Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39

Thread: Моята 159 ROSSO червена хубавица

  1. #1
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default Моята 159 ROSSO червена хубавица

    Колеги и аз да си покажа най-накрая красавицата. 2.4 200 коня е, като я очаква махане на дпф и чип след това за около 230 коня. Ниво high е има всички системи - ABS, ASR, VDC, hillholder и има още ABD, което в книжката пишеше, че е за стабилността на купето в завой. Спирачките са големите четирибуталните Брембота. С кожа е, има темпомат, биксенон, автоматични фарове (включително и на височина) и чистачки, преден и заден парктроник, пълен зимен пакет - подгряване на седалките, на казанчето за водата за чистачките, на антифриза, датчик за замъгляване на стъклото и датчик за чистотата на въздуха. Музиката е BOSE с вграден субуфер. Тепърва предстоят подобрения, като засега показвам джантите, след това навигация Pioneer и може би леко подобряване на музиката. След няколко дни ми идват и лед светлините, които вярвам ще станат страшно - вградени във фаровете. Нещата по мотора ше ги правя сигурно, като свърши дпфа, защото вече се обажда компютъра отвреме на време. Искам да й затъмня и прозорците и още се чудя щото ше се връзва много с джантите. Разбира се ако на някой не му харесват така черни тия 18ки нека ме псува не се сърдя, ценя всякакви мнения. Вътрешния кант е червена охра и в същия цвят ще бъдат и апаратите после.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  2. #2
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default


    Още снимки ше кача като я измия.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1698.jpg   IMG_1729.jpg   IMG_1730.jpg   IMG_1731.jpg  
    Last edited by Valio606; 29-01-2013 at 17:52.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  3. #3
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Valio606 View Post
    Разбира се ако на някой не му харесват така черни тия 18ки нека ме псува не се сърдя, ценя всякакви мнения.
    Oкипазил/състарил си хубавите джанти, човеко!
    Заприличали са като на служебния Зил.
    Иначе това ми е любим модел. Откога си търся такива. Сиви.

    ПП. не ми обръщай внимание, аз съм си консерва.
    Last edited by b_angelov; 29-01-2013 at 22:51.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  4. #4
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Oкипазил/състарил си хубавите джанти, човеко!
    Заприличали са като на служебния Зил.
    Иначе това ми е любим модел. Откога си търся такива. Сиви.

    ПП. не ми обръщай внимание, аз съм си консерва.
    Хаха аз казах, че не се засягам като се постопли и като им шибна едни сликове ше видиш как ще стои наистина. И апаратите ще са червени вече.

    ---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

    А забравих да кажа, че тука до нас има една малка гумаджииница и там продават същите ако искаш мога да ги питам кви им търсят. При тях принципно е евтино. Ма гледам, че си на морето и нз дали ше ти се разкарва.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  5. #5
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    . Откога си търся такива. Сиви.
    .
    И аз знам къде в София продават такива. Всяка сутрин ги гледам като минавам през Люлин. Ако имаш интерес кажи да питам за цена.

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  6. #6
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Мене много ме радва колега комбинацията е повече от ТоК
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Quote Originally Posted by fnt View Post
    И аз знам къде в София продават такива. Всяка сутрин ги гледам като минавам през Люлин. Ако имаш интерес кажи да питам за цена.
    Ако става въпрос за тия срещу Бриколажа почти до светофара на околовръстното цената беше 800лв., лятото , но налична беше само едната джанта.Другите бяха някъде в Монтанско или Врачанско доколкото си спомням.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  8. #8
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Quote Originally Posted by alfageorgi View Post
    Ако става въпрос за тия срещу Бриколажа почти до светофара на околовръстното цената беше 800лв., лятото , но налична беше само едната джанта.Другите бяха някъде в Монтанско или Врачанско доколкото си спомням.
    Тия съм ги гледал аз до централна гара. И си бяха комплект.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  9. #9
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    На жълта и червена кола е грях да не сложиш черни джанти .. Всичко друго изглежда твърде обикновено а сивото бих казал грозно това си е мое мнение де
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  10. #10

    Default

    за жълга кола черни джанти съм съгласен, ама на червена кола хромирани и никелирани джанти е истината, черното се губи под червеното, особено под АЛФА РОССО-червеното, което е с по-дълбока нотка и капка тъмно

    иначе пак изглежда добре , колега, тези джанти са най-симпатичния модел за 159 според мен, само лятото виж прагове да и сложиш, че мойта веднъж я видях с такива 18ки и стои малко като каручка :\

    детелините са мания, ако си намериш "релефни" със заоблен триъгълник ще е направо убиееец (виж от джулиетта КУ ВЕ или мито КУ ВЕ)
    Last edited by Stoyan Georgiev; 30-01-2013 at 16:17.

  11. #11
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Колеги мьлко да съживя темата малко снимки с джантите и новите гуми Nokian Zline. Според мен е станала страшна поръчах си и стикери quore sportivo със змиите и сега, както са черни много яко стана според мен. И да не ви харесва споделяйте не се притеснявайте.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1876.jpg   IMG_1878.jpg   IMG_1880.jpg   IMG_1877.jpg   IMG_1879.jpg  

    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

  12. #12
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Мн красива е колега...мн да те радва и само хубави моменти в нея. Единствено съм скиптично настроен към този цвят джанти...но избора е лично твой.
    Още веднъж поздравявам те...червено ми е мн гот за 159!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  13. #13

    Default

    Количката е страхотна, но според мен черните джанти припкат единствено на бяла кола. А и се сливат с гумите...

  14. #14
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Valio606 View Post
    Колеги мьлко да съживя темата малко снимки с джантите и новите гуми Nokian Zline. Според мен е станала страшна поръчах си и стикери quore sportivo със змиите и сега, както са черни много яко стана според мен. И да не ви харесва споделяйте не се притеснявайте.
    Аз ще повторя колегите, но колата изглежда като спортен костюм съчетан с някакви вехти обувки.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  15. #15
    Пристрастен до живот Valio606's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    177

    Default

    Честно да ви кажа на снимките не се вижда, като хората на жива е съвсем друго, дано някой път се запознаем и ще я видите.

    ---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

    Quote Originally Posted by code View Post
    Аз ще повторя колегите, но колата изглежда като спортен костюм съчетан с някакви вехти обувки.
    Хаха тва ме изскефи другото, което искам да направя е да й сложа червени кантове на джантите в Rosso червено естествено, които ще са лепенки - така хем няма да се притеснявам от надиране щото и дая прасна просто сменям лепенката.
    Алфа ромео 75 2.0
    Алфа ромео 147 facelift 1.6 T.S.
    Алфа ромео 159 2.4 JTDm

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •