View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 1 of 33 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #1
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

    Ако изборите бяха днес за кого бихте дали гласа си? Анкетата е копи-пейст от друг сайт.
    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    С присъщия си нервен жест посочих избора си и натиснах ,,гласувай,, . За ужас с периферното си зрение видях , че вместо герб съм натиснал съседните бсп....
    Значи -1 за БСП
    Last edited by code; 28-02-2013 at 15:17.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #2
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Преди 4 години имаше същата анкета и почти всички бяха гласували за ГЕРБ. Преди няколко дни я търсих, ама не можах да я намеря.

    Интересно ми е какво ще покаже анкетата сега, все пак "Човекът е единственото животно,което се спъва два пъти в един и същи камък"
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  3. #3
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Преди 4 години имаше същата анкета и почти всички бяха гласували за ГЕРБ. Преди няколко дни я търсих, ама не можах да я намеря.

    Интересно ми е какво ще покаже анкетата сега, все пак "Човекът е единственото животно,което се спъва два пъти в един и същи камък"
    Важното е да не се спънем 3ти път с тройната коалиция!
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Преди 4 години имаше същата анкета и почти всички бяха гласували за ГЕРБ. Преди няколко дни я търсих, ама не можах да я намеря.

    Интересно ми е какво ще покаже анкетата сега, все пак "Човекът е единственото животно,което се спъва два пъти в един и същи камък"
    Анкетата за която говориш, не я знам, но си спомням за 2 по-скорошни такива. Тази дали одобряваме решението за спиране на строежа на АЕЦ Белене (83 % казват че са за спирането на строежа). И анкетата за начина на гласуване на референдума (като изключим негласувалите, повечето от останалите дават обратното на първото становище)

    Май този форум не може да послужи за сериозни социологически проучвания


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Партията на Костов е ДСБ. Какво е това СДС-ОДС-КОСТОВ. Моля да се оправи, ако е възможно.

  6. #6
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    И аз мисля, че не може, Костов много гласове събра , а бе що няма ВМРО, те не, че са фактор ама все пак. Ако нещо кардинално не се промени мисля за тях да гласувам и то от нямане за кого вече да гласувам.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  7. #7
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Ако не бях видял с очите си че 3 са гласували за БСП - нямаше да повярвам ако някой ми кажеше, че човек способен да чете и пише може да гласува за тях...

  8. #8
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Преди да си помислите за коя партия ще гласувате, се опитайте да си отговорите на следния въпрос:

    При положение, че всяка една от топ 3 партиите има строен план за извеждането на страната от кризата, защо нито една от тях не прие да сформира временно правителство?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #9
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Не съм решил, но със сигурност няма да е БСП, ДПС, Кунева, Костов и РЗС.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #10
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Smile

    Quote Originally Posted by gorbi View Post
    Ако не бях видял с очите си че 3 са гласували за БСП - нямаше да повярвам ако някой ми кажеше, че човек способен да чете и пише може да гласува за тях...
    Лявото винаги ще обира гласове, защото "взема от богатите и дава на бедните" На теория.. На практика се получава следното - ще използвам метафора.
    Политиката на БСП в 2 думи:
    БСП е домоуправител - ние сме живущи.
    Домоуправителят събира по 10лв от всички за ремонт примерно на покрива(доверие, избори) и след 2дни когато вече са при него парите(мандат):
    - Абе къде ще го ремонтираме тоя покрив той 20г тече все тая, да вземем да раздадем по 5лв. Останалите ще ги откраднем. Ей това е управлението на БСП - в дългосрочен план кръгла 0. За да е по-реално - не от всички по 10лв, а от 7-8 (бизнесът) и после на др. стотинки да не пискат и да гласуват както трябва. Щото ако всички даваха по 10лв щеше да има шут в гъза, а така пискат само тези 7-8, които отнесени към останалите нямат голямо значение за следващото събрание на входа На следващото събрание на входа всички вкупом:
    - Покрива тече!!
    Домоуправителя:
    - Аз ще го оправя, преди 4г не можах щото ми пречеше вълната!! Дайте по 10лв и всичко е ОК
    Last edited by code; 26-02-2013 at 09:43.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  11. #11
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Преди да си помислите за коя партия ще гласувате, се опитайте да си отговорите на следния въпрос:

    При положение, че всяка една от топ 3 партиите има строен план за извеждането на страната от кризата, защо нито една от тях не прие да сформира временно правителство?
    Ало, Гербарчо, след код кафяво обявен от ГЕРБ, защо някой трябва да се омазва с лайна преди избори?
    Извинявай, но не разбирам този селско смръдливо пърдящ манталитет.
    Нали разбираш, че програмно правителство избрано с гласовете на депутати от ГЕРБ е политчески абсурд.
    Разберете, че има политически правила, които не сме измислили ние.

    ---------- Post added at 06:50 ---------- Previous post was at 06:46 ----------

    Quote Originally Posted by code View Post
    Лявото винаги ще обира гласове, защото "взема от богатите и дава на бедните" На теория.. На практика се получава следното - ще използвам метафора.
    Политиката на БСП в 2 думи:
    БСП е домоуправител - ние сме живущи.
    Домоуправителят събира по 10лв от всички за ремонт примерно на покрива(доверие, избори) и след 2дни когато вече са при него парите(мандат):
    - Абе къде ще го ремонтираме тоя покрив той 20г тече все тая, да вземем да раздадем по 5лв. Останалите ще ги откраднем. Ей това е управлението на БСП - в дългосрочен план кръгла 0. За да е по-реално - не от всички по 10лв, а от 7-8 (бизнесът) и после на др. стотинки да не пискат и да гласуват както трябва. Щото ако всички даваха по 10лв щеше да има шут в гъза, а така пискат само тези 7-8, които отнесени към останалите нямат голямо значение за следващото събрание на входа На следващото събрание на входа всички вкупом:
    - Покрива тече!!
    Домоуправителя:
    - Аз ще го оправя, преди 4г не можах щото ми пречеше вълната!! Дайте по 10лв и всичко е ОК
    В цяла Европа се краде.
    Но аз предпочитам да ме крадат и да трупат фискален резерв от 8 млр. евро, въпреки това да не закриват болници, да индексират редовно доходите и да водят адекватна външна политика.
    Лявата политика е нещо, което очевидно не разбираш, дано никога не изпадаш в ситуация, в която ще се нуждаеш от обществената СОЛИДАРНОСТ.
    Ляво е мръсна дума само в средите, за които дори и тази криза не беше криза и дори повишиха печалбите си, заради грешната правителствена политика. Сам си отговори кои са те.
    От корумпирания по-опасен е само некомпетентният.
    Last edited by Susscrofa; 26-02-2013 at 09:53.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #12
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Карам по твоите
    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    В цяла Европа се краде. - Като тук не е
    Но аз предпочитам да ме крадат - аз не и да трупат фискален резерв от 8 млр. евро,- нищо общо с истината въпреки това да не закриват болници,- същата трагедия беше и то без да има криза да индексират редовно доходите - хората работеха за 300лв - къде е лявото и да водят адекватна външна политика.- към Русия може би, в останалия свят - персони нон грата
    Лявата политика е нещо, което очевидно не разбираш, дано никога не изпадаш в ситуация, в която ще се нуждаеш от обществената СОЛИДАРНОСТ.
    Ляво е мръсна дума само в средите, за които дори и тази криза не беше криза и дори повишиха печалбите си, заради грешната правителствена политика. Сам си отговори кои са те. - В лявата политика няма нищо лошо, ама на теория, а практиката в Бг няма нищо общо с теорията
    От корумпирания по-опасен е само некомпетентният. -некомпетентния може и да се научи, корумпирания си е такъв доживот и мястото му е в затвора

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  13. #13
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Карам по твоите
    Не е коректно да ми набиваш глупости представяйки ги като мой цитат.

    Аз не разбирам опитът, нечий управленски провал да бъде приписван на други.
    Кое са глупости, може сам да следиш фиска, но ти едва ли стигаш до там.
    Да, доходите са ниски, но поне ги индексираха.
    Управлението на държавата не е училище. Няма време да образоваме калинки.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  14. #14

    Default

    Започвам да мисля, че хората не знаят какво искат....
    Коде, батка, преди хората работеха за 300лв., а сега изобщо нямат работа
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #15
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Ало, Гербарчо,......
    Това за мен ли се отнася? И ако да, на какво основание ме наричаш така?




    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Извинявай, но не разбирам този селско смръдливо пърдящ манталитет.......
    Казвайки това себе-си ли имаш впредвид? Много точно си се определил.

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Нали разбираш, че програмно правителство избрано с гласовете на депутати от ГЕРБ е политчески абсурд.
    Разберете, че има политически правила, които не сме измислили ние.
    .......
    Трябва ли да се съгласяваме с някакви политически правила само защото не сме ги измислили ние?

    Когато претендираш, че знаеш и можеш нещо, което е от първостепенно значение за народа, не е ли нормално да се захванеш час по-скоро с него?
    Или трябва да изчакаш поради някакви други съображения?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 1 of 33 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •