Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #121

    Default

    Quote Originally Posted by Денис View Post
    Добре си дошъл, "алфист". 159 е поредния модел на доизживяване, още повече конкретния автомобил никога не е бил, а и няма да бъде ТОП модел.
    За момента "топ-модела" на алфа е по-скоро Ума Търман, или Alfa Romeo Giulietta QV.
    оф уморих се, не можеш да ми кажеш че тая хечбек въшка е топ-модела на алфа, при все, че и не предлага нищо повече и съвременно, само защото е най-новата, по-очаквах да се заядеш с нещо, като 8c например. Все тая, оставям ви вас и се качвам горе, че ме чакат чифт силиконки на тесно пиче. Айде много здраве.

  2. #122
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Почивай, и утре с нов ник, напред.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  3. #123
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    edit: това ми мнение до най-голяма степен се отнася за "V_A_N_K_A_T_A" , който и той говори за "нещо", някъв феномен в алфа средите, ама май самия той не вижда ква селска бангия личи от аватара му със минимум поне +150 коня карбонов капак на щампа, но да иначе тва долу, мойто е гадното, селския тунинг, евтиното голямо нищо. Всъщност със злобата си и простотията си, това което успяхте да направите сега е, че изкарахте топ-модела на алфа за момента като едно евтино-голямо нищо, и това сте "алфистите" във алфа клуб хахахаха... Толкова от мен засега, дано някой не дръзне пак да ме провокира чупейки собствения си глупомер.
    Аватара ми не ти влиза в работата
    За колата ти не съм казал и дума
    Просто повече ми харесва държанието ти. Явно си смел.
    Завиждам,щото моята 59-ка е много по-грозна и безвкусно "тунингована",не го ли разбра
    Айде бегай,да лъскаш и тунинговаш.
    Last edited by V_A_N_K_A_T_A; 22-12-2012 at 23:00.
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  4. #124
    True Petrolhead
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    145

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    оф уморих се, не можеш да ми кажеш че тая хечбек въшка е топ-модела на алфа, при все, че и не предлага нищо повече и съвременно, само защото е най-новата, по-очаквах да се заядеш с нещо, като 8c например. Все тая, оставям ви вас и се качвам горе, че ме чакат чифт силиконки на тесно пиче. Айде много здраве.
    Ако беше прочел поне 1 път историята на Алфа Ромео, щеше да разбереш, че не са Ролс Ройс, за да са известни с лимузините си...

  5. #125
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Егати яката темичка се е заформила.
    И понеже говорите за извънземни или роботи поздрав за всички с извънземни автомобили http://www.youtube.com/watch?v=nWQS-vgiRFw
    Кичека е супер муахахахахха
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #126
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Топ модел на Алфа Ромео, ми то това е разтегливо понятие. Топ в какво? В брой продадени коле? В екстри? В мощност? Последният излязъл на пазара ли? То критериите са различни. Аз примерно бих казал, че Топ Модел на Алфа Ромео в последните години е това:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Alfa Romeo_8C Spider_Cabriolet_2008.jpg  
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  7. #127
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Яка тема... Ма си мисля, че някой "ви `лъзга".
    Чак такъв пубер на пернишка алфа със софийски номер не вярвам да има...

    Че инак, трябва да сменям пак марката дейва... Ще вземат на моята грозна алфа да се подмокрят пайнър стайлките, и ще ме бие жената....
    AR 166 2,4 jtdm
    NT II 2,7 tdi
    Peugeot 206 1,1
    AR 155 1,6 ex, AR 145 1,9 jtd ex, MB 124 CE ex

  8. #128

    Default

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Яка тема... Ма си мисля, че някой "ви `лъзга".
    Чак такъв пубер на пернишка алфа със софийски номер не вярвам да има...

    Че инак, трябва да сменям пак марката дейва... Ще вземат на моята грозна алфа да се подмокрят пайнър стайлките, и ще ме бие жената....
    Бе истински си е, чак фейсбука си даде хлапето...

  9. #129

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Кичека е супер муахахахахха
    абе изпуши му електрониката на киборга.
    Ама Ванката не даде от карбона за олекотяване и му стана тежко.
    draznitelq че ви оправи гадове такива

  10. #130
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    абе изпуши му електрониката на киборга.
    Ама Ванката не даде от карбона за олекотяване и му стана тежко.
    draznitelq че ви оправи гадове такива
    Аз до тук неможах да разбера защо точно тая кола е една от "най-добрите" или най-добрата в България!?
    Какво я прави толкова специална (освен собственика и)!? Някакви подобрения нещо графики, или времена от писти, клипчета от "светофарни" гонки или каквото и да е ще видим ли (или каквото и да е което е прави НАЙ- )!?
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  11. #131

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Значи първо, не съм казал че е най-добрата 159, казах че е една от най-добрите и лично аз на живо не съм видял по-хубава (с екстрите, джантите, мотора и направените неща). Второ прословутите "неони", всъщност са само оригинални крушки на колата (номер и под вратите) и са сменени със бели LED-ове с леко син отенък, така излизат на снимките... Трето всички спорове и дискусии на тема комбинация между цветове на джанти и кола е много субективно, и все пак факт е, че почти всеки под 40, когото питате предпочита и харесва черни джанти, а всичките ми познати одобриха визията на колата така, както е (даже една пияница каза, че ще се изпрани , но тва е друга тема). И нека всички завистници да продължават да сипват със черпака, те такива цял живот тва правят. Мерси на хората, които оцениха италиянката.
    P.S.
    Черен мат ще изглежда нещо като това http://www.youtube.com/watch?v=c5Kpd...layer_embedded , само че по-злобно и красиво.
    Не съм си купил 3.2 V6, не защото съм нямал възможност, а защото не смятам че 7 литра повече разход са оправдани за 1 секунда по-добро ускорение ( и то преди да направя ремап).
    За някой неща като волана и педалите от ti, съм съгласен, но джантите са ми префектни 18ки, 19ки съвсем не стават за наще пътища и комфорта е много зле. Също съм на мнение че визуално няма какво да й се пипа като тунинг, а и няма да го правя, не знам защо решихте обратното, нито спойлери, нито парашути мисля да й слагам, даже праговете по-не ме кефят и са по непрактични...
    Етоооооооооооо бе Мимо, ти па как да не разбра бе.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  12. #132

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    edit: това ми мнение до най-голяма степен се отнася за "V_A_N_K_A_T_A" , който и той говори за "нещо", някъв феномен в алфа средите, ама май самия той не вижда ква селска бангия личи от аватара му със минимум поне +150 коня карбонов капак на щампа, но да иначе тва долу, мойто е гадното, селския тунинг, евтиното голямо нищо. Всъщност със злобата си и простотията си, това което успяхте да направите сега е, че изкарахте топ-модела на алфа за момента като едно евтино-голямо нищо, и това сте "алфистите" във алфа клуб хахахаха... Толкова от мен засега, дано някой не дръзне пак да ме провокира чупейки собствения си глупомер.
    ааа супер още активност има...
    e така и никой не ми каза кое е селското, грозното, нестилното в ето това:

    или просто така си плямпаме и сипваме с черпака е така, като на селския сабор, колкото да има къде да си излеем злобицата, а пичове?
    Г-н тунингар само да те светна............
    НА Ванката неговата 159 2,4 ТИ няма нещо което да го няма в листа с всички екстри.

    А селската бангия както ти казваш е с 400кс под капака.
    Ама ванката е луд и има 159 с бол екстри и 156 достатъчно бърза за твоите представи.

    И бягай в друг форум......... Че ми писна от тунунг (мат ,диоден стоп и черни джанти)
    Last edited by Васил Петров; 23-12-2012 at 06:36.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  13. #133
    започва да се пристрастява cais's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    40

    Default честито

    Да ти е честита !
    Хубаво е някой да се кефи на колатаси.Така се кефих на 145 и после на 156 следва и за мен 159 .Тази година не съм писъл на Дядо Коледа , но догодина ще му пиша ))
    Успех и безаварийна
    Alfa Romeo 156 TS 1.8
    Alfa Romeo 145 1.7

  14. #134
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    И бягай в друг форум......... Че ми писна от тунунг (мат ,диоден стоп и черни джанти)
    А, нека си стои тука... След като е решил Бог и такъв да е с алфа.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  15. #135
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Почивай, и утре с нов ник, напред.
    Аз не виждам момчето с какво се е изложило, че да си сменя ника. Типичен 19г келеш, като всички нас като сме били на 19 предизвиква типичното скачане на "големите мъже" дето един през друг по-голям го вадят. Нетърпимостта е простотия. Някои от коментарите са точно такива. В този форум правилата са само на хартия и се сере на воля из всякакви теми.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •