Results 1 to 11 of 11

Thread: Билети за Формула 1

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default Билети за Формула 1

    Здравейте колеги! Тази година смятам да отида да гледам Формула 1 в Унгария. Днес седнах пред компютъра с мисълта да си закупя билети онлайн, но гледайки множеството сайтове, които предлагат един и същ билет на различна цени и неточностите в информацията написана в някои от тях, реших първо да се допитам до тези от вас, които са посетили кръг от Формула 1. Интересувам се от къде закупихте своите билети? Принципно не съм толкова мнителен, но тук говорим за сума от около 1500 лева за 2 билета и не ми се иска да бия път до Унгария за едното нищо.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  2. #2
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Спред мен не се занимавай със сайтове,билети на място винаги можеш да си купиш.Виж не знам как стоят нещата с хотелите.
    Ходил съм два пъти на Силвърстоун и съм нямал проблеми с билетите,приятели са били на Хунгароринг и са си купували билети на място но те бяха си осигурили преспиването отделно.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  3. #3
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Преспиването и пътуването са уточнени, интересувам се от информация само за самите билети.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  4. #4

    Default

    По принцип билети се взимат 2-3 месеца преди събитието, щото могат много неща да се случат, не бери кахър, няма да свършат.......а и на място понякога са по евтини....зависи и колко дена ще си там......ако ме засечеш някой ден из сервиза ще ти обясня......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Не знам какви са тези билети за 2 бр. 1500 лв. Аз когато ходих на Монца билетите за 3-те дена бяха 120 евро. Бяхме на Параболика на трибуната, като скъпите билети бяха само на старт/финала. Демек не бяха най-евтините билети, но не бяха и скъпи. Но ги купихме 3, 4 месеца предварително. ПО-евтини билети на място има само когато има прекалено много свободни места. За Унгария не знам как е, но на Монца беше фраш да се задушиш от народ и на място билетите бяха 3-но по-скъпи. Същото беше и с хотела и със самолета.

    На мен екскурцията тотал ми стъпа 1200 лв. с подаръците. Ако бях платил всичко на място щеше да ми дойде около 2600-700.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #6
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Аз говоря точно за тези, които са над самата старт-финална линия, Super Gold и те са по около 360-380 евро и въпроса тук е някой купувал ли е през интернeт и от къде по-точно.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •