Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Затъмняване на стъкла?

  1. #1
    Запален алфист redshark's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Плевен/София
    Posts
    111

    Default Затъмняване на стъкла?

    Здравейте колеги! Знаете ли някой който се занимава с това в София или Плевен и да работи с по евтините фолиа. Искам да затъмня двата задни на вратите и големия.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by redshark View Post
    Здравейте колеги! Знаете ли някой който се занимава с това в София или Плевен и да работи с по евтините фолиа. Искам да затъмня двата задни на вратите и големия.
    Гугъл КАЗА: ИЗПОЛЗВАЙ МЕ!!!!!!!

  3. #3
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    То хубаво да затъмниш,но защо с евтино фолио!Има една приказка,че евтиното винаги излиза скъпо.С това евтино фолио след 2 лета най-много ще се напука,и ще стане на парцали(портокалова кора),и после пак на ново ако не си се пищисал.Ако търсиш в гугъл и нищо не не мериш търси под има брандиране на автомобил.


    Цък
    Last edited by popaay; 07-01-2013 at 20:16.

  4. #4

    Default

    Сам си ги тонирах, фолио за три лева, 2-3 години не е мръднало, дори не е избеляло.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Колега в Ловеч има едно момче което ми затъмни моите 2 странични и задно цената беше 40 лв. оставяш колата и след 3 часа си я взимаш с негови материали!
    155 1.8 8v SUPER MY95

  6. #6

    Default

    Той пита за София.До Ловеч ша му се напукат петите от фолиото.
    Па и не пита Гугъл
    Въобще как може да се пускат такива теми???

  7. #7
    Запален алфист sole_moe's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Pleven
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by redshark View Post
    Здравейте колеги! Знаете ли някой който се занимава с това в София или Плевен и да работи с по евтините фолиа. Искам да затъмня двата задни на вратите и големия.
    В РУМ продават фолио евтино това е за Плевен . СТОРГОЗИЯ до Ледениката продават фолио и слагат
    156 SW 1.9JTD 110ph

  8. #8
    Запален алфист redshark's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Плевен/София
    Posts
    111

    Default

    Сигурно съм проверил в гооглето но ми излизат се обяви където са за по 150-200 лв. ....

    ---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

    Quote Originally Posted by reloading View Post
    Колега в Ловеч има едно момче което ми затъмни моите 2 странични и задно цената беше 40 лв. оставяш колата и след 3 часа си я взимаш с негови материали!
    Може ли номер или някакви кординати

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Той пита за София.До Ловеч ша му се напукат петите от фолиото.
    Па и не пита Гугъл
    Въобще как може да се пускат такива теми???
    Що пък да не пуска? Ти ще си закараш ли колата в първия излезнал в Гугъл сервиз, или ще питаш къде ще ти препоръчат да отидеш? Аз смело мога да кажа, че работя с Гугъл много добре, но не бих отишъл на място, което не ми е препоръчано.

  10. #10
    fuck the police radostin_ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    DE. 004915205653667
    Age
    41
    Posts
    268

    Default

    toshko69-това е човека които е спец по фолио.От Плевен е.
    Alfa Romeo 156 3.0v6,Bmw E61 535d.

  11. #11

    Default

    Цена в София проверено качество.


    ЗАТЪМНЯВАНЕ НА СТЪКЛА С АВТОМОБИЛНО ЕНЕРГОСПЕСТЯВАЩО ФОЛИО LLUMAR или 3М ПО ИЗБОР.

    -цена за хечбек 5 врати с лумар или 3м- цена 150лв
    -цена за хечбек 3 врати с лумар или 3м- цена 130лв
    -цена за седан /Е-клас,БМВ,Пасат/ с лумар или 3м- цена 160лв
    -цена за комби 5 врати с лумар или 3м-цена - цена 180лв
    -цена за джип с лумар или 3м - цена 200лв

    -има възможност за Тайванско фолио с много по ниска цена.Справка на л.с. за цена.
    - залепване на карбоново или друго фолио на капак,таван,огледала,или вътрешен интериор.
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  12. #12
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    То хубаво да затъмниш,но защо с евтино фолио!Има една приказка,че евтиното винаги излиза скъпо.С това евтино фолио след 2 лета най-много ще се напука,и ще стане на парцали(портокалова кора),и после пак на ново ако не си се пищисал.Ако търсиш в гугъл и нищо не не мериш търси под има брандиране на автомобил.


    Цък

    Е това беше вица на седмицата/ще се напука и ще стане на парцали като портокалова кора/,голям смях.Не пишете неща които не разбирате.

    Това дето си го написал колега може да стане само в следствие на некадърен,или да го наречем по-цензурирано некачествен монтаж.Иначе си прав че ще изсветлее по-бързо евтиното фолио,на другите а аз работя с Llumar им дават гаранция 10 г.под евтино не се включва фолиото за 3 лв/то става само за увиване на цввтя/,имам в предвид фолиа среден клас,които издържат около3 години/може и повече/зависи колко седи една кола на слънце,докато при Llumar,3M,foliatek и т.н. няма такива проблеми.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  13. #13

    Default

    На едната ми кола наистина избеля на четвъртата година и отгоре залепих нов слой и вече така си остана. За 15 мин. работа цени над 150 лв , като има луди- да ги дават.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #14
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    На едната ми кола наистина избеля на четвъртата година и отгоре залепих нов слой и вече така си остана. За 15 мин. работа цени над 150 лв , като има луди- да ги дават.
    Щом си го сложил това фолио за 15 мин, си представям какво е качеството на монтажа.Имам въпрос,как се отразява на фолиото,сваляне и вдигане на стъклото.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    Щом си го сложил това фолио за 15 мин, си представям какво е качеството на монтажа.Имам въпрос,как се отразява на фолиото,сваляне и вдигане на стъклото.
    виждам ,че имаш богато въображение, не виждам как съдиш за нещо, което никога не си виждал, продължавай да си представяш, ако намекваш за драскане, не се драска, защото никога не свалям стъкла, не ми е необходимо, имам климатроник, това че се мотаеш и работиш бавно не е равносилно на високо качество.Слагането на фолио е елементарно, не изисква нито специални умения нито висок интелект, за да има такива цени.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •