Results 1 to 9 of 9

Thread: Предна броня за 147/фейслифт

  1. #1
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default Предна броня за 147/фейслифт

    Здравейте момчета. Успях да спукам предната броня /няма да обяснявам как / Таа, въпросът ми е... Мислех да я сменя с втора употреба, но от няколко места чух, че не са качествени и не пасват добре, за това започвам да се чудя дали не е по-добре да си отремонтирам моята. Някой патил ли е и може ли да сподели малко опит?
    Обичам кифли!

  2. #2

    Default

    На всичкото отгоре и мноого трудно се намират втора ръка.Стига да не е зверски счупена,ще се направи,няма страшно.Нова не си струва.Липсват ли парчета или е само напукана?
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Нещо са те метнали или не си разбрала.Точно обратното е -втора употреба , но оригинална е 100 пъти по-добре от нова , но китайска , тайванска или каквато и да е но не оригинална, защото те не пасват доста често.Иначе поправката и възстановяването , като възможност се преценява в зависимост от самата щета.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  4. #4
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Не е много зле и поправката няма да е трудна. Има една пукнатина в десният край и другото са по-скоро козметични дефекти. Мога спокойно да я карам така ...поне за известно време.
    А колкото до оригиналните втора употреба, предполагам че шанса те също да не са ремонтирани е изключително малък.
    Май ще се ориентирам към ремонт благодаря
    Обичам кифли!

  5. #5

    Default

    В такъв случай въобще не се занимавай с други брони.
    Както сама каза,шанса да вземеш нелепена е много малък.Щом можеш и да караш така,явно щетата е наистина малка.Мии успех ти желая.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #6
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Преди нова година ми счупиха предната броня.И аз се чудих дали да търся втора употреба.Е търсих, но не ми харесаха.От сервиза ме навиха да си купя нова броня не оригинална.След сума ти притеснения, дали не е от стъкломат, няма ли де е крива, дали ще пасне си поръчах броня за 91 лв на интернационал.За мое учудване бронята изглеждаше досущ като оригиналната.Дойде си със всички отвори, само прехвърляхме от старата на новата.Пасна без никакъв проблем, без никакви доработки все едно там си е стояла.Ето за какво става въпрос - http://store.emk-33.com/category/272...assID=5&page=3

    Само дето не е от тази фирма доставчик, но продукта е същият.Има ги черен мат и грундирани.Взех си черна понеже колата ми Cosmic blue.Така че поръчвай без да се притесняваш.Ако искате и снимки ще постна,още не е боядисана.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #7
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Благодаря ви и на двамата, помогнахте ми да взема решение
    Обичам кифли!

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Ако е само пукната по-добре я дай да я залепят, качи някоя снимка да видим, предполагам хората които се занимават с това ще ти кажат, но до колкото знам ги правят перфектно.

    Аз сменях предна броня скоро, но по каско с възлагателно писмо, не съм се занимавал с плащания и не мога да те насоча, но нямам оплаквания всичко е 6. Ако искаш мога да ти пратя контакти на сервиза където я правиха, от там съм доста доволен, а и доста хора от форума също, но да не става реклама все пак. Нищо не пречи да им закараш колата и да ги питаш кое колко ще излезе и да си направиш сметката.

  9. #9
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Димитре, извинявай, видях отговора ти със закъснение. Благодаря, но реших да я ремонтирам. Броните са скъпи, а ще трябва и да я боядисвам.
    Все пак сайта ще ми свърши работа за решетки към бронята, че моите са различни
    Обичам кифли!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •