Results 1 to 11 of 11

Thread: Билети за Формула 1

  1. #1
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default Билети за Формула 1

    Здравейте колеги! Тази година смятам да отида да гледам Формула 1 в Унгария. Днес седнах пред компютъра с мисълта да си закупя билети онлайн, но гледайки множеството сайтове, които предлагат един и същ билет на различна цени и неточностите в информацията написана в някои от тях, реших първо да се допитам до тези от вас, които са посетили кръг от Формула 1. Интересувам се от къде закупихте своите билети? Принципно не съм толкова мнителен, но тук говорим за сума от около 1500 лева за 2 билета и не ми се иска да бия път до Унгария за едното нищо.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  2. #2
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    Спред мен не се занимавай със сайтове,билети на място винаги можеш да си купиш.Виж не знам как стоят нещата с хотелите.
    Ходил съм два пъти на Силвърстоун и съм нямал проблеми с билетите,приятели са били на Хунгароринг и са си купували билети на място но те бяха си осигурили преспиването отделно.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  3. #3
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Преспиването и пътуването са уточнени, интересувам се от информация само за самите билети.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  4. #4

    Default

    По принцип билети се взимат 2-3 месеца преди събитието, щото могат много неща да се случат, не бери кахър, няма да свършат.......а и на място понякога са по евтини....зависи и колко дена ще си там......ако ме засечеш някой ден из сервиза ще ти обясня......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Не знам какви са тези билети за 2 бр. 1500 лв. Аз когато ходих на Монца билетите за 3-те дена бяха 120 евро. Бяхме на Параболика на трибуната, като скъпите билети бяха само на старт/финала. Демек не бяха най-евтините билети, но не бяха и скъпи. Но ги купихме 3, 4 месеца предварително. ПО-евтини билети на място има само когато има прекалено много свободни места. За Унгария не знам как е, но на Монца беше фраш да се задушиш от народ и на място билетите бяха 3-но по-скъпи. Същото беше и с хотела и със самолета.

    На мен екскурцията тотал ми стъпа 1200 лв. с подаръците. Ако бях платил всичко на място щеше да ми дойде около 2600-700.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #6
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Аз говоря точно за тези, които са над самата старт-финална линия, Super Gold и те са по около 360-380 евро и въпроса тук е някой купувал ли е през интернeт и от къде по-точно.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  7. #7
    Barbarian AttilaSL's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Weston-super-Mare UK
    Age
    45
    Posts
    312

    Default

    От опит ще ти кажа че на старт-финалната права почти няма какво да се види(освен самият старт-уникално),през останалото време си е скука.По добре на някой шикан преди или след права отсечка.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 г 150+

  8. #8

    Default

    Мда, обикновенно старт - финалните не са кой знае кво, обикновенно се търси място където се вижда най - много от пистата, има поне 2 завоя.......на живо е много по готино да гледаш как се спира от 300......отколкото някой да мине с толкоз около теб.....
    П.П - доколкото си спомням на Унгария трибуни Силвър 1 и 8 са най - добрите за мен места, виждат се 4-5 завоя, има спиране за шикан, вижда се и част от правата преди бързия ляв дето Маса го халоса гайката на Баричело преди време......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 10-01-2013 at 18:26.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    На живо общо взето кефа е в звука и атмосферата като цяло. Иначе почти нищо не се вижда на бързите отсечки. Освен да ти се схване врата друго не става. Ние на Параболика ни се разказа играта така, и в един момент си спрях погледа само на завоя когато намаляват и се изпреварват там. Иначе идват много бързо, чак е трудно да ги проследиш с поглед. Но като цяло адреналина е на макс Носи си си тапи за уши. Ще ти трябват
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  10. #10

    Default

    защо не ги поръчаш от официалния сайт на http://www.formula1.com/tickets_and_travel/
    аз пътувах с фирма и само си избирах къде да са билетите, така, че не мога повече да ти помогна.

    Иначе съм бил в истамбул 6 поредни пъти, като съм гледал състезанието и тренировките от всички възможни места, но на централна трибуна срещу старт/финала се накефих най-много! Освен очевидното стартиране което нямам аналог като дадат газ всички, уникално чувство и звук, после боксовете ги виждаш, как кой работи, имаш екрани срущу теб и, ако искаш да не изпуснеш нещо важно ги гледаш.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  11. #11

    Default

    Колега, на Хунгароринг е най-яко да отидеш в района на пистата където е аква парка. Тъй като състезанието там обикновено е през лятото, горещината е ужасна. Няма нищо по-хубаво от това да се топнеш във водата и да се охладиш и след това отиваш си гледаш сериите. Тъкмо се сгорещиш серията свършила отиваш и пак се топваш .... има екрани, има и един шикан, от най-високата пързалка се вижда цялата писта абе изобщо... Само полупияните и миришещи на бира германци (или австрийци) ми идват в повече ама... не може всичко да е перфектно. Ако тази година не върнат кръга на Истанбул както усилено се говори, мисля пак да ходя на хунгаро ринг. Нашите билети ги купихме 2 месеца преди състезанието. Общо взето имаше разлика между различните продавачи до 30 евро ако си спомням добре.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •