Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Фенери за вратите с логото на Алфа Ромео

  1. #16
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Интересно ... как ли ще стои ако се постави под предния капак и като го отвориш да свети пред колата или по същия начин на багажника . Бих си взел за да пробвам а пък ако стои селско ще си ги сложа в къщи

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Интересно ... как ли ще стои ако се постави под предния капак и като го отвориш да свети пред колата или по същия начин на багажника . Бих си взел за да пробвам а пък ако стои селско ще си ги сложа в къщи
    Аз пък се чудя, защо да ви изглежда селско, при полужение, че лазера се активира само при отваряне на вратата и прожектира логото на любимата ни марка. Също така и помщга вечер за да виждаме какво става в краката ни, но всичко това е въпрос на вкус и до някъде както споменах по-назад и удобство....всеки си решава и си има собствено мнение!



  3. #18
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by grenlould View Post
    Аз пък се чудя, защо да ви изглежда селско, при полужение, че лазера се активира само при отваряне на вратата и прожектира логото на любимата ни марка. Също така и помщга вечер за да виждаме какво става в краката ни, но всичко това е въпрос на вкус и до някъде както споменах по-назад и удобство....всеки си решава и си има собствено мнение!
    Идеята е добра и ми харесва ... но едно нещо като се види на живо изглежда съвсем различно ... докато не пробвам не мога да кажа

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  4. #19
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    И на мен ми харесва но не бих си го сложил на колата. По-скоро в гаража като си отворя вратата да ми свети на стената докато паркирам. Ама..., нямам гараж, да го ева Брат ми има нещо подобно на ФауВе-то (шаранче), голяма цигания. Базикат го всичките му авери, защо ли ?

    пс Ако наистина автомобила е с някакъв тунинг пакет който да отвори колата откъм визия, тогава може би ще има малко смисъл. Но на стокови коли изглежда смешно.
    Забравих да подчертая, това е само мое мнение, не ме съдете за това че казах какво мисля по темата.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •