View Poll Results: АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА ДНЕС ЗА КОГО БИХТЕ ДАЛИ ГЛАСА СИ?

Voters
195. You may not vote on this poll
  • ГЕРБ

    67 34.36%
  • БСП

    14 7.18%
  • ДПС

    2 1.03%
  • ПАРТИЯ КУНЕВА

    4 2.05%
  • СДС-ОДС-КОСТОВ

    24 12.31%
  • АТАКА

    14 7.18%
  • РЗС

    0 0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    19 9.74%
  • Няма да гласувам

    19 9.74%
  • Още Не съм решил

    19 9.74%
  • Друга съществуваща вече Партия

    13 6.67%
Page 32 of 33 FirstFirst ... 2230313233 LastLast
Results 466 to 480 of 492

Thread: Ако изборите бяха днес - АНКЕТА

  1. #466
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Момци, каква мотика, какви 5 леа ?
    "Аз мисля", че пак си напазарихме избирателите. Отделно половината българи предпочетиха да не гласуват, като с това бойкотираха собственото си бъдеще. Отделно бяха съставени няколко партийки в които потънаха около 10-15% от избитателите. То и малоумник би се сетил че с 30-40-50млн лева инвестиция на правилното място ще се осигурят 1млн верни гласоподаватели, при това с добре режисиран сценарий, в стил "по-доре да гласувам за него щото инак ставаме провинция на съседите". Аз лично продължавам да нямам нито един познат който да е гласувал за вожда.
    Вероятно се движим в еднаква среда. И моята статистика това показва. Допускам обаче и изкривяване, предизвикано от срамът че не знаем какво искаме. Ако при изборите за президент, гласувахме "щото кака Нела каза че така ще гласува". То сега ...... "ау, ма аз нищо не разбрах от тая бюлетина". И те така.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #467

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Москов направи друга поразия, за която не бих му простил. Но като казваш че е ограбил здравеопазването, ми става свръх любопитно - как точно я е свършил тая.
    С нагласени търгове за определени фирми. Ваксините също
    ТУК е само едно от многото и много добре описано. За едната част от този търг сме сезирали дори и прокуратурата, ама ...

  3. #468
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Предполагаш или можеш да го докажеш? Щото има разлика, едното е клевета, за което може да се носи и съдебна отговорност, другото е свобода на словото и мисълта(когато я има, мисълта..).
    Предстои да платим, за свободата на словото(и действията) на "патриотите". Взе да ми омръзва, да плащам чужди сметки.
    Не предполагам. Документите обаче никой "любезно" не ми е предоставил, за това и не казвам нищо конкретно, иначе ще се квалифицира като клевета, както сам каза. Ти едва ли можеш да докажеш всичко, което знаеш.
    Имаш "свобода" да си "чешеш езика", а не свобода на словото.
    Тъй като съм "мислопрестъпник", нямам проблем в този аспект. За "правилните" мисли, нищо не мога да кажа.
    И не ми става ясно, какъв ти е проблема с "патриотите"? Не се притеснявай, те ще "калкулират" по сметката на досегашните, които ми се струва, че припознаваше като "по-правилните". Значи "сметката" не е чужда.

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Момци, каква мотика, какви 5 леа ?
    "Аз мисля", че пак си напазарихме избирателите. Отделно половината българи предпочетиха да не гласуват, като с това бойкотираха собственото си бъдеще. Отделно бяха съставени няколко партийки в които потънаха около 10-15% от избитателите. То и малоумник би се сетил че с 30-40-50млн лева инвестиция на правилното място ще се осигурят 1млн верни гласоподаватели, при това с добре режисиран сценарий, в стил "по-доре да гласувам за него щото инак ставаме провинция на съседите". Аз лично продължавам да нямам нито един познат който да е гласувал за вожда.
    Е, аз познавам няколко, но определено недостатъчно за "изборна победа".
    Както се казва: "Докато "отвратените" не гласуват, отвратителните ще ни управляват."
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  4. #469

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Както се казва: "Докато "отвратените" не гласуват, отвратителните ще ни управляват."
    То пък отвратените за кого да гласуват, ако решат да гласуват?

  5. #470
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    То пък отвратените за кого да гласуват, ако решат да гласуват?
    Ами този път имаше няколко партийки които не си правиха огромна реклама и антиреклама на другите. Т.е. нямаха пари за тази дейност, следователно никой не е платил и няма да обслужват неговите интереси. Сам се сети кои са. От всичкото зло се търси най-безобидното. Лошото в случая и огромен минус за България е навлизането на още един олигарх на пазара, дано не съм прав но времето ще покаже.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  6. #471

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Ами този път имаше няколко партийки които не си правиха огромна реклама и антиреклама на другите. Т.е. нямаха пари за тази дейност, следователно никой не е платил и няма да обслужват неговите интереси. Сам се сети кои са. От всичкото зло се търси най-безобидното. Лошото в случая и огромен минус за България е навлизането на още един олигарх на пазара, дано не съм прав но времето ще покаже.
    Е то и Тръмп е олигарх. Ма то нямало картел на горивата, а само обмен на информация, ВИДИШ ЛИ? А този сега го разследва прокуратурата за дъмпинг на цените. Е те това е правова държава!!! Слагаш ниска цена и оп - престъпник! Откъде взима толкова пари за дъмпинг? С неговия дизел колата ми лети и е с 30ст. на литър по-евтина. Една проста сметка показва, че той печели яко от оборот - 50 колонки по 5ст. на литър печалбда кажем, по средно 30 литра за 3 мин. прави колко? По 24 часа в денонощието .... Пука ми, че няма кафе на неговата безинджийница. Кенеф има, банкомат - също. И защо по другите градове големите вериги също свалиха цените до неговите? И с техния дизел колите пушат и не палят като хората
    Last edited by Alex_26; 01-04-2017 at 20:21.

  7. #472

    Default

    .........

  8. #473

    Default

    Една немалка част от горивата ги е купувал от САКСА ОИЛС .По думите на собствениците на САКСА -баща и син, Марешки е продавал закупените от тях горива с надценка от 1 стотинка за дизела, до максимум 3 стотинки за бензина.

    И двамата пред комисия на Народното събрание са категорични, че с този марж не може да има печалба, а само продажба на себестойност.

    ==========================================

    А дали гласуваш за няколко "безплатни" кебапчета, или няколко стотинки по-евтино гориво разлика няма.

    Тези кебапчета/стотинки за бензина/дизела на практика решават бъдещето на твоите деца и внуци ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #474
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Една немалка част от горивата ги е купувал от САКСА ОИЛС .По думите на собствениците на САКСА -баща и син, Марешки е продавал закупените от тях горива с надценка от 1 стотинка за дизела, до максимум 3 стотинки за бензина.

    И двамата пред комисия на Народното събрание са категорични, че с този марж не може да има печалба, а само продажба на себестойност.

    ==========================================

    А дали гласуваш за няколко "безплатни" кебапчета, или няколко стотинки по-евтино гориво разлика няма.

    Тези кебапчета/стотинки за бензина/дизела на практика решават бъдещето на твоите деца и внуци ...
    Да не забрявяме лекарствата, които Марешки продава на по-ниски цени и то доста преди да се заговори за влизането му в политиката.

    За мен това е човек, който може и малко да е, но все нещо е направил. За разлика от кухите обещания на останалата паплач.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #475
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Пелени и политици трябва да се сменят често, по разбираеми причини, но явно на нас ни харесва усещането ....отзаде.

    Колкото до Марешки, във Варна знам поне още три аптеки които продават на неговите цени, също не от вчера.Предубеден съм към този човек....
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #476
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Да не забрявяме лекарствата, които Марешки продава на по-ниски цени и то доста преди да се заговори за влизането му в политиката.

    За мен това е човек, който може и малко да е, но все нещо е направил. За разлика от кухите обещания на останалата паплач.
    Ами започни работа в някоя от аптеките му и пак ще говорим ... там и заплатите са им като цените
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #477
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    С нагласени търгове за определени фирми. Ваксините също
    ТУК е само едно от многото и много добре описано. За едната част от този търг сме сезирали дори и прокуратурата, ама ...
    А дали прочете това което пише там!? Или ми внушаваш че година преди Борисов 2 да стане факт, делфийският оракул е предрекъл че Москов ще стане министър?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #478

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    А дали прочете това което пише там!? Или ми внушаваш че година преди Борисов 2 да стане факт, делфийският оракул е предрекъл че Москов ще стане министър?
    Аз съм го и чел, а и съм се сблъсквал и продължавам да се сблъсквам с това. Най съм запознат с търга за интраоперативната радио терапия. Той си беше явно организиран за апаратите на XOFT. Първо те не вършат ИЗОБЩО кой знае какво, но пък консумативът им е 1200 EUR за една операция. И за да елиминират ZEISS в търга са записали - КОНСУМАТИВИ ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА. А сега сметни колко операции на гърдата се правят, умножи по 1200 и .....

    Политиците са продукт на компаниите и групировките. Има хора, които знаят какво ще стане. Ако политик стане неудобен - сбогом (Луканов за пример)

  14. #479
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Ами започни работа в някоя от аптеките му и пак ще говорим ... там и заплатите са им като цените
    По-добре малко недоволни и много доволни отколкото обратното.

    Не познавам Марешки. На този етап съдя за него единствено по направеното от него. Иначе в политиката може да се окаже и той нефелен, но това още не го знаем. И като е така, предлагам да не бързаме да поставяме всички под (над) един знаменател. Това последното, обикновено не носи нищо добро.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #480

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Ами започни работа в някоя от аптеките му и пак ще говорим ... там и заплатите са им като цените
    Като не ти изнася ставаш и си тръгваш. Никой не те е вързал

Page 32 of 33 FirstFirst ... 2230313233 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •