View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Започвам да мисля, че хората не знаят какво искат....
    ей на това трябва да се наблегне - ходят някакви хора по митингите и вкарват някакви "Идеи" и стадото ръти напред и някак си фокуса се измести от проблемите.... конституции,120 депутати... глупости
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  2. #17
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това за мен ли се отнася? И ако да, на какво основание ме наричаш така?






    Казвайки това себе-си ли имаш впредвид? Много точно си се определил.



    Трябва ли да се съгласяваме с някакви политически правила само защото не сме ги измислили ние?

    Когато претендираш, че знаеш и можеш нещо, което е от първостепенно значение за народа, не е ли нормално да се захванеш час по-скоро с него?
    Или трябва да изчакаш поради някакви други съображения?
    За мен ти си деструктивен анархист.
    Политическият модел в страната ни е млад, но въпреки всичките си недостатъци работи сравнително добре.
    Аз не желая той да бъде променян.
    Ако някой иска да променя нещо, да отива в партиите.
    Така се прави в демократичните общества.
    Не е възможно свободи електрони слезли от гората да ни управляват.
    Когато казваш, че нито една от трите партии не искала да ни управлява принизяваш твърде много политиката.
    Едната партия не иска да поеме отговорност, ИМАЙКИ парламентарно мнозинство.
    Другите две, логично се стремят към избор, за да получат такова. Правителство без стабилно парламентарно мнозинство е нищо.
    Ти сега нов политически модел ли ще измисляш?
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  3. #18
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Започвам да мисля, че хората не знаят какво искат....
    Коде, батка, преди хората работеха за 300лв., а сега изобщо нямат работа
    Така е нашия, обаче ситуацията няма нищо общо с преди. Цяла Европа лети с главата надолу от 3г.
    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Не е коректно да ми набиваш глупости представяйки ги като мой цитат.

    Аз не разбирам опитът, нечий управленски провал да бъде приписван на други.
    Кое са глупости, може сам да следиш фиска, но ти едва ли стигаш до там.
    Да, доходите са ниски, но поне ги индексираха.
    Управлението на държавата не е училище. Няма време да образоваме калинки.
    Сорка, за по-лесно ги написах по твоя цитат просто щото заливаш с много голям обем писаници и трябва да си взема почивен ден ако почнем да спорим

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #19
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Така е нашия, обаче ситуацията няма нищо общо с преди. Цяла Европа лети с главата надолу от 3г.

    Сорка, за по-лесно ги написах по твоя цитат просто щото заливаш с много голям обем писаници и трябва да си взема почивен ден ако почнем да спорим
    Коя точно Европа лети надолу
    Това оправдание ми е любимо. Фишек за празноглавци.

    На теб ще ти е необходим почивен ден определено.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  5. #20

    Default

    Вярвайте още, те, всъщност ТОЙ ще Ви "Оправи".

    Скандално:Министър призна, че резервът е изхарчен
    Скандално! За пръв път представител на кабинета "Борисов", в лицето на министъра в оставка Делян Добрев, призна, че целият финансов резерв е изхарчен, а като цяло размерът на резерва се намира близо до критичната зона, застрашаваща финансовата стабилност на държавата.”.................. http://www.burgasnovinite.bg/Skandal...izharchen.html

  6. #21
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Вярвайте още, ТЕ ще Ви "Оправят".

    Скандално:Министър призна, че резервът е изхарчен
    Скандално! За пръв път представител на кабинета "Борисов", в лицето на министъра в оставка Делян Добрев, призна, че целият финансов резерв е изхарчен, а като цяло размерът на резерва се намира близо до критичната зона, застрашаваща финансовата стабилност на държавата.”.................. http://www.burgasnovinite.bg/Skandal...izharchen.html
    Ти защо мислиш ББ подаде оставка.
    Нали не мислиш, че причината е една спукана площадна глава.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    За мен ти си деструктивен анархист.
    Политическият модел в страната ни е млад, но въпреки всичките си недостатъци работи сравнително добре.
    Аз не желая той да бъде променян.
    Ако някой иска да променя нещо, да отива в партиите.
    Така се прави в демократичните общества.
    Не е възможно свободи електрони слезли от гората да ни управляват.
    Когато казваш, че нито една от трите партии не искала да ни управлява принизяваш твърде много политиката.
    Едната партия не иска да поеме отговорност, ИМАЙКИ парламентарно мнозинство.
    Другите две, логично се стремят към избор, за да получат такова. Правителство без стабилно парламентарно мнозинство е нищо.
    Ти сега нов политически модел ли ще измисляш?
    Не знам дали си запознат с един исторически факт:

    По времето не втората световна война, както е добре известно, бил организиран атентат срещу Хитлер.
    Когато британското разузнаване научило за тази подготовка, известило Чърчил и предложило да съдействат на организаторите с цел по-сигурното постигане на тази цел.
    Чърчил казал, че не трябва да помагат с нищо, защото сигурният начин Германия да загуби войната, това е Хитлер да продължи да властва......


    Та следвайки същата логика, аз твърдя, че не съм деструктивен анархист, защото ако бях такъв, нямаше са умувам върху това, какво трябва да се променя, защото непроменянето на модела на управление у нас по най-сигурния начин води към целите на анархистите.
    Не виждам какъв е проблемът ако парламентът се състои от личности вместо от овце.

    Относно временното правителство.........
    Дай да си кажем истината в очите:

    Партията, която би формирала такова правителство съзнава, че ще загуби следващите избори.
    А защо е така, надявам се, че и сам можеш да си отговориш.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Докич какво да им чета на бургасновините.бг ей го интервюто http://www.btv.bg/shows/neka-govoria...an_Dobrev.html а ето и истината за резерва към 8-мата минута http://www.youtube.com/watch?v=iw5o428l4YA с оставени официални документи, разписани от ББ. Росен ония ден ги подаде на СС в ефир, но той "изобщо нямал намерение да ги коментира" т.е. изниза се като да не казвам какво И като се коментира резерв нека сме наясно, че 2008 всичко беше в невероятен подем, балона още не се беше спукал.
    пп тая водеща не мога да я понасям, да не си мисли, че е в Първичен инстинкт егати говедото майна ..

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #24
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не знам дали си запознат с един исторически факт:

    По времето не втората световна война, както е добре известно, бил организиран атентат срещу Хитлер.
    Когато британското разузнаване научило за тази подготовка, известило Чърчил и предложило да съдействат на организаторите с цел по-сигурното постигане на тази цел.
    Чърчил казал, че не трябва да помагат с нищо, защото сигурният начин Германия да загуби войната, това е Хитлер да продължи да властва......


    Та следвайки същата логика, аз твърдя, че не съм деструктивен анархист, защото ако бях такъв, нямаше са умувам върху това, какво трябва да се променя, защото непроменянето на модела на управление у нас по най-сигурния начин води към целите на анархистите.
    Не виждам какъв е проблемът ако парламентът се състои от личности вместо от овце.

    Относно временното правителство.........
    Дай да си кажем истината в очите:

    Партията, която би формирала такова правителство съзнава, че ще загуби следващите избори.
    А защо е така, надявам се, че и сам можеш да си отговориш.
    Ама не може да искаш от различни от ГЕРБ партии да формират правителство 4 месеца преди края, това е щуротия до шия.
    Най-лесният начин мафията да набута свои хора на различни нива в държавното управление е чрез граждански квоти.
    Примерът с Хитлер няма нищо общо с темата.


    ---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

    Quote Originally Posted by code View Post
    Докич какво да им чета на бургасновините.бг ей го интервюто http://www.btv.bg/shows/neka-govoria...an_Dobrev.html а ето и истината за резерва към 8-мата минута http://www.youtube.com/watch?v=iw5o428l4YA с оставени официални документи, разписани от ББ. Росен ония ден ги подаде на СС в ефир, но той "изобщо нямал намерение да ги коментира" т.е. изниза се като да не казвам какво И като се коментира резерв нека сме наясно, че 2008 всичко беше в невероятен подем, балона още не се беше спукал.
    пп тая водеща не мога да я понасям, да не си мисли, че е в Първичен инстинкт егати говедото майна ..
    Спука се само един балон, балонът на поредния месия.
    Хайде, ако обичаш не говори за европейските държави на едро, защото те по съвсем различен начин преминаха, повтарям, преминаха през кризата.
    Не приемам тезата, че който и да ни управляваше ситуацията сега щеше да е същата.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    ..... ..
    Ице, 'би им м.....а, пежака стана ли, че не съм пил кафе още?

  11. #26
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Ице, 'би им м.....а, пежака стана ли, че не съм пил кафе още?
    Пече се още. Е.и му политиките ела да почерпя

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  12. #27
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    ПлеснаА, па се прегърнаА.
    БравоС.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    ПлеснаА, па се прегърнаА.
    БравоС.
    Трябва да си супер изветрял, че заради политика, или най-вече заради един да си разваляш другаруването с когото и да било, въпреки, че реалността доказва обратното.

  14. #29

    Default

    Световната финансова криза не е виновна, момчета - ние сме в икономическа криза от 23 години
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #30
    Алфа Кентавър gorbi's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Варна/Одеса
    Posts
    416

    Default

    Каква е партията, каква политика прави и каква идеология изповядва в момента в БГ няма значение, защото и левите и десните обслужват господарите и другарите си - олигархията. Няма десни, няма леви - има срастване на власт и капитал. Дали БСП, ДПС, ГЕРБ, НДСВ Кукуневица, ОДС-Костов, всички са долни продажни, безпринципни отрепки. Някои от тях - БСП, ОДС - са и изключително нагли, разчитат на лъсата памет на хората ..
    Аз имам идея за нов модел, но тия неща не се правят за толкова малко време, колкото остава до тия избори...

Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •