Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 53

Thread: Досието "Буда" I

  1. #16
    Запален алфист CBET's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    48
    Posts
    318

    Default

    Attached Images Attached Images
    Alfa Romeo 156 2.0 TS '97 - продадена ...


  2. #17
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Българският народ е малък, но за сметка на това- много прост.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  3. #18
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Доста усилия се положиха в тая област в последните 6-7 десетилетия-Формулировките на Оруел от един негов роман бяха претворени в дела:

    СВОБОДАТА Е РОБСТВО
    НЕВЕЖЕСТВОТО Е СИЛА
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #19
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Ако в бяла държава някой публикува оперативно дело с което специалните служби са разработвали човекът който в момента заема най-висшият пост , и то по чисто криминални причини- това би взривило обществото и би довело до светкавичната оставка на премиера. Тук обаче живеем в страната на сънищата. От както на политическата сцена изникна образа на ББ под сурдинка се говори за криминалното му минало, от време на време изскочи някое СРС за разни "Бири", болни мтничарчета ритащи футбол с Него, грами от ЦРУ и т.н и т.н В крайна сметка изкача делото му за разработка и нищо. Дълбок сън е завладял ,честния, смелия, работлив, гостоприемен, интелигентен български народ и разни Отговорни Фактори бръщолевят нескопосани лъжи по темата без това да разсъни Юнака Балкански. Мога да приема глупостта на част от хората да избират да ги ръководи бившият тиранин или пребоядисан чисто нов "демократ", мога да приема и тъгата по отминалото тоталитарно минало, но акъла ми не побира как е възможна такава пълна апатия към факта, че си избрал за премиер най-обикновен средноразряден криминален престъпник. Тежко ни.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  5. #20
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Мен лично ме вълнува пък въпросът как така стана, че точно сега се появи тази информация? Къде и от кого се съхраняваше до момента? Защо не бе показана по-рано на бял свят? Или някой картоиграч просто преценява кога да хвърля козовете си?

    Не защитавам никого и не вземам ничия страна. Просто за пореден път се чувствам манипулиран.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #21

    Default

    А на мен пък друго ми е интересно - значи, ако Бойко бил помагал на ДС, то това би било добре и едва ли не той сам щял да се похвали.
    ОБАЧЕ, ако някой друг помага, значи е долно мекере....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #22
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Мен лично ме вълнува пък въпросът как така стана, че точно сега се появи тази информация? Къде и от кого се съхраняваше до момента? Защо не бе показана по-рано на бял свят? Или някой картоиграч просто преценява кога да хвърля козовете си?

    Не защитавам никого и не вземам ничия страна. Просто за пореден път се чувствам манипулиран.

    Ами влез в сайта Бивол и виж от кога са първите публикации относно миналото на ББ, там също са показани документи, снимки и други материали, но както и да е. Отговора на това което те вълнува ще променили истината за ББ? А не ти ли е по-гадно, че Борисов всъщност е проект на картодържача от самото му появяване в политическият живот на Българи? Ако приемем, че журналистите от Бивол наистина едва сега са се домогнали до този материал (или както ти казваш картоиграча сега им го е пуснал) смяташ ли, че "другарите" не са знаели отдавна за историята на ББ? Не ти ли се струва, че целият цирк е режисиран мноооого отдавна от същите които режисираха мирният преход, демократичната опозиция.... И все пак независимо, че могат да се поставят много въпроси КАК, КОГА, ЗАЩО аз не мога да приема да имам премиер престъпник и масата народ да го гледа облъчено и да търси някакви конспиративни отговори на това.

    ---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:05 ----------

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    А на мен пък друго ми е интересно - значи, ако Бойко бил помагал на ДС, то това би било добре и едва ли не той сам щял да се похвали.
    ОБАЧЕ, ако някой друг помага, значи е долно мекере....

    Колега много си изостанал с информацията. Не обсъждаме предложението за вербовка за СС на Боко, а делото за оперативно наблюдение образувано му от БОПа. Такива дела са образуват за документиране на престъпна дейност.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  8. #23

    Default

    Не съм изостанал просто говоря за друго нещо, за това казах 'на мен пък друго ми е интересно'
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  9. #24
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Не съм изостанал просто говоря за друго нещо, за това казах 'на мен пък друго ми е интересно'
    Не работи този линк.

    ---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Мен лично ме вълнува пък въпросът как така стана, че точно сега се появи тази информация? Къде и от кого се съхраняваше до момента? Защо не бе показана по-рано на бял свят? Или някой картоиграч просто преценява кога да хвърля козовете си?

    Не защитавам никого и не вземам ничия страна. Просто за пореден път се чувствам манипулиран.
    Не е важно защо сега, а е важно какво се съдържа в документите.
    И само да те светна, че за Буда плямпаше още сегашния домашен любимец Яне, но преди да стане такъв лаеше за Буда.

    Ама аз пък не мисля, че сме уникални с нещо, като се сетя само за Берлускони.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  10. #25

    Default

    Не работи, защото няма линк - само съм подчертал, че говоря за различно нещо
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #26
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Не работи, защото няма линк - само съм подчертал, че говоря за различно нещо
    Ами друг път не подчертавай така, че настава объркване.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #27

    Default

    Няма от какво да стане объркване, защото когато има линк, освен подчертана, думичката става и цветна преди да натиснеш - СКИВАЙ
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #28
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Няма от какво да стане объркване, защото когато има линк, освен подчертана, думичката става и цветна преди да натиснеш - СКИВАЙ
    Ами това?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #29

    Default

    Това е конспирация


    Най-малкото сттрелката на мишката става на ръчичка, когато има линк, та няма как да се объркате толкова лесно
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #30
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Това е конспирация


    Най-малкото сттрелката на мишката става на ръчичка, когато има линк, та няма как да се объркате толкова лесно
    Именно, защото не стана на стрелкичка, помислих, че има някакъв проблем.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •