Results 1 to 7 of 7

Thread: Крушки - фарове, стопове, мигачи

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Yambol
    Age
    39
    Posts
    25

    Default Крушки - фарове, стопове, мигачи

    Здравейте колеги и весела коледа

    Искам да попитам дали крушките за Алфа 156 1.8 на фарове, мигачи и стопове са едни и същи. Също така ако е възможно да ми помогнете с цени на крушките ще съм много благодарен

  2. #2
    трошим всичко,тел.+359xxx radiboy's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    519

    Unhappy

    Не,за да ти е гадно са ги направили различни,навсичкото отгоре и цените са им различни.Направо ужас!
    Alfa Romeo 156 1.8 TS'99 144+

  3. #3

    Default

    Колега,ти магазин за авто-части знаеш ли какво означава ,ако ти е изгоряла крушка вместо да питаш,па иди и си купи,не да карате по 3 дена без фар,щото не знаел каква лампа да си сложи......ТРАГЕДИЯ....
    По другия въпрос......как ти дойде на главата,че може да са различни на всички 156-ци осветлението....ей тва го не доумявам......

    Извинявам се,че така реагирам......но май често бъркат нашия форум с БГ-мама.........неам повече какво да казвам.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4

    Default

    Колега за броени секунди в гугъл.....Н7-къси, Н1-дълги, H6W-габарит, W5W- странични мигачи, P21W-мигачи, 5/21W-стопове, като всички резултати бяха от този форум...Пробвай се сам да намериш цените, ще отнеме не повече от 3.6 секунди. Весела Коледа и на теб.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #5
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    хаха, донякъде е прав колегата, принципа на всички крушки е един и същ, нажежаема жичка във вакуум
    пс иначе във форума има и каталог с всички крушки за всички автомобили, само че трябва да се ползва търсачка
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    хаха, донякъде е прав колегата, принципа на всички крушки е един и същ, нажежаема жичка във вакуум
    пс иначе във форума има и каталог с всички крушки за всички автомобили, само че трябва да се ползва търсачка
    Дам, ето го и него: http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F0%F3%F8%EA%E8
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Yambol
    Age
    39
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Колега за броени секунди в гугъл.....Н7-къси, Н1-дълги, H6W-габарит, W5W- странични мигачи, P21W-мигачи, 5/21W-стопове, като всички резултати бяха от този форум...Пробвай се сам да намериш цените, ще отнеме не повече от 3.6 секунди. Весела Коледа и на теб.
    Благодаря ти за бързия и точен отговор колега.
    Купих си каквото ми трябва за да имам резервни, ако нещо стане.
    Не бих тръгнал да карам с изгорели крушки по пътищата!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •