View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 6 of 33 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #76
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    бе точно в момента и аз искам да стане министър председател Костов, но да е на временно програмно правителство, за да остане да работи парламента и да се направят някои важни законодателни промени. До колко обаче е възможно това, при положение че той даде такава заявка - нямам идея...

  2. #77

    Default

    И аз съм за Иван Костов.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #78
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Да се чуди човек от какво са доволни 23-мата съфорумци гласували за ГЕРБ - от заплата ли (защото малкият и средният бизнес вече ги няма благодарение на ББ), от условия на труд и живот ли (защото 99% караме 2-ра ръка коли, например), от съдбата на техните бащи, майки, баби и дядовци ли ?!?

    Аз лично съм недоволен от алчността на ББ, който доста успешно успя да постигне контрол над голяма част от паричните потоци в държавата, естествено в своя полза и във вреда на глупавият български народ, и така миналият месец празнува в Правец вторият си милиард в евро... Пак този Правец, също като при Тато
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  4. #79
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Да се чуди човек от какво са доволни 23-мата съфорумци гласували за ГЕРБ - от заплата ли (защото малкият и средният бизнес вече ги няма благодарение на ББ), от условия на труд и живот ли (защото 99% караме 2-ра ръка коли, например), от съдбата на техните бащи, майки, баби и дядовци ли ?!?

    Аз лично съм недоволен от алчността на ББ, който доста успешно успя да постигне контрол над голяма част от паричните потоци в държавата, естествено в своя полза и във вреда на глупавият български народ, и така миналият месец празнува в Правец вторият си милиард в евро... Пак този Правец, също като при Тато
    То като става въпрос за политика до последно не се знае кой е глупака, може да се получи нещо от сорта "глупак вика на глупак - глупак" та ако си много сигурен в нещо - недей И съфорумците са 24 виж първия пост в темата

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #80
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Това с милиардите евро - нека си говорим сериозни неща... И 100 милиона да открадне като премиер - чуждите служби ще го надушат веднага и ще изтече компромат. А за милиард - това вече е научна фантастика. За милиард се водят войни между държави. За два милиарда - не знам кой има толкова развинтена фантазия да си го измисли, но е наивно да се вярва на подобни детски приказки

    Иван Костов го харесвам за служебен премиер или за премиер на временно експертно правителство, иначе е бита карта. И точно защото знае че е бита карта като политик, ще направи всичко възможно да обуздае държавата за два месеца до изборите.. Чисто рационален избор...

  6. #81
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    То като става въпрос за политика до последно не се знае кой е глупака, може да се получи нещо от сорта "глупак вика на глупак - глупак" та ако си много сигурен в нещо - недей И съфорумците са 24 виж първия пост в темата
    Остава да изтъкнеш от какво си доволен, за да не стоят думите ти просто така във въздуха

    ---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Това с милиардите евро - нека си говорим сериозни неща... И 100 милиона да открадне като премиер - чуждите служби ще го надушат веднага и ще изтече компромат. А за милиард - това вече е научна фантастика. За милиард се водят войни между държави. За два милиарда - не знам кой има толкова развинтена фантазия да си го измисли, но е наивно да се вярва на подобни детски приказки

    Иван Костов го харесвам за служебен премиер или за премиер на временно експертно правителство, иначе е бита карта. И точно защото знае че е бита карта като политик, ще направи всичко възможно да обуздае държавата за два месеца до изборите.. Чисто рационален избор...
    Де да бяха детски приказки... Костов се оттегли само с около 200 милиона от далаверите покрай масовата и касовата приватизация, затова е бита карта.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  7. #82
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Остава да изтъкнеш от какво си доволен, за да не стоят думите ти просто така във въздуха

    ---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:47 ----------



    Де да бяха детски приказки... Костов се оттегли само с около 200 милиона от далаверите покрай масовата и касовата приватизация, затова е бита карта.
    Недоказани твърдения.
    Единственият премиер, който без страх провеждаше реформи. Най-тежките реформи, всички останали се лигафеха кат за световно.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  8. #83
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    И аз съм за Иван Костов, макар шансовете му са близки до нулата. Лошото е, че народа е много късопаметен и непопулярните мерки, с които той изведе държавата от икономическа криза много бързо се забравиха. Останаха само хулите по негов адрес, на които за съжаление народа се хвана.
    П.П.
    Който го интересува, нека да провери кои единствен предложи отпадането на имунитета на депутатите и колко са подкрепили това му предложение.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  9. #84
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Това с милиардите евро - нека си говорим сериозни неща... И 100 милиона да открадне като премиер - чуждите служби ще го надушат веднага и ще изтече компромат. А за милиард - това вече е научна фантастика. За милиард се водят войни между държави. За два милиарда - не знам кой има толкова развинтена фантазия да си го измисли, но е наивно да се вярва на подобни детски приказки

    Иван Костов го харесвам за служебен премиер или за премиер на временно експертно правителство, иначе е бита карта. И точно защото знае че е бита карта като политик, ще направи всичко възможно да обуздае държавата за два месеца до изборите.. Чисто рационален избор...
    Как ще го надушат
    Ти нали не си толкова глупав да си мислиш, че някой ще бяга с контейнер пълен с пари.
    Схемите за насочване на парични потоци в определени каси, са толкова много, че свят ще ти се завие.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  10. #85
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Недоказани твърдения.
    Единственият премиер, който без страх провеждаше реформи. Най-тежките реформи, всички останали се лигафеха кат за световно.
    Не се сещам за друго правителство, което имаше вицепремиер известен като "Мистър 10%", но наистина в сравнение с "Мистър 40% - Бойко Борисов", е като света вода ненапита.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  11. #86
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Остава да изтъкнеш от какво си доволен, за да не стоят думите ти просто така във въздуха
    Доволен съм от много неща, но предимно от себе си Ако трябва да пиша по-сериозно и с 2 думи(не ми се пишат романи) по-добър Бойко няма. Разбирай, че това е за мен правилния тип премиер на БГ, със всичките му прибързани изцепки, от които както някой спомена "има много добри и много лоши последици". Да избера някой от останалите за мен е все едно да си сложа в двора овца да ме пази от вълците. Или хиена може би .. Хайде да го кажем така овца в предния и хиена в задния двор дружно пазят имота - гадно стайл Баси метафорите майна

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  12. #87
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Децата си представят контейнери с пари и то докато гледат филми с чичо Скруч.
    Милиардите са просто потоци с много нули, които най-лесно се хващат За нашата бедна държавица - милион е голяма пара. За сто милиона въобще не говоря - това си е изключително голяма пара. Другото са фантасмагории от жълтите вестници Някой ако има доказателства за противното - ще се радвам да ги видя...

  13. #88
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Доволен съм от много неща, но предимно от себе си Ако трябва да пиша по-сериозно и с 2 думи(не ми се пишат романи) по-добър Бойко няма. Разбирай, че това е за мен правилния тип премиер на БГ, със всичките му прибързани изцепки, от които както някой спомена "има много добри и много лоши последици". Да избера някой от останалите за мен е все едно да си сложа в двора овца да ме пази от вълците. Или хиена може би .. Хайде да го кажем така овца в предния и хиена в задния двор дружно пазят имота - гадно стайл Баси метафорите майна
    Четейки изразните ти средства и анализирайки начина ти на изразяване, грам не съм изненадан от подкрепата ти към ББ.
    То ББ не е проблемът в държавата, а тези които гласуваха за него.
    Но и те не са виновни за личното си душевно и умствено състояние.

    ---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Децата си представят контейнери с пари и то докато гледат филми с чичо Скруч.
    Милиардите са просто потоци с много нули, които най-лесно се хващат За нашата бедна държавица - милион е голяма пара. За сто милиона въобще не говоря - това си е изключително голяма пара. Другото са фантасмагории от жълтите вестници Някой ако има доказателства за противното - ще се радвам да ги видя...
    Нали осъзнаваш, че схемите, за които говоря са законни и е безмислено да се разследват.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  14. #89
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Четейки изразните ти средства и анализирайки начина ти на изразяване, грам не съм изненадан от подкрепата ти към ББ.
    То ББ не е проблемът в държавата, а тези които гласуваха за него.
    Но и те не са виновни за личното си душевно и умствено състояние.
    Обяснявам ти го със животинки да можеш да ме разбереш е Суска предупредих, че не ми се пишат романи, пък особено за хора дето нещо чули

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  15. #90
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Доволен съм от много неща, но предимно от себе си Ако трябва да пиша по-сериозно и с 2 думи(не ми се пишат романи) по-добър Бойко няма. Разбирай, че това е за мен правилния тип премиер на БГ, със всичките му прибързани изцепки, от които както някой спомена "има много добри и много лоши последици". Да избера някой от останалите за мен е все едно да си сложа в двора овца да ме пази от вълците. Или хиена може би .. Хайде да го кажем така овца в предния и хиена в задния двор дружно пазят имота - гадно стайл Баси метафорите майна
    Всеки трябва да разчита на себе си естествено, но да знаеш, че следващата стъпка на финансовата администрация, ако не дай си боже ГЕРБ спечелят изборите, ще бъде слагането на касови апарати свързани с НАП и следене на фактурки и обороти и в кварталните автосервизи
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

Page 6 of 33 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •