Results 1 to 14 of 14

Thread: ПАСПОРТ ЗА ГАЗОВА УРЕДБА

  1. #1

    Default ПАСПОРТ ЗА ГАЗОВА УРЕДБА

    Някой знае ли как става издаването на паспорт на газовите уредби и къде се прави това ? Вече сме в ЕВРОПА и няма да ни се размине .Вече почнаха да отказват да зареждат без стикери ...
    НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ ....
    Обороти му е майката...

  2. #2

    Default

    Това го казвам за да помогна. Иначе не пишем тук.
    Питай бакшишите къде си ги правят. Отиваш, даваш 30 лева и ти дават книжка с описанието на газовата и стикер с тало. Тва е. Правят се че замерват дали не изпуска системата...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Младост
    Posts
    86

    Default

    Най-лесния вариант е:отиваш в КАТ.На влизане от дясно има едни стари бараки!Там има газаджия ,който издава такива паспорти!Аз миналата година си направих такъв паспорт с/у 20 кинта!Успех
    ' 99 Lancia Delta TD-Super Economy

  4. #4
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Аз вчера макар и по телефона разбрах от няколко газаджии, че процедурата е:

    1. Отиваш на мяст
    2. Добър ден, добър ден....
    3. Бецален в Ойро....
    4. Получаваш паспорт
    5. По живо, по здраво....


  5. #5

    Default

    ясна е работата !!! Аз днес намерих едно място (намира се между захарна и модерно предградие след комплекс ЕВРОПА има газостанция и от няколко дни и метанстанция сервиз ЛОВАТО и там стават работите)
    Колко пари е не знам , ще я правя в понеделник !!!
    Обороти му е майката...

  6. #6
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Колеги, не знам как е при вас, но аз оня ден се опитах да мина преглед заради стикера. Само че ударих греда ... Колата с тази газова е минавала няколко пъти успешно преглед - последно през 2004-та. Сега обаче се оказва дори че паспорта на уредбата изобщо не бил валиден ?!?!? Б... ма... му значи. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем наскоро ?
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #7
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User
    ?[/color]
    Отиваш в друг сервиз, вадиш 20-30 кинта и...О ЧУДО, колата ти минава преглед , без проблеми, па ако имаш път насам, мое да ти удерим минаване на преглед, без дори да са ти виждали колата!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  8. #8
    Запален алфист mikoasp's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Posts
    290

    Default

    Някой ако има питане за Варна,къде и как става ще го просветля За мен най-важното е,че наистина ти замерват бутилката и системата с газанализатора,а не с пръскане на пяна от веро,бързо работят,имат лиценз,плащаш нормална такса, за Паспорта за АГУ + стикер за бутилката и стикер за задното стъкло и не на последно място,сигурен си,че имаш направен преглед на АГУ-то

    П.П.Между другото точно и това обсъждахме с бате neo и останалите колеги на последната среща във Варна!И се оказа,че съвета да попиташ бакшишите е не удачен,тъй като те са в пълно безхаберие именно от факта,че търсят вратички да заобиколят правилата
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 10.2001
    ------------------------------------------

  9. #9
    Младши алфист xeac's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    29

    Default

    Quote Originally Posted by Crusader
    Quote Originally Posted by Alfa User
    ?[/color]
    Отиваш в друг сервиз, вадиш 20-30 кинта и...О ЧУДО, колата ти минава преглед , без проблеми
    Процедурата върви,даже и в същия сервиз ще стане.Просто трикове за да ти извадят паричките от джоба. На мен ми направиха номер с катализатора (класика),но за 10 лв.отгоре , колата ми стана перфектна
    Мерцедес CLK Convertible
    Alfa Romeo GTV
    Alfa Romeo 145 1.7 16V

  10. #10
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    sofiq
    Posts
    16

    Default

    срещу 20лв ми направиха паспорт, но ми казаха да по4акам за стикер. Още не била янса процедурата. Казаха ми да отида след месец. Кажете дали е вярно
    146 1.4 TS 10.97

  11. #11
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    sofiq
    Posts
    16

    Default

    146 1.4 TS 10.97

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    Отиваш в БРЦ Дружба (примерно), казваш, че искаш стикер за газова и ти го дават срещу 3лв. После -лепиш некъде по задните джамове и толкоз.

    AR 145 QV '97

  13. #13
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    sofiq
    Posts
    16

    Default

    точно там ходих на газанализатор и питах за паспорт и стикер. Отговора им беше не, не правим паспорт за гас. и ме насочиха другаде. там ми издадоха паспорт но ми казаха да почакам за стикера
    146 1.4 TS 10.97

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    А аз си купих стикер в сряда оттам...

    AR 145 QV '97

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •