View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 13 of 33 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #181
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Млад съм да изказвам мнението си, нито си изкарвам парите в Бг...но що се отнася до видяното от мен е следното: ПРеди 8-10 години в квартала ми, не е лош квартал в гр. Русе уличните лампи бяха спирани, нямало пари за ток, не се правиха никакви ремонти...никакви инвестиции.
    В последните 5 години се направи доста за града...
    - страхотна инфраструктура..една от най-добрите за България.
    - изцяло обновен център (най-големият и скъп сух шадраван на Балканите в в Русе от има няма две години)
    Проекта по обновяване на центъра беше за 10мил. лв...като 9.6 от тях по европейски проект.
    - Изцяло наново изградени детски площадки, градини...санирани училища с нови дограми.
    - главната ни улица в центъра има сгради с класически вид...който е мн тачен...всичк ите независимо на кого са се обновиха...
    - Направиха се доста инвестиции в нови бизнеси за последните 4-5 години...което отвори работна места.
    - Строй се спортна зала в момента
    - подновиха се доста автобуси и нови спирки на месец-два в целия град от градската мобилност
    - имам познат, който работи в инфраструктурните поддръжки, самия той забелязва разлика откакто има кмет на Герб в града...всяка малка дупка се оправя...и не се чака.
    - бюджета на общината е по-голям сравнено с предишните кметове
    - до нас се строй нов паркинг и детска площадка...заради подписка в квартала
    - Средната заплата за града се вдигна една идея...отпреди 4-5 години.
    - Втори университет се направи в Русе...
    - Нова, мн добра болница отвори в Русе...скоро заради роднина бях в нея...мн добра.
    - гледам яко се чистят улици...събират се хартийки от малките квартали...редовно чистят около нас..
    - скоро направиха доста голям безплатен паркинг на 700-800метра от центъра
    - постоянно се строят и ремонтират тротоари.

    Нз дали малкия и средния бизнес страда, но определено града стана по-добро място за живеене... Това досега в гр. Русе в такава степен не се е случвало.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  2. #182

    Default

    Е, да де - все неща, от които се лапа веднага, бързо и по много


    П.П.
    Здравето и образованието са за простаците....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #183
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Бях се отказал да пиша тука, ама ме засърбяха пръстите, като чета очевидни заблуди.
    Забатачихте се по ток, жици, парно тръби и магистрали, а не виждате очебийното:
    Държавата се изсмуква, а срещу народа се извършва геноцид.
    Да, геноцид!
    Който не вярва, да види определението за геноцид и ще види, че се извършва по три направления.
    Безнаказаността е проблема.
    Само за половин година действуваше закона за неприкосновеността на частната собственост и управляващите се уплашиха и го отмениха.
    Всички престъпници са въоръжени до зъби, а ако обикновен човек отиде за разрешително ще го направят на нищо.
    Абсурда е пълен, когато се види ясно, че чужденците у нас също са въоръжени.
    Допуска се цели градове да се ограждат и вътре да действуват правила, противоречащи на българските закони.
    Който иска, да си категоризира това положение. Аз не се наемам.
    По времето на Костов така се приватизираха заводите, че те вече никога няма да тръгнат да работят.
    Гледам завода за стъкло в Перник.
    Ами така са го спрели, че стъклото да замръзне в пещите и те да се повредят окончателно.
    На Юдата, извършил това му е заплатено с депутатско място. Това нямаше да е възможно при мажоритарен избор. И изобщо отдавна щеше да е в съответното заведение за дълъг срок.
    Заводи като Балканкар София и други от тежкото машиностроене бяха продадени под себестойността на продукцията , която имаха на склад.
    Цели промишлени зони бяха обезлюдени, за да се построят някъде другаде, но не и в България.
    Челопеч, медта ни, Марица 1, 3. Лукойл, да изброявам ли ?
    Където не са успели да се подсигурят законно с договори, така наречените бизнесмени са си направили островчета на спокойствието.
    Ярък пример за това е Костинброд!
    Там държавата е абдикирала.
    Или може би не!?
    Живея в Перник, но работя в Костинброд и всеки ден минавам по автомагистрала Люлин.
    Откакто я пуснаха е голям кеф. Преди това се друсах по разбития бучински път.
    Би трябвало да кажа:
    -Евала бат*Бойко! Аферим!
    Аз обаче питам, защо е необходимо да ходя чак там, при положение че в Перник е работила половин София.
    Ако промишлеността в Перник работеше, нямаше да имам нужда от магистралата.
    И не ми обяснавайте, колко е била остаряла и енергоемка. Продукцията им се пласираше чудесно по света.
    Блока, в който имам апартамент в Кюстендил е с 32 апартамента.
    В него има шестнадесет на брой, вече млади жени и мъже, които отдавна трябваше да са задомени и да имат поне по две-три деца.
    Нищо подобно!
    По-оперените са по чужбина, а останалите бавно вехнат.
    Мен не ме интересуват програми, декларации, стъкмистики и прочие!
    Аз гледам резултата.
    А той, боя се е трагичен.
    Не се ли изчистят авгиевите обори, тоест администрацията, няма оправия!
    Не си ли търсим правата също.
    Излезе един тиквеник от Конституциония Съд и каза, че делата заведени от гражданите за нарушени техни конституционни права, трябва да се прекратят.
    Това си мина и никой не му обърна внимание.
    Това, че ти се нарушава правото на справедлив съд.
    Тоя изобщо реши, че на българина не му трябва съд.
    Недоразумението Гамизов излезе и ни обясни на нас тъпанарите, колко добри са Марица 1и 3.
    Вместо да си плати на журналистите, на които дължи доста пари се скъса да обяснява колко сме тъпи.
    Явно ни действа, съобразно името си!
    Гръцко-говорящите знаят за какво става въпрос!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #184
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Лапа се, но защо предишните нищо не правеха...вс това се случи за последните 4-5 години.
    Ясно се краде..то и аз да съм политик, и аз ще правя така...ноне като предишните всичко за тях.
    Аз лично дори не гласувам...не виждам за кого да го направя...все същите мизерници...Костов, Станишев, Бойко, Атака или който и да е...все боклуци.

    Но преди 5 години в Русе ги нямаше тези неща...факт.
    Като се краде е важно и да се налива нещо, хората и те да получат нещо насреща.
    Прасчо нищо смешно не виждам в написаното от мен...аз съм обективен...не бих гласувал през Май, аз няма да съм в Бг тогава де...но дори да бях не бих гласувал...

    Крали, не крали, предишните нищо не правеха...докато сега вс е мн различно! Евала за което.

    Здравето и образованието са за простаци казваш, куку....еми аз се радвам на обновените училища, детски площадки...парковете...новата болница, в която беше постъпила майка ми и получи отношение и внимание на макс...евала за което, отношение като в добри болници по света. Хубави нови стаи...сама в стая...ново оборудване.
    Втори университет в Русе вече...Училища, които бяха в ужасни сгради в Русе се направиха като нови.
    Крадяло се било е поне правят нещо!
    Last edited by rusiq86; 01-03-2013 at 11:33.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #185
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Лапа се, но защо предишните нищи не правеха...вс това се случи за последните 4-5 години.
    Ясно се краде..то и аз да съм политик, и аз ще правя така...ноне като предишните всичко за тях.
    Аз лично дори не гласувам...не виждам за кого да го направя...все същите мизерници...Костов, Станишев, Бойко, Атака или който и да е...все боклуци.

    Но преди 5 години в Русе ги нямаше тези неща...факт.
    Като се краде е важно и да се налива нещо, хората и те да получат нещо насреща.
    Прасчо нищо смешно не виждам в написаното от мен...аз съм обективен...не бих гласувал през Май, аз няма да съм в Бг тогава де...но дори да бях не бих гласувал...

    Крали, не крали, предишните нищо не правеха...докато сега вс е мн различно! Евала за което.
    Не ти се подигравам, просто го написа все едно си 21 годишна активистка от младежкото ГЕРБ Русе.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  6. #186
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    И каква стана тя...
    Избори, избор или маскиран член първи...?!?
    - БСП - наследник на БКП
    - ДПС - етнически проект на БКП
    - ГЕРБ - Б отбора на БКП
    - Нови лица от протестите - ръководители на младежки социалистически, русофилски и подобни организации (медиите мълчат като посрани по тоя въпрос, но в нета инфо бол).

    А вие се карайте коя част от БКП да се изреди тоя път...
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  7. #187
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    То по времето на станишев едно здравеопазване цъфтеше, едно образование...
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  8. #188
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    То по времето на станишев едно здравеопазване цъфтеше, едно образование...
    Не помня такива протести и толкова закрити болници.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  9. #189
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Не помня такива протести и толкова закрити болници.
    А разпускането на седянката помниш ли я?
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  10. #190
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Приятел това е истината...аз не искам да гласувам...и то защото вс са еднакви...Бойко и той в кюпа...мн лоши неща съм чувал за него от познати...как отива в банско на почивка и наема целия етаж за него и охраните му в Кемпийски...охрани от 8 коли...и вс се плаща като бизнес разход...и отива да гледа мач....

    Ма просто съпоставям с промените от предишните управления...и говоря за гледната ми точка като временно пребиваващ в този град...като почертавам не работя в него, нито имам бизнес.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  11. #191
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    И каква стана тя...
    Избори, избор или маскиран член първи...?!?
    - БСП - наследник на БКП
    - ДПС - етнически проект на БКП
    - ГЕРБ - Б отбора на БКП
    - Нови лица от протестите - ръководители на младежки социалистически, русофилски и подобни организации (медиите мълчат като посрани по тоя въпрос, но в нета инфо бол).

    А вие се карайте коя част от БКП да се изреди тоя път...
    Точно това се оказа.
    Аз имах някакви съмнения в началото, но сега съм убеден, че всичкият този театър се разиграва, за да се задържи собствеността и контролът върху паричните потоци от ЕС в една орбита, всички знаем коя е.

    ---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

    Quote Originally Posted by Galeano View Post
    А разпускането на седянката помниш ли я?
    Разпуснаха я с резултат, след това.
    Нямаше такова социално напрежение, нито пък имаше толкова управленски гафове.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #192
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    По времето на Костов така се приватизираха заводите, че те вече никога няма да тръгнат да работят.
    За масовата или касовата приватизация иде реч, първата започна 95 година ако не греша (но все преди Костов), другата 98 или 99 а.
    Фирмите на вход и изход много бързо ги забравихме... а схемата още работи, резултата в оръжейния завод скоро го видяхме.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  13. #193
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Лапа се, но защо предишните нищо не правеха...вс това се случи за последните 4-5 години.
    Ясно се краде..то и аз да съм политик, и аз ще правя така...ноне като предишните всичко за тях.
    Аз лично дори не гласувам...не виждам за кого да го направя...все същите мизерници...Костов, Станишев, Бойко, Атака или който и да е...все боклуци.

    Но преди 5 години в Русе ги нямаше тези неща...факт.
    Като се краде е важно и да се налива нещо, хората и те да получат нещо насреща.
    Прасчо нищо смешно не виждам в написаното от мен...аз съм обективен...не бих гласувал през Май, аз няма да съм в Бг тогава де...но дори да бях не бих гласувал...

    Крали, не крали, предишните нищо не правеха...докато сега вс е мн различно! Евала за което.

    Здравето и образованието са за простаци казваш, куку....еми аз се радвам на обновените училища, детски площадки...парковете...новата болница, в която беше постъпила майка ми и получи отношение и внимание на макс...евала за което, отношение като в добри болници по света. Хубави нови стаи...сама в стая...ново оборудване.
    Втори университет в Русе вече...Училища, които бяха в ужасни сгради в Русе се направиха като нови.
    Крадяло се било е поне правят нещо!
    Сега се прави нещо по простата причина, че преди нямаше финансиране, колега. Ти имаш ли си идея колко време е нужно да се изработи един проект, после да се одобри - ще ти подскажа - около 2г. После трябва да се направи обществена поръчка и докато спечелилият започне да работи минава още около година. Можеш и сам да си прецениш дали всичко това е дело на управлението на ББ.
    Не ми е приятно да го призная, но заслугите за повечето неща са на тройната коалиция.

    П.П.
    Не го приемай като заяждане, но след като нямаш никакво намерение да гласуваш, мисля че не е много редно да правиш коментари в тема, която се отнася именно за изборите.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  14. #194
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Аз само мога да кажа, че малкия и средния бизнес от 2-3 година насам е буквално смазан. Болниците и университетите са машина за пари.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  15. #195
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Колега Lan, няма да гласувам по две причини:
    1) няма за кого..всички са мизерници
    2) няма физически да съм в Бг.

    Не мисля, че заслугите за направените неща в Русе за заради тройната коалиция.
    Както и да е...това че няма да гласувам по ред причини, не значи, че нямам мнение или че гласът ми не бива да се чуе.

    Мн се радвам иначе на протестите...евала толкова мн хора.

    Gulfstream G650 with Italian design...

Page 13 of 33 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •