Results 1 to 8 of 8

Thread: Xenon за къси светлини ?

  1. #1

    Default Xenon за къси светлини ?

    Възможно ли е монтирането на Xenon само на късите светлини.И ако ДА препоръчайте модел/марка xenon.

  2. #2

    Default

    Ксенон...всичкия е китайски.
    Тук трябва да се намеси ecotronic да ти каже от къде си купи качествени на нормални цени.

  3. #3
    Запален алфист muskula's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Асеновград
    Posts
    64

    Default

    Здравей колега аз си сложих от този и вече почти година карам с него и нямам никакви ядове а и не е скъп и свети добре
    http://www.proparts.bg/product/2/kse...istema-n7.html
    Alfa Romeo 166 2.0 TC

  4. #4
    Трайно ПрИсТРастЕН Zafo_84's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Rudozem
    Age
    39
    Posts
    729

    Default

    Аз си купих от тика и на 3 те коли и съм много доволен с гаранция и прочие много са коректни едната лампа ми мигаше много преди да запали и я смениха без никакви ядове
    http://xenon.bg/
    Аlfa Romeo 145 1.4 16V TS Junior EXXXX.....
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD FACELIFT '03 116HP
    Всички екстри Мултиволан и Калорифер

  5. #5
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Ксенон...всичкия е китайски.
    Тук трябва да се намеси ecotronic да ти каже от къде си купи качествени на нормални цени.
    Става въпрос за пазара на Илиянци. Влиза се през централния вход (този откъм трамвайната линия) и на около 50 - 70 м отдясно има магазин пред който са изнесени разни стелки и др атрибути като авто-козметика. Вътре продават предимно крушки, баласти, DRL - и..........Държи го един китаец.

    Номерът на магазина завършва на 51

    35 ватов ксенон H7 имаха 2 модела:

    - с пластмасова основа на крушката (на цена 20 лв за 2 крушки)

    - с метална основа (на цена 25 лв за две крушки)

    По препоръките на Илко си взех от вторите.
    Още на око се вижда, че изработката е по-качествена, със силиконови проводници и пр.

    Засега светят перфектно...........пък ще видим докога


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6

    Default

    Аз имам друг проблем с китайския ксенон,едната крушка не може да се фокусира.Тоест се вижда една боза на единия фар.А това е поредния сравнително скъп ксенон които си купувам.Е разбира се примигва от време на време.....ще отиде в кофата и то няма и след 4 месеца употреба.За това такава информация е ценна ��

  7. #7

    Default

    Моя ксенон е слаган от предишния собственик и е от евтините, но си свети много добре. Единствено при палене понякога едната крушка не свети, но ако го включа след като съм запалил колата няма проблем.

  8. #8
    Не страст, а болест! jumbo797's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин
    Age
    45
    Posts
    139

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Става въпрос за пазара на Илиянци. Влиза се през централния вход (този откъм трамвайната линия) и на около 50 - 70 м отдясно има магазин пред който са изнесени разни стелки и др атрибути като авто-козметика. Вътре продават предимно крушки, баласти, DRL - и..........Държи го един китаец.

    Номерът на магазина завършва на 51

    35 ватов ксенон H7 имаха 2 модела:

    - с пластмасова основа на крушката (на цена 20 лв за 2 крушки)

    - с метална основа (на цена 25 лв за две крушки)

    По препоръките на Илко си взех от вторите.
    Още на око се вижда, че изработката е по-качествена, със силиконови проводници и пр.

    Засега светят перфектно...........пък ще видим докога
    Аз съм от няколко години с ксенон от този китаец (Лил) се казва,имам и на двете коли и на мотора,не съм имам никакви проблеми до сега!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 140hp/after remap 190hp/ Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp/after remap 140hp/!!!/Suzuki750 Gsx-R 150+hp.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •