View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 31 of 33 FirstFirst ... 212930313233 LastLast
Results 451 to 465 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #451
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Да, ама Швейцария няма стратегическото положение на България...пък и всички си държат парите там....сега и да искаш да промениш нещо не можеш, чатала е на врата и гащите са събути...щото еще в началото ако бяхме използвали ресурсите си и геополитическото си положение на картата с акъл, ся щяхме да сме най ухажваната страна...добре че поне десните са извън парламента.
    За други сериозни ресурси, освен селското ни стопанство, което бе унищожено в резултат от насилствената експроприяция и некадърната реституция, аз не знам.

    А - да... и туризмът. Той стана такъв, че за чужденците сме евтина туристическа дестинация а за много от нас, икономически неприемлива.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #452
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Стига с тая армия бе. В кой век живееш? Швейцария и без армия прекрасно си е запазила цялостта и интересите по време на ВСВ.

    След като ГЕРБ до момента на 2 пъти абдикираха от властта, а в последния си мандат натвориха една камара неща срещу народа и то срещу най-бедната му част, защо пак си ги избираме?

    САЩ, ЕС, Русия, евреите, масоните или звездите са ни виновни???

    Ние сме си виновни, че толкова пъти настъпваме все същата мотика.

    И като е така, няма на кого да се сърдим и с кого да оправдаваме състоянието си.

    Прост народ - слаба държава.

    Това единственото вярно обяснение.
    Няма стига! Оня ден 5 американски танка бяха заградили пътя, спряха ме за проверка на документите и ме предупредиха че има вечерен час. А' съм мтъднал, а' са ме гръмнали. Прибирам се и гледам - в общината се настанили рота американски пехотинци, докато ме видяха и ме взеха на прицел. Викам си - ех, предупреди ме Митака, ама на, като не чета м/у редовете......
    Като се събудих, осъзнах че на човека хич не му е леко. Няма стига! Това е полужението.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #453
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    ГЕРБ :

    1. купуваха гласове и най-вече преференциален "вот".

    2. 3 дни преди изборите и най-вече последният ден петък "обиколиха" всички големи фирми в които работодателите-собственици бяха събрали работниците за по 2-3 часа, "да им говорят" водачите на листи.Това е станало, след като на работодателите са им били изпратени "пощальони" които са има казали, че ако не направят това, "няма да видят бял ден" и "няма да спечелят и половин обществен поръчка"(за тези които участват в такива) и това е пренасяне на ректьорския опит на Тиквочев от мутренските времена в политиката ...


    Та, не се сърдете на хората.И аз имам такива познати които ги "нахоках" за този им начин на гласуване, защото преди това бяха казали че ще гласуват за "Да България".

    Ама след това като размислих и те като ми казаха, че ги е "хванало страх за работата им" ме хвана жал за тях и им се извиних.

    Те ми казаха "Теб никой не може да те принуди и затова не ни разбираш - ти си имаш твоите причини, ние нашите".


    Така, че донякъде не сте прави. Всеки си "пази" хляба.

    Вярно на мен никой нищо не може да ми каже, а и да ми каже не ми пука, ако е настоятелен, не мога да се отърва от неговото присъствие и ми досажда ще го пратя на м@йната му ... но не всички са като мен и не всички имат този избор ...

    Така че не обвинявайте хората.Страх ги.За много неща.


    Та ей затова отново Винету ще ни управлява.

    Аз се надявам да се появи Олд Шетърхенд, който единствен е побеждавал Винету и да го просне на политическата сцена с един удар...

    И този момент ще дойде рано или късно, защото "Всеки си намирай майстора" ...
    Да допуснем, че си прав. Да допуснем, че оправдаваме поведението на тези гласоподаватели.

    Знаеш ли колко хора просто не си направиха труда да идат до урните поради простата причина, че не знаят, за кого да гласуват?

    Е - ако дори и половината от тези хора си бяха направили труда да гласуват "срещу" ГЕРБ, тези за които говориш щяха да са капка в морето.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #454
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Да се извинявам....на тези ли - https://www.youtube.com/watch?v=TRiT2t1U6Uo
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #455
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    .......
    Знаеш ли колко хора просто не си направиха труда да идат до урните поради простата причина, че не знаят, за кого да гласуват?

    ........
    Абе ако се вкара едно глсуване с СМС в стил "Биг Брадър" кой да бъде изгонен от къщата що пара може да се събере.....
    И кой остане последен го обявяваме за Велик и Любим Вожд и за награда печели доживотна ваканция .
    Last edited by 546; 27-03-2017 at 23:04.

  6. #456
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Абе ако се вкара едно глсуване с СМС в стил "Биг Брадър" кой да бъде изгонен от къщата що пара може да се събере.....
    И кой остане последен го обявяваме за Велик и Любим Вожд и за награда печели доживотна ваканция .
    Те на това му викам: "Избори до ГРОБ"
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  7. #457
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Стига с тоя песимизъм,все някога може и ще се получи и по-лицеприятен резултат.Понякога и с демократични средства е възможно.Това вече и управляващите са го проумели. Или поне си дават вид.
    Гадното е ,че фактора време е решаващ в случая,а засега я караме в стил "Водата дълбае камъка".
    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Благодарско Ванчо,това парче не го бях слушал не помня откога.
    И като сме на вълна Стикс е ти нещо друго:
    https://www.youtube.com/watch?v=h4Kc_mB9N_M
    Last edited by 546; 29-03-2017 at 12:50.

  8. #458

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Стига с тая армия бе. В кой век живееш? Швейцария и без армия прекрасно си е запазила цялостта и интересите по време на ВСВ.

    След като ГЕРБ до момента на 2 пъти абдикираха от властта, а в последния си мандат натвориха една камара неща срещу народа и то срещу най-бедната му част, защо пак си ги избираме?

    САЩ, ЕС, Русия, евреите, масоните или звездите са ни виновни???

    Ние сме си виновни, че толкова пъти настъпваме все същата мотика.

    И като е така, няма на кого да се сърдим и с кого да оправдаваме състоянието си.

    Прост народ - слаба държава.

    Това единственото вярно обяснение.
    ЕВАЛА!!!

    Наскоро гледах с бебока по един от детските канали как едно настъпи една мотика, тя го удари по главата и то падна. След малко стана и настъпи отново мотиката и т.н. всичко се повтаряше докато това чадо не стана грохнал старец и вече не можеше да стане за да настъпи мотиката отново. Та и ние, БЪЛГАРеТЕ сме явно така, пълни мазохисти. Какво направи ББ? Магистрали? Дааааа, ама с долнопробно качество. Москов ограби здравеопазването отново, ...... Всички псуват Марешки, ама аз си зареждам на неговата бензиностанция и колата ми върви перфектно
    Last edited by Alex_26; 31-03-2017 at 14:10.

  9. #459
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    ЕВАЛА!!!

    Наскоро гледах с бебока по един от детските канали как едно настъпи една мотика, тя го удари по главата и то падна. След малко стана и настъпи отново мотиката и т.н. всичко се повтаряше докато това чадо не стана грохнал старец и вече не можеше да стане за да настъпи мотиката отново. Та и ние, БЪЛГАРеТЕ сме явно така, пълни мазохисти. Какво направи ББ? Магистрали? Дааааа, ама с долнопробно качество. Москов ограби здравеопазването отново, ...... Всички псуват Марешки, ама аз си зареждам на неговата бензиностанция и колата ми върви перфектно
    Москов направи друга поразия, за която не бих му простил. Но като казваш че е ограбил здравеопазването, ми става свръх любопитно - как точно я е свършил тая.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  10. #460
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Москов направи друга поразия, за която не бих му простил. Но като казваш че е ограбил здравеопазването, ми става свръх любопитно - как точно я е свършил тая.
    Лесно. Ма няма да се чуе нищо пак.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #461
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Аз пък се чудех що липсваха руските хакери на нашите избори, пък те почивали - http://www.pan.bg/view_article-58-38...-pochivka.html
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #462
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Аз пък се чудех що липсваха руските хакери на нашите избори, пък те почивали - http://www.pan.bg/view_article-58-38...-pochivka.html
    Курортният сезон в Крим трябва на се открива. Хората спечелиха изборите в САЩ и сега е редно да си починат
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #463
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Лесно. Ма няма да се чуе нищо пак.
    Предполагаш или можеш да го докажеш? Щото има разлика, едното е клевета, за което може да се носи и съдебна отговорност, другото е свобода на словото и мисълта(когато я има, мисълта..).
    Предстои да платим, за свободата на словото(и действията) на "патриотите". Взе да ми омръзва, да плащам чужди сметки.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  14. #464
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ти чекай да видиш бакшиша към сметката....
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #465
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Момци, каква мотика, какви 5 леа ?
    "Аз мисля", че пак си напазарихме избирателите. Отделно половината българи предпочетиха да не гласуват, като с това бойкотираха собственото си бъдеще. Отделно бяха съставени няколко партийки в които потънаха около 10-15% от избитателите. То и малоумник би се сетил че с 30-40-50млн лева инвестиция на правилното място ще се осигурят 1млн верни гласоподаватели, при това с добре режисиран сценарий, в стил "по-доре да гласувам за него щото инак ставаме провинция на съседите". Аз лично продължавам да нямам нито един познат който да е гласувал за вожда.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

Page 31 of 33 FirstFirst ... 212930313233 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •