Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Спортни пружини цена?

  1. #16

    Default

    Моята е вече 7години с рязани пружини слагъл съм червени слагал съм и жълти вижда тисе смешно но разлика няма да усетиш освен ако си рали пилот.

  2. #17
    започва да се пристрастява pilota's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    90

    Default

    Ужас ...... Само парите където си давам за моята кола ....

  3. #18
    Запален алфист redshark's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Плевен/София
    Posts
    111

    Default

    Главната ми цел не е да смъкна колата. Просто мойте са омекнали и като седне накой отзат и колата ляга.... ако ги одрежа определено нама да има желания ефект

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Верно ли бре!!!
    И как ни са сетиха тия ора по-рано ми си арчат парите!!!

    Ма кажи ни ся поне как е по-правилно да се отрежат, от към широката или от към тясната страна на пружината?!!!
    Или най-добре да срежем по средата, да махнем излишното и след тва да си е заварим.........
    Ти па верно нищо не разбираш.
    Не се реже по средата.Щото при 240 започва едно леко люшкане.
    Реже се предна лява-отгоре и дясна задна отдолу.
    Нямам никакви проблеми при посочената скорост, че и нагоре....


    ...извинявам се за лиричната отбивка...
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #20
    започва да се пристрастява pilota's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    90

    Default

    Хахаа утре свалям мойте и почваме да режем

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by svi View Post
    Режеш твойте оригиналните и няма да ти трябва да даваш излишни пари ефекта е същия.Махаш една навивка две навивки както ти харесва и си караш.
    Не ги открехвай бе човек, нека си седат балъчЕта и да си дават парите за глупости!

  7. #22
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by svi View Post
    Режеш твойте оригиналните и няма да ти трябва да даваш излишни пари ефекта е същия.Махаш една навивка две навивки както ти харесва и си караш.

    Колега я пусни една снимка на рязани задни пружини,че ни стана интересно,с тая си форма и всичко на всичко 3 или 4 витки мисля бяха,след рязането на една витка,как точно ги сложи на колата.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    Колега я пусни една снимка на рязани задни пружини,че ни стана интересно,с тая си форма и всичко на всичко 3 или 4 витки мисля бяха,след рязането на една витка,как точно ги сложи на колата.
    Бе има какво да се реже.Едните са с 5,другите са с 6 витки.Говоря за стандартни(обикновени) пружини.
    Ноооо колегата явно е открил топлата......но все пак е добре,поне споделя човека,че някои режат,кривят,заваряват,надуват турбини и нищо не казват
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  9. #24

    Default

    Човече какви и да сложиш каруцата ще стане по голяма каруца но с по приятна визия.Аз лично съм с Айбах и мога да кажа,че правят колата доста ниска и и твърда в границите на нормалното.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •