...време е да се усетиш.
    Аз и готина гумена кукла с три дупки имам...ма малко ми дере.. Айде по скромно с определенията прасчо.
    И ти на моменти ме дразниш, ма не си отварям устата за глупости...айде със здраве, идват празници, требе по ведро!

    С колите е като при децата, винаги си харесваш твоето най-много.
    Last edited by rusiq86; 23-12-2012 at 14:10.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #140
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    ...С колите е като при децата, винаги си харесваш твоето най-много.
    Не е баш така, при децата твоето си е твое, каквото и да се случи, докато колата е нещо, което някой е проектирал, харесваш го, купуваш го и специално при алфите, поне по мое мнение няма какво повече да добавиш, някой с доста повече опит и малко по-добър вкус от останалите дизайнери се е погрижил да е достатъчно красиво, за да има нужда и от прабългарска намеса.
    Абе малко като с архитектурното проектиране, все едно е някой без никакъв опит и образование да започна да променя проекти- едно пипне, три се объркат и т.н.
    И с голямата част от тия в залите за бодибилдинг става, примерно има бицепс, ама задника му 3 номера по-голям, или краката бива, но няма гръб, е те такива аномалии.
    Last edited by Liminat; 23-12-2012 at 14:47.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  6. #141
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Моя с нищо не се фукам, аз нямам нужда да ми се надува съмочувствие..няма нуджа да ме коментираш нали се сещаш..аз не търся одобрение...ставаш леко нагъл на моменти...време е да се усетиш.
    Аз и готина гумена кукла с три дупки имам...ма малко ми дере.. Айде по скромно с определенията прасчо.
    И ти на моменти ме дразниш, ма не си отварям устата за глупости...айде със здраве, идват празници, требе по ведро!

    С колите е като при децата, винаги си харесваш твоето най-много.
    С кое точно ставам нагъл?
    Според мен се фукаш доста
    Това не е лошо.
    Искаше тази кола, търси я, намери я, купи си я, радваш се, горд си, че я притежаваш.
    Демонстрираш го при всички положения, демек фукаш се с нея.
    Никой не си купува ТI 159, ако няма цел да го забелязват и да демонстрира своята придобивка.
    Ама ти си това, и в това няма нищо лошо, защо се засягаш?
    И бъди сигурен, че тази тема според мен е ебавка насочена точно към теб.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  7. #142

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    ................
    И бъди сигурен, че тази тема според мен е ебавка насочена точно към теб.
    Суско не ти ли омръзна да се правиш на прасе бре?
    Засягаш директно чувствата на хора, които винаги са излъчвали позитиви, успокой топката малко, не всички са дебили като теб.
    Ето ти тема за размисъл. http://www.facebook.com/svetidesign?fref=ts
    Last edited by Доко; 23-12-2012 at 16:09.

  8. #143

    Default

    Пич, не обръщай внимание на хейтърите!!!
    Тия са изнервени чичаци и се дразнят, че ти на 19 имаш повече пари от тях и не само, че ги имаш ами и знаеш как да ги използваш и то със стил!!!
    Продължавай в същия дух със снимките с професионално качество - а още по-добре ще е ако сложиш някоя и друга снимка на пичетата, които возиш с резачката...

  9. #144

    Default

    Сега,не че Суската има нужда от защитник,ама за пореден път го разбирате както ви изнася.Никъде не е обиждал русия!
    Чисто и просто отбелязва и то с нормален тон,че се хвали на всякъде и подчертава че няма лошо в това.
    Така че стига сте се вторачвали в него.

  10. #145
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Пич, не обръщай внимание на хейтърите!!!
    Тия са изнервени чичаци и се дразнят, че ти на 19 имаш повече пари от тях и не само, че ги имаш ами и знаеш как да ги използваш и то със стил!!!
    Продължавай в същия дух със снимките с професионално качество - а още по-добре ще е ако сложиш някоя и друга снимка на пичетата, които возиш с резачката...
    така е, признавам си, мен ме е яд.... аз на 19 карах на свако ми ладата и я светнах в един казан за боклук... ако имах 159 щеше ми върже целия клас мацки, барабар с класната и директорката....
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  11. #146
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    С кое точно ставам нагъл?
    Според мен се фукаш доста
    Това не е лошо.
    Искаше тази кола, търси я, намери я, купи си я, радваш се, горд си, че я притежаваш.
    Демонстрираш го при всички положения, демек фукаш се с нея.
    Никой не си купува ТI 159, ако няма цел да го забелязват и да демонстрира своята придобивка.
    Ама ти си това, и в това няма нищо лошо, защо се засягаш?
    И бъди сигурен, че тази тема според мен е ебавка насочена точно към теб.
    Ценичен си прасчо...
    1) Нито се фукам, нито се показвам...аз дори сега в снеговете си карам повече 156-цата, да не драскам 59' и да я пазим от сол/ писяк. Каква показност бе моя...пред кого...да не си ми дал ти парите за колата!
    Всичко, което съм си купил съм изкарал с пот на челото.
    Не съм си купил колата за да се показвам, фукам, да събирам пичета (имам си сериозна приятелка от 5 години). Купих си 159-ката, защото съм влюбен в този автомобил, в тази модификация, харесвам всеки детайл от нея. Кара ме да се чувствам жив.
    От 6 години работя в чужбина като луд от сутрин 7 до вечер 8 с един ден почивка/седмица. Заслужил съм си всеки петак...малко неща ми носят радост. Колата ми е едно от тях. Няма да ми казваш аз защо съм си купил тази кола...защото съм можел и съм го направил!!
    Горд съм с колата да, но не го показвам никъде, дори не бях пуснал тема за новата предобивка, минаха дни откакто я имах...Живко ме беше надушил отнякъде.

    2) темата не е насочена към мен. просто това е реален човек, с истинска кола. Еми сиго и аз ако бях на 19 и имах 159 щях да се кефя много. Момчето се радва, и няма лошо!

    А аз на тази възраст работех и чак на 21год. си купих 156-цата.

    3) Казваш ТИ, че те хората не знаят какво е Ти, дори по повечето автокъщи не знаят.. Пред кого съм демонстрирал нещо...малкото хора, които ме познават от форума и са ме виждали, нека те кажат аз надувам ли се, показен ли съм...Ти прасчо не си един от тях, не ме познаваш, не ми поставяй квалификации и определения.

    Не ми се пише повече, няма да ми развалиш настроението. Ако имаш нещо против мен, на лични питай.
    Не освинвай настроението на хората с негативизма си и комплексираното си мислене.

    Пожелавам ти, да си купиш колата която най-много ти харесва, и да е защото просто ти харесва този автомобил.
    Една година преди да я купя, аз питам за такава, кое как стой. Гледам из сайтовете...Абе както и да е...
    Весели празници на всички, и дано вс си изкараме добре.
    Last edited by rusiq86; 23-12-2012 at 16:56.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #147
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Ценичен си прасчо...
    1) Нито се фукам, нито се показвам...аз дори сега в снеговете си карам повече 156-цата, да не драскам 59' и да я пазим от сол/ писяк. Каква показност бе моя...пред кого...да не си ми дал ти парите за колата!
    Всичко, което съм си купил съм изкарал с пот на челото.
    Не съм си купил колата за да се показвам, фукам, да събирам пичета (имам си сериозна приятелка от 5 години). Купих си 159-ката, защото съм влюбен в този автомобил, в тази модификация, харесвам всеки детайл от нея. Кара ме да се чувствам жив.
    От 6 години работя в чужбина като луд от сутрин 7 до вечер 8 с един ден почивка/седмица. Заслужил съм си всеки петак...малко неща ми носят радост. Колата ми е едно от тях. Няма да ми казваш аз защо съм си купил тази кола...защото съм можел и съм го направил!!
    Горд съм с колата да, но не го показвам никъде, дори не бях пуснал тема за новата предобивка, минаха дни откакто я имах...Живко ме беше надушил отнякъде.

    2) темата не е насочена към мен. просто това е реален човек, с истинска кола. Еми сиго и аз ако бях на 19 и имах 159 щях да се кефя много. Момчето се радва, и няма лошо!

    А аз на тази възраст работех и чак на 21год. си купих 156-цата.

    3) Казваш ТИ, че те хората не знаят какво е Ти, дори по повечето автокъщи не знаят.. Пред кого съм демонстрирал нещо...малкото хора, които ме познават от форума и са ме виждали, нека те кажат аз надувам ли се, показен ли съм...Ти прасчо не си един от тях, не ме познаваш, не ми поставяй квалификации и определения.

    Не ми се пише повече, няма да ми развалиш настроението. Ако имаш нещо против мен, на лични питай.
    Не освинвай настроението на хората с негативизма си и комплексираното си мислене.
    Извинявай, би ли ми показал, къде точно написах, че не си си изкарал сам парите за тази кола?
    Не се заяждам с теб.
    Пак казвам, няма нищо лошо, човек да демонстрира, че притежава нещо добро и нещо хубаво.
    Съмнявам се, че този е реален, но е възможно.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #148

    Default

    Абе вие двамата не се разбрахте...

  14. #149
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Пич, не обръщай внимание на хейтърите!!!
    Тия са изнервени чичаци и се дразнят, че ти на 19 имаш повече пари от тях и не само, че ги имаш ами и знаеш как да ги използваш и то със стил!!!
    Продължавай в същия дух със снимките с професионално качество - а още по-добре ще е ако сложиш някоя и друга снимка на пичетата, които возиш с резачката...
    Шшшшшт, тихо да не те разклатя емоционално пак.

    Що пишеш тези неща?

    ---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Суско не ти ли омръзна да се правиш на прасе бре?
    Засягаш директно чувствата на хора, които винаги са излъчвали позитиви, успокой топката малко, не всички са дебили като теб.
    Ето ти тема за размисъл. http://www.facebook.com/svetidesign?fref=ts
    Възможно ли е тук виртуално толкова силно да засегна нечии чувства?

    Съмнявам се.
    Нямам нужда от размисъл.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  15. #150
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Доко е показал фейса на момчето..и има верно доста снимки с 159ката...реален демек.
    Еми момчета и аз ако на 19 имах такава кола...щях да се кефя и да возя 'пичетата' на неговите години.
    Аз на 19 карах една корса, новичка бе, ма кой да ме забележи с нея

    Не искам да се карам с никой за нищо, добронамерен съм и смирен! Нека вс се веселим по празниците.
    Чувствата не можеш ми засегнеш, аз съм коравосърдечно копеленце бате, непукист.
    Просто не ми е приятно да ме оприличават на такъв какъвто не съм. Доста неща съм видял и преживял, нищо че съм млад. Като седнем на маса с мезе и ракия ще си говорим по сърдечно!
    Весело на всички...и дано някой сезира темата, че е за ключ от доста време!

    п.с. прасчо, мн ме кефи подписа ти...
    Last edited by rusiq86; 23-12-2012 at 17:09.

    Gulfstream G650 with Italian design...

Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •