Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #91
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Еееее, що се ебавате така лошо с момчето сега??? Значи има начини да изкара тия пари за едно лято. Може и той да е купил на баща си колите, не пречи. Аз имам един приятел който търгува с жени в Дубай. Повечето са рускини, има и сръбкини, българки румънки и др. Та тай ми разправяше, че с тях много пари не се правят, но с момченца е голямото Бинго. Ми може и нащо момче да е повършало в Дубай и сега просто да присвива дупенцето в тесните седалки на 159-ката. То така ще му е добре и следващото лято при чаршафосаните. Просто иска момчето да сподели радостта си сега, след лятната болка, пък вие злобарски му се нахвърляхте деееба........
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  2. #92
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Лилииии... тука щи почерне от S-ки и CLS- и. Аз се респектирах яко. Мисля скоро да не пиша в темата. Страх ме е!!!

  3. #93
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Еееее, що се ебавате така лошо с момчето сега??? Значи има начини да изкара тия пари за едно лято. Може и той да е купил на баща си колите, не пречи. Аз имам един приятел който търгува с жени в Дубай. Повечето са рускини, има и сръбкини, българки румънки и др. Та тай ми разправяше, че с тях много пари не се правят, но с момченца е голямото Бинго. Ми може и нащо момче да е повършало в Дубай и сега просто да присвива дупенцето в тесните седалки на 159-ката. То така ще му е добре и следващото лято при чаршафосаните. Просто иска момчето да сподели радостта си сега, след лятната болка, пък вие злобарски му се нахвърляхте деееба........
    Това не е ли твърде грубо?
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #94

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Това не е ли твърде грубо?
    Не.

  5. #95

    Default

    Добре аз единственото което правя е да давам отговори на хейтърските ви въпроси и нападки. Не намирам нищо лошо колата ти да привлича мацките на твойта възраст, голям проблем стана. Просто вие къде тука, къде на лс ме провокирахте със завистливите си напъни да си отворя устата и да запуша вашата лоша такава. Такъв съм си, не мога да търпя завистници и глупаци да ме иронизират. Нямам лоши намерения към никой тука, и не съм акостирал в тоя форум да се дразним и ругаем. Предлагам ако нямате вече какво хубаво да кажете, да не казвате нищо, защото в противен случай се затваряме в един безсмислен кръговрат. Айде живо, здраво!

  6. #96
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Дразнител, вървиш в грешна посока
    Що бе, отдавна не се беше появявал някой подобен.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #97
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Добре аз единственото което правя е да давам отговори на хейтърските ви въпроси и нападки. Не намирам нищо лошо колата ти да привлича мацките на твойта възраст, голям проблем стана. Просто вие къде тука, къде на лс ме провокирахте със завистливите си напъни да си отворя устата и да запуша вашата лоша такава. Такъв съм си, не мога да търпя завистници и глупаци да ме иронизират. Нямам лоши намерения към никой тука, и не съм акостирал в тоя форум да се дразним и ругаем. Предлагам ако нямате вече какво хубаво да кажете, да не казвате нищо, защото в противен случай се затваряме в един безсмислен кръговрат. Айде живо, здраво!
    Земи CLS-а и в 22:00 на Бояна с 1000 лева. Да излезнем от от омагьосания кръг и да видим само на думи ли си...

  8. #98

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Земи CLS-а и в 22:00 на Бояна с 1000 лева. Да излезнем от от омагьосания кръг и да видим само на думи ли си...
    хаха имам по-приятни занимания в момента далече от софия

  9. #99
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Виждам...да пишеш във форум...палячо!

  10. #100

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Виждам...да пишеш във форум...палячо!
    хаха да мобилен съм си, мобилен палячо )

    ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

    пп може да ме добавиш на svetidesign@facebook.com на направим малко палячообмен

  11. #101
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Хахахаха смешник!

    Под нивото си ми! Цъкай си извън София!

  12. #102

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Хахахаха смешник!

    Под нивото си ми! Цъкай си извън София!
    сдухахме ли, смешник... хах

  13. #103
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Изглежда CLS няма.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  14. #104
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Сега що ще ме карате да излизам за пуканки в тоя студ!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  15. #105

    Default

    ... спрете се моля ставате патетични, аз затова ви казвам добавяйте ме във фейсбук не отказвам на никой палячообмен, ама вие сдухвате и като стара завистлива бабка, едно си знаете, едно си баете

Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •