Results 1 to 4 of 4

Thread: Fiat Punto MK2-Смяна на табло

  1. #1
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default Fiat Punto MK2-Смяна на табло

    Здравейте колеги,имам една муха в главата да сменя таблото на моето Пунто,защото няма оборотомер с друго което има оборотомер и има индикатор за температурата на водата.
    Колата е Пунто(2000г) МК2 1.2 60к.с. 8 клапана
    Първата снимка е като моето табло,а втората искам да сложа такова.Като снимката с оборотомера е със същия двигатели година кола.Имали вероятност всичко да заработи на 100%? Може би само датчика за температурата да трябва да се смени(само предполагам)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails old.JPG   new.JPG  

  2. #2
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Имам такова табло.На едно от семейните пунтота,при палене в студени дни,му се "разцентроваха"стрелките.Аз реших че проблема е в самото табло и купих друго,от катастрофирало,бензиново,нашето е дизелово,но нямат никаква разлика.Всичко му работи до момента в който пуснеш задната светлина за мъгла.Резултата е че също "шашва" стрелките.Та при нас проблема се оказа от изгоряла свещ.И така таблото от бензиновото пунто си седи в мен.Ако си около Пловдив,заповядай някоя вечер да го качим за проба.

  3. #3
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Супер!По-добре, че си и сменял и ще дадеш едно рамо.Да от Пловдив съм. Таман се канех събота ако не вали да го свалям и разгледам отзад за буксите,и после да сравнявам.
    Ако ти е удобно събота или неделя пусни едно ЛС,а след работа работя до 18:00 и докато се дотътря ще стане 19:00, и мисля, че не е удобно и ще е тъмно.Но пусни едно лично

  4. #4
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Да завърша темата по смяна на таблото,няма никакъв проблем с тази "операция",всичко си пасва 1:1
    Само новото табло трябва да е на повече километри от старото,или трябва да се синхронизира с ЕКУ-то,ако е на по-малко.
    Преди и сега
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2013-03-07-013.jpg   2013-03-10-015.jpg  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •