View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 23 of 33 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 331 to 345 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #331
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това, че отново герб или бсп ще спечелят изборите, поради липса на друга алтернатива и на мен никак не ми е приятно. Но с това не идва краят на света. Така както идва на власт една партия, я може и да падне, ако народът е недоволен. Просто борбата продължава.
    Да де, но във фейсбук. На улицата сме един файтон , въпреки че лично аз мога да си лежа спокойно, защото не съм финансово притеснен. Това обаче не е причина да бъда и социално безчувствен и да се правя, че не виждам безобразията във всички сфери на живота.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  2. #332
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Да де, но във фейсбук. На улицата сме един файтон , въпреки че лично аз мога да си лежа спокойно, защото не съм финансово притеснен. Това обаче не е причина да бъда и социално безчувствен и да се правя, че не виждам безобразията във всички сфери на живота.
    Както видяхме в изминалите месеци протестите бяха реални а в това, че се организират във виртуалното пространство няма нищо лошо.
    Това е една от добрите страни на интернет - елиминирането на информационното затъмнение, като средство за подтискане на масите.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #333

    Arrow

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Този форум не е представителна извадка.
    Тук са се събрали наивници и идеалисти. Само такива могат да си купят кола среден клас с цена за поддръжка равна на луксозна немска лимузина.
    A прости ме, о0обаче за мен представителна немска лиму е примерно една еС класа там поддръжката уеко отива на умножено по две (при това още с маслото), за хАмортисьори не говорим изобщо.

    Квото е у форума същото ходи и да гласува )

    ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

    Quote Originally Posted by CBET View Post
    Фанатизма ти пречи да си обективна. Манталитета на недооценен служител те е вкарал в една рамка, от която няма излизане без да се понапънеш умствено и да се поогледаш безпристрастно.

    Според някои Сократ навремето е казал "ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα", а ти си с претенциите, че знаеш и разбираш всичко ...

    А не колега, Вие по-разбирате.... оценен служител съм спокойно. Говоря по горе за служителки от шивашки фабрики, от фабрики за обувки, сладкарски цехове, барове-рестРанти-дискотЯки,МАГАЗИНИ В РАЗНИ МОЛ-ОВЕ.
    На всички тези места, колега, работят хора които да прав си за едно не са оценени. И ти обясних защо. А по нагоре от тях също има не добре оценени.
    Въпроса е, че масаво (оп пропуснах строителите, да ме прощават) та масово в тези среди в които работят и повечето хора заплащането е колкото... ммм разхода за гориво на шефа им. Е има едни 10% от бизнесмените в тези сфери които плащат нормално. И за щастие в трудовата книжка имам стаж при такива. Но ми е малко жалко за повечето колеги. И да ти кажа точно тези сфери бяха доста прилично натиснати от това правителство да си платщат всичко както е по закон, а подкупи напоследък доста трудно взеха да се искат...що ли при другаря СерГей беше по-различно?
    Всеки знае себе си, това е истината. Нито аз ще гласувам някога за Костов, Царя или нЕкой от 3ката която ни плясла в дипетата, нито ти и разни други колеги ще изберат ГЕРБ жив и здрав
    еКс 156, в търсене на нова италианска хулиганка

  4. #334

    Default

    Нелина, извини просташкия ми тон, но ми се струва, че говориш пълни глупости
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  5. #335
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by nelina View Post
    A прости ме, о0обаче за мен гласувам някога за Костов, Царя или нЕкой от 3ката която ни плясла в дипетата, нито ти и разни други колеги ще изберат ГЕРБ жив и здрав
    Калинка - Малинка си ти.
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  6. #336
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Все си мисля, че грешно използвате женски род, вместо мъжки .
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  7. #337
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by nelina View Post
    A прости ме, о0обаче за мен представителна немска лиму е примерно една еС класа там поддръжката уеко отива на умножено по две (при това още с маслото), за хАмортисьори не говорим изобщо.

    Квото е у форума същото ходи и да гласува )

    ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:05 ----------




    А не колега, Вие по-разбирате.... оценен служител съм спокойно. Говоря по горе за служителки от шивашки фабрики, от фабрики за обувки, сладкарски цехове, барове-рестРанти-дискотЯки,МАГАЗИНИ В РАЗНИ МОЛ-ОВЕ.
    На всички тези места, колега, работят хора които да прав си за едно не са оценени. И ти обясних защо. А по нагоре от тях също има не добре оценени.
    Въпроса е, че масаво (оп пропуснах строителите, да ме прощават) та масово в тези среди в които работят и повечето хора заплащането е колкото... ммм разхода за гориво на шефа им. Е има едни 10% от бизнесмените в тези сфери които плащат нормално. И за щастие в трудовата книжка имам стаж при такива. Но ми е малко жалко за повечето колеги. И да ти кажа точно тези сфери бяха доста прилично натиснати от това правителство да си платщат всичко както е по закон, а подкупи напоследък доста трудно взеха да се искат...що ли при другаря СерГей беше по-различно?
    Всеки знае себе си, това е истината. Нито аз ще гласувам някога за Костов, Царя или нЕкой от 3ката която ни плясла в дипетата, нито ти и разни други колеги ще изберат ГЕРБ жив и здрав
    Е, колко си оценен/а, бе колега/жке (не се разбира мъж ли си или жена от ника ти)? Ако получаваш по-малко от 4690 лв. бруто на месец няма от какво да си доволна/лен
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #338
    Запален алфист CBET's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    47
    Posts
    318

    Default

    Quote Originally Posted by nelina View Post
    A прости ме, о0обаче за мен представителна немска лиму е примерно една еС класа там поддръжката уеко отива на умножено по две (при това още с маслото), за хАмортисьори не говорим изобщо.

    Квото е у форума същото ходи и да гласува )

    ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:05 ----------




    А не колега, Вие по-разбирате.... оценен служител съм спокойно. Говоря по горе за служителки от шивашки фабрики, от фабрики за обувки, сладкарски цехове, барове-рестРанти-дискотЯки,МАГАЗИНИ В РАЗНИ МОЛ-ОВЕ.
    На всички тези места, колега, работят хора които да прав си за едно не са оценени. И ти обясних защо. А по нагоре от тях също има не добре оценени.
    Въпроса е, че масаво (оп пропуснах строителите, да ме прощават) та масово в тези среди в които работят и повечето хора заплащането е колкото... ммм разхода за гориво на шефа им. Е има едни 10% от бизнесмените в тези сфери които плащат нормално. И за щастие в трудовата книжка имам стаж при такива. Но ми е малко жалко за повечето колеги. И да ти кажа точно тези сфери бяха доста прилично натиснати от това правителство да си платщат всичко както е по закон, а подкупи напоследък доста трудно взеха да се искат...що ли при другаря СерГей беше по-различно?
    Всеки знае себе си, това е истината. Нито аз ще гласувам някога за Костов, Царя или нЕкой от 3ката която ни плясла в дипетата, нито ти и разни други колеги ще изберат ГЕРБ жив и здрав

    Остави nelina, на всички вече ни е ясно, че си в цветарския бизнес и предпочиташ един, строго определен вид цвете!

    А претендираш за безпристрастност ...
    Alfa Romeo 156 2.0 TS '97 - продадена ...


  9. #339

    Default

    БезпристрастЕНОСТ
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  10. #340
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Като гледам ядките на протестиращите почвам да се питам, дали няма да дойде момент в който e по добре да се подкрепи БСП, сакън да не дойдат още по големи идиоти.
    Last edited by fred; 23-03-2013 at 14:35.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  11. #341
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Като гледам ядките на протестиращите почвам да се питам, дали няма да дойде момент в който e по добре да се подкрепи БСП, сакън да не дойдат още по големи идиоти.
    Фреди, да нямаш висока температура или да си прекалил с алкохола, кви ги пишеш бре човек?
    "Моралните устои не могат да бъдат създадени с параграфите на закона".
    К.М.

  12. #342
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Забавно четиво за "гербави" антикомунисти : http://offnews.bg/index.php/177740/e...koj-e-komunist
    Или защо не излизаме от пещерата.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #343
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Евала докторе! !!За съжаление мислещите са малко, а наивниците много.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  14. #344
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Мъка, мъкаа...кой ще отреже ся лентичката като отворят стария булевард с новия асфалт.Няма ни Бойко ни Кирчо.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #345

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Мъка, мъкаа...кой ще отреже ся лентичката като отворят стария булевард с новия асфалт.Няма ни Бойко ни Кирчо.
    Колегата от Тамбукту може да се пробваНяма тема на коя да не е шпец,разбирачев,но съм сигурен че е бил член на ЦК,такива са най опасни.
    Има само две мнения по въпроса – грешното и моето!

Page 23 of 33 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •