View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #91
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Обяснявам ти го със животинки да можеш да ме разбереш е Суска предупредих, че не ми се пишат романи, пък особено за хора дето нещо чули
    Това също е характерният начин на мислене, за който говоря.

    Не знаеш какво да напишеш, но ми се обясняваш като жена, че не ти се пишело.
    Страхливец, като идола си.
    Бягай, бягай, бягай, защо да носиш отговорност за нещо.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  2. #92
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Всеки трябва да разчита на себе си естествено, но да знаеш, че следващата стъпка на финансовата администрация, ако не дай си боже ГЕРБ спечелят изборите, ще бъде слагането на касови апарати свързани с НАП и следене на фактурки и обороти и в кварталните автосервизи
    Хах тука тръгна нещо да пишеш, ама нацяло се обърка, типично капутска проява, ако искаш ела да ти покажа "квартален сервиз" Знаех си аз глупака кой ще излезе накрая ..

    ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Това също е характерният начин на мислене, за който говоря.

    Не знаеш какво да напишеш, но ми се обясняваш като жена, че не ти се пишело.
    Страхливец, като идола си.
    Бягай, бягай, бягай, защо да носиш отговорност за нещо.
    Хаха кой ще тръгне да спори с тебе Страхливец е баща ти, на него си се метнал

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #93
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Хах тука тръгна нещо да пишеш, ама нацяло се обърка, типично капутска проява, ако искаш ела да ти покажа "квартален сервиз" Знаех си аз глупака кой ще излезе накрая ..

    ---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:09 ----------



    Хаха кой ще тръгне да спори с тебе Страхливец е баща ти, на него си се метнал
    Айде пак намесихме роднините.
    Яд ме е, че в България властва простотията, олицетворение на която са хора като теб.
    Но то това бе целта на упоритата работа насочена към безкрайното опростяване на избирателя, за да достигнем до еманацията, до каймака на простащнината при последния "свободен" избор.
    Чудя се само, дали скоро няма да ревеш с отворено гърло и пяна по устата на някой площад.
    Сефте, този филм съм го гледал.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  4. #94
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Айде пак намесихме роднините.
    Яд ме е, че в България властва простотията, олицетворение на която са хора като теб.
    Но то това бе целта на упоритата работа насочена към безкрайното опростяване на избирателя, за да достигнем до еманацията, до каймака на простащнината при последния "свободен" избор.
    Чудя се само, дали скоро няма да ревеш с отворено гърло и пяна по устата на някой площад.
    Сефте, този филм съм го гледал.
    Хаха за интелигентност себе си ли визираш е прасе? Знаеш ли колко си далеч от истината

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #95
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Хах тука тръгна нещо да пишеш, ама нацяло се обърка, типично капутска проява, ако искаш ела да ти покажа "квартален сервиз" Знаех си аз глупака кой ще излезе накрая ..
    Епитетите не са най-силната ти страна, и все пак не ти се сърдя и няма да тръгна да те обиждам в отговор. Квартален или не, няма никакво значение, например аз съм получавал фактура само от Вантотрейд и Италсервиз, ако ти ще си третият, бих ползвалл услугите ти когато съм в Бургас

    Ако не си ме разбрал, понеже вече оглозгаха кокала и парите почнаха да привършват, така наречените министри на БиБи посегнаха и на залъка на дребният и среден частник в която искаш област на стопанския живот
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  6. #96
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Епитетите не са най-силната ти страна, и все пак не ти се сърдя и няма да тръгна да те обиждам в отговор. Квартален или не, няма никакво значение, например аз съм получавал фактура само от Вантотрейд и Италсервиз, ако ти ще си третият, бих ползвалл услугите ти когато съм в Бургас

    Ако не си ме разбрал, понеже вече оглозгаха кокала и парите почнаха да привършват, така наречените министри на БиБи посегнаха и на залъка на дребният и среден частник в която искаш област на стопанския живот
    Стана малко като някой да плаши Билла с касов апарат, разбираш ли? Иначе, че кокалът е оглозган за всички е ясно, то от там тръгват всички проблеми.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #97
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Хаха за интелигентност себе си ли визираш е прасе? Знаеш ли колко си далеч от истината
    Говоря за простащина.
    Явно не си достатъчно образован, за да направиш разлика между простака и глупака.
    Сред нас е пълно с глупави, но възпитани хора, както и със сравнително умни хора с просташко поведение.
    Можеш да се разпознаеш в картинката., но лично според мен ти си от най-кофти варианта, а именно - глупав и прост.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  8. #98
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Като гледам резултатите от анкетата и водещата партия с най-много гласове се чудя кой път да хващам.
    Явно БГ няма да я бъде с толкова "умни" избиратели..., а преди десетина години алфа караха ще годе интелигентни и мислещи хора, сега явно не е така!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  9. #99
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Стана малко като някой да плаши Билла с касов апарат, разбираш ли? Иначе, че кокалът е оглозган за всички е ясно, то от там тръгват всички проблеми.
    Хвала на таквиз юнаци, както би казал Ботев, щом се равняваш по Билла значи си направо едно от лицата на монопола
    Никой предприемач, особено такъв, чийто бизнес обслужва масовият клиент няма интерес от правителство, което целенасочено работи за обедняването на същият този клиент.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  10. #100

    Default

    Code, аз също не разбрах от какво точно си доволен в последните няколко години?
    В смисъл - нещо конкретно?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #101
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Хвала на таквиз юнаци, както би казал Ботев, щом се равняваш по Билла значи си направо едно от лицата на монопола
    Никой предприемач, особено такъв, чийто бизнес обслужва масовият клиент няма интерес от правителство, което целенасочено работи за обедняването на същият този клиент.
    С Билла не се сравнявам примерът беше в друга посока, работя предимно с фирми и т.н., както и да е това не виждам кой го интересува.. Защо трябва да плашиш някой с изсветляване на бизнеса, като той по принцип трябва да е на светло? Все едно някой дето си базика електромера да го плашиш, че ще плаща колкото е изразходвал

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  12. #102
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    С Билла не се сравнявам примерът беше в друга посока, работя предимно с фирми и т.н., както и да е това не виждам кой го интересува.. Защо трябва да плашиш някой с изсветляване на бизнеса, като той по принцип трябва да е на светло? Все едно някой дето си базика електромера да го плашиш, че ще плаща колкото е изразходвал
    Защото по мои наблюдения, базирани на доста контакти, голямата част от хората, които още не са се предали и не са отишли да си търсят работа като общаци или продавачи в същата тази Билла, са в такава ситуация, че ако излязат на светло ще трябва да дръпнат шалтера и да заключат сградата на излизане. Просто и чисто държавата в момента прави всичко възможно да фалират.
    Твоите фирмени клиенти също са зависими от техните клиенти и ако не могат да реализират успешно продукта си, това неизбежно ще рефлектира и върху твоята дейност.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  13. #103
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Защото по мои наблюдения, базирани на доста контакти, голямата част от хората, които още не са се предали и не са отишли да си търсят работа като общаци или продавачи в същата тази Билла, са в такава ситуация, че ако излязат на светло ще трябва да дръпнат шалтера и да заключат сградата на излизане.
    Да ти кажа някои мои познати удариха кепенците само защото 2008-9г точно преди кризата си купиха по една хубава кола, т.е. бизнесът е много крехко нещо и няма нищо сигурно(особено в БГ) ама тогава нагласите бяха съвсем други.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  14. #104
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ако бизнесът излезе на светло, то не 80, а 280 милиарда ще е бюджета.
    Наблюдението ми е върху моята заплата, фиша ми, както и при останалите ми познати.
    На светло са само държавните учреждения, но не съвсем.
    И там има бонуси под масата.
    Най-малкото дребният бизнес ще е засегнат от изсветляването.
    Ще е засегнат едрия, който сега изнася парите си дявол знае къде, като същевременно си променя законите както му харесва.
    После се водят някакви дискусии за минимална заплата, усигуровки и прочие словоблудства, крайният резултат , на който е провалената, бих казал фалирала държава.
    Конституционалните ни права са погазени тотално, а си правим референдум за АЕЦ.
    Дим и огледала.
    После се карайте за касова бележка за 134 лева
    Смехория!
    Абе излизам да се проветря, за да не повърна.
    Не е чак толкова важно , кой точно ще ни управлява, а как ще спазва законите!
    Аз бих гласувал за Пиночет!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  15. #105
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Да ти кажа някои мои познати удариха кепенците само защото 2008-9г точно преди кризата си купиха по една хубава кола, т.е. бизнесът е много крехко нещо и няма нищо сигурно(особено в БГ) ама тогава нагласите бяха съвсем други.
    Това е типично българската нагласа "на гол тумбак чифте пищови", но не съм съгласен, че някой може да фалира само защото си е купил нова кола, да кажем. Причините са по-дълбоки, и в случая с ГЕРБ се изразяваха в брутално манипулиране на обществени поръчки в полза на тесен кръг "наши фирми", които да снесат комисионата на "Цезаря" (нали знаеш, че Котараците така му викат), като по този начин създадоха нездравословен бизнес климат в цялата страна. Пример мога да ти дам с "Трейс" и техният лот на АМ Тракия, който още след месец експлоатация стана целият на вълни, защо ли? Ами хората трябва да платят комисионата на ББ, да построят участъка, да имат някаква печалба и да се вместят отпуснатият от еврофондовете бюджет - познай откъде са икономисали
    При Тройната коалиция също имаше подобни изцепки, но на принципа 3/5/8 те се дебнеха някой да не краде повече от другия и така имаше хляб и за много други хора, като почнеш от търговете на Държавният резерв, минеш през ВЕИ-тата и стигнеш до хранително-вкусовата промишленост. Не вярвам да си стартирал бизнеса си по време на Бойковото управление, нали? Щеше да ти е доста трудно, вярвай ми.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

Page 7 of 33 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •