Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #61

    Default

    Какъв ми е изказа, беден, пошъл, циничен? Брей много бързо схващате за човека от другата страна, особено ако кара по-хубава кола от вашата в тоя форум... Откъде знаете как са изкарани и от кой парите за нея та да говорите... парите ги изкарах аз за едно лято... И да без значение колко пари струва тази кола днес, изгежлда яко, изглежда скъпо, 95% от хората в бг нямат по-хубава, ако изобщо имат и изпитано върши работа с пичетата, което е и част от причините да избера нея. Никъде не казвам, че съм най-най и върха на сладоледа, нито че тя е най-най, мерси на разбраните които усетиха, че просто много си обичам колата, а за хейтърите да продължават и на тях ще дам още една причина да го правят - на 19 съм ) Наздраве!

    П.П: Кога се правят събирания на 159ки да се видим на живо, да си видим колите

  2. #62

    Default

    форум alfa-picheta.com
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Какъв ми е изказа, беден, пошъл, циничен? Брей много бързо схващате за човека от другата страна, особено ако кара по-хубава кола от вашата в тоя форум... Откъде знаете как са изкарани и от кой парите за нея та да говорите... парите ги изкарах аз за едно лято... И да без значение колко пари струва тази кола днес, изгежлда яко, изглежда скъпо, 95% от хората в бг нямат по-хубава, ако изобщо имат и изпитано върши работа с пичетата, което е и част от причините да избера нея. Никъде не казвам, че съм най-най и върха на сладоледа, нито че тя е най-най, мерси на разбраните които усетиха, че просто много си обичам колата, а за хейтърите да продължават и на тях ще дам още една причина да го правят - на 19 съм ) Наздраве!

    П.П: Кога се правят събирания на 159ки да се видим на живо, да си видим колите
    Не е нужно да те познавам на живо, то простотията ти лъха на талази от това, което изсра във форума до момента. Пет пари не давам за това кой ти връзва и кой не, то като те гледам теб мога да се досетя и за аудиторията ти... Изобщо до момента само глупости пишеш, жалко, че разни като теб се усетиха за марката.
    И не че е моя работа, ама как събра такива пари за едно лято, и аз съм на 19 та ми е любопитно...

  4. #64
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Лъха комплекс мен. Лошо няма. Обиколи България и виж кой кво кара...че с тия 95% се изхвърли мноо лошу!

  5. #65

    Default

    ЕВАЛА пич!!! Правилно ги усети, че бързичко се комплексираха щото не карат яка кола като твоята а и най-вероятно никога няма да могат да си купят такова бижу!!!
    Не им обръщай внимание, щом пичетата ти връзват си прави колата с кеф! Ееех, защо няма повече млади хора като тебе в тая държава, ами само мизерни хейтъри...

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Какъв ми е изказа, беден, пошъл, циничен? ......
    Нагъл, мойто момче...

  7. #67
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Просто във форумите имам чуството че не пишат хора като дразнителя. Иначе във Варна е пълно с такива комплексари където си купуват кола за 10 бона и хвърлят сълфетки по дискотеките с надеждата да им върже някое стойностно "пиче". Насякъде са около нас, явно те първа почват и да налазват във форумите


    BTW и да те светнем, че истиските алфисти никога не си купуват алфа заради това, че пичетата се подмокрят ами заради това, че те докато карат алфата се празнят от кеф, а не да гледам на светофара кой ми заглежда джантите
    Last edited by italfen; 22-12-2012 at 13:53.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  8. #68
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Едно време и аз имах някакви залитания от правия път с джантите на 6-цата преди да и взема 17-ки
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...3&postcount=29
    А ето и един колега ентусиаст от преди година-две
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails user19137_pic3761_1333043988.jpg  
    Last edited by code; 22-12-2012 at 14:43.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #69

    Default

    Опаааа са на мода е тоя кючек http://vbox7.com/play:ac774290f7, поръчан е от клуба нов, да се казва Алфа 159 Место "ташунко" ще пеят ''Дразнителллллл". Да ти е честита новата извънземна махина
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  10. #70
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Хахахаха, е нЕма такава смешка.

    Тоя форум наистина изпростя на макс, егати кефа.

    Момчета, Вие наистина ли сте такива или се преструвате, аз отказвам да повярвам, че има хора разсъждаващи толкова първично.

    А куку торния бръмбар ми се дразни, че в темата за доживотния затвор давам пример от зоопарка.

    Направете си раздел "пичеловки, влагоабсорбатори и дамски неизпрани гащи" и се радвайте.

    Мъка, брат, мъкааааа..........
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  11. #71
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Talking

    Не ги слушай пич,безсмъртен си
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  12. #72
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Това е за пример на всеки, който си купи 159 и си боядиса джантите черни - трябва задължително да почне да се обяснява в нета за това колко мадами е качил, че е успял да стигне до Банско с нея, че мисли да я прави черен мат, но няма 1500лв, и също че 3.2 V6 е неоправдан мотор, не, че не може да си го позволи. А в същото време стрелката за нафтата долууууууууу.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  13. #73
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    И аз си я избрах с черни джанти,направо припадат
    Обаче,понеже съм алчен си взех комби (още две,по-дребнички влизат в багажника)
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  14. #74

    Default

    Имам един черен спрей за джанти останал, гледам борбетките опрени на стената и ме сърбят ръцете... Обаче ще трябва да карам с найлон, понеже пичките като протекат ще попие в плюшената тапицерия

  15. #75
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default


Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •