Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 248

Thread: Новата ми придобивка, или една от най-добрите 159ки в бг.

  1. #31

    Default

    Поне сивото изглежда по-добре от черното

    https://www.youtube.com/watch?v=4df2hEg01dQ
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  2. #32
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Прилича ми на хладилника в нас, той е матов.
    Навремето тия с жигулите си правеха такива праговете, слагаха и нещо дет изглеждаше кат шкурка, да не им ги жулят камичетата.
    Ххаха.

    Матът е военна измислица и тя си има конкретно практическо приложение.
    Да няма отблясъци.
    То че постоянно се пишат глупости в тоя форум е ясно, ама защо вече се налага мнението на форумната маса върху другите. Разбирам, че сте модни гурута ама на мен пък хладилника ми е черен гланц, а колата искам да ми е бял мат Смисал човека е сложил некви снимки и му се качихте на веждите. Не го защитавам ама това, на което викате сини неончета, всъщност може да е просто бяла светлина, но на снимката да е излезнало така. Нека качи снимки човека на дневна светлина пък тогава ще се види всъщност дали й отиват и черните джанти. Абе с две думи се чудите колко повече да му сипване с черпака ...

    Quote Originally Posted by draznitelq View Post
    Къв ти е проблема бе пичага? Да нямаш запек или е нещо друго?
    Колегата не ти е виновен със запека си, че ти си се превъзбудил, купил си неква 159-ка и си се помислил за най-готиниО. А и като съвет, който и другите ти дадоха де - Помисли за друг цвят, дори и да е мат пак, защото точно черния мат придава евтин вид !
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  3. #33
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Не разбирам, ко не ви харесва на Италията?!

    От кога е черна?
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  4. #34
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Пръскай смело черен мат. Тва е най-якия цвят. На GT-R седи много яко и на 159-тката ще е супер.

    Ама и джантите после трябва да са мат!

  5. #35
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Аз не знам защо таблото още не е направено да свети синьо и то.
    Колега не се обиждай, но с това самочуствие което демонстрираш тук и тези "подобрения" които си направил и мислиш да направиш, няма как да не предизвикаш хората във форума да кажат това което мислят. А и виж как си се написал само "draznitelq"... Ако имаш малко акъл в главата може просто да приемеш всичко това за грешка и да се поучиш от това и да почнеш да гледаш на нещата малко по-истински и сериозно. Естествено това си е твой избор как да ти изглежда колата, но от всичко написано от колегите до тук, ако има някаква надежда за теб може да си вземеш поука и да тръгнеш по един по-добър път. За мен трябва да има някакъв контраст на колата ти а не всичко да е черно (джанти, цвят, салон) изглежда така безлична. Най доброто което можеш да направиш по 159ката ти е да и търсиш неща от Т.I. версията както написаха някъде по-нагоре. Търси и 19ките! Стои по невероятен начин така. Също така ако намериш червен салон за 159 и го сложиш просто това е една от най-яките комбинации за алфа (графит с червен салон) не само мое мнение ами и според повечето алфисти! Доста от хората пишещи тук четат и чуждестранните форуми където се пишат и обсъждат неща на много по високо ниво от това тука да си мислиш че караш най яката алфа със сини лампи. Успех с колата ти, само безаварийни и се надявам да си взел поука от това.
    Last edited by italfen; 21-12-2012 at 17:13.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by morfius
    От кога е черна?
    Сива е, точно за това я показвам
    Аз препоръчвам сивото, ако ще се боядисва в матов цвят колата.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #37
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Аз мисля, че ГРАФИТЕН МАТ ще е по-добре!
    Черните джанти ще се откроят
    Подкрепям
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  8. #38

    Default

    Пич, яка е, ама хвани налей малко нафта, че стрелкичката е на края...

  9. #39
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Пръскай смело черен мат. Тва е най-якия цвят. На GT-R седи много яко и на 159-тката ще е супер.

    Ама и джантите после трябва да са мат!
    Да му виси 9-та в мобилето с "подобренията от после" ли?

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  10. #40
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Стига хейтихте бре!

    Нали е важното, че човека си харесва количката, а и има за какво.
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  11. #41

    Default

    На code и b_angelov 159-ките са по-добри.

  12. #42
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    Колата е жестока ще я крада,сериозно много безаварийни километри и много да те радва,завиждам ти благородно.
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  13. #43

    Default

    Значи първо, не съм казал че е най-добрата 159, казах че е една от най-добрите и лично аз на живо не съм видял по-хубава (с екстрите, джантите, мотора и направените неща). Второ прословутите "неони", всъщност са само оригинални крушки на колата (номер и под вратите) и са сменени със бели LED-ове с леко син отенък, така излизат на снимките... Трето всички спорове и дискусии на тема комбинация между цветове на джанти и кола е много субективно, и все пак факт е, че почти всеки под 40, когото питате предпочита и харесва черни джанти, а всичките ми познати одобриха визията на колата така, както е (даже една пияница каза, че ще се изпрани , но тва е друга тема). И нека всички завистници да продължават да сипват със черпака, те такива цял живот тва правят. Мерси на хората, които оцениха италиянката.
    P.S.
    Черен мат ще изглежда нещо като това http://www.youtube.com/watch?v=c5Kpd...layer_embedded , само че по-злобно и красиво.
    Не съм си купил 3.2 V6, не защото съм нямал възможност, а защото не смятам че 7 литра повече разход са оправдани за 1 секунда по-добро ускорение ( и то преди да направя ремап).
    За някой неща като волана и педалите от ti, съм съгласен, но джантите са ми префектни 18ки, 19ки съвсем не стават за наще пътища и комфорта е много зле. Също съм на мнение че визуално няма какво да й се пипа като тунинг, а и няма да го правя, не знам защо решихте обратното, нито спойлери, нито парашути мисля да й слагам, даже праговете по-не ме кефят и са по непрактични...
    Last edited by draznitelq; 22-12-2012 at 00:48.

  14. #44
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Евалата батко,много е готина така колата,ама черен мат ще я съсипеш,нали сега пичетата и се кефеха на Банско на 8-ми декември,цвета е хубав!Може някакво по-ниско окачване да сложиш.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  15. #45

    Default

    Quote Originally Posted by Flame View Post
    Евалата батко,много е готина така колата,ама черен мат ще я съсипеш,нали сега пичетата и се кефеха на Банско на 8-ми декември,цвета е хубав!Може някакво по-ниско окачване да сложиш.
    Ти да не си я видял, там в снега колко яко стоеше ;д Иначе кефеха й се да, аз даже намазах с една дето преди тва като ми видя колата пред хотела и вика: "охоо СА 2009 с кой си имам работа тука"...
    Иначе по-ниско накъде , тя си е ниска и сега минава на милиметри от легналите полицаи, колкото до мата, съм убеден че ше уникална, пък ако не е ще го разлепя просто .
    П.С...
    Last edited by draznitelq; 22-12-2012 at 02:15.

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •