Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: Две нови Итал добичлета в Змейовото семейство Фиат Пунто 2Б ('05) § Крома ('10)

  1. #1
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default Две нови Итал добичлета в Змейовото семейство Фиат Пунто 2Б ('05) § Крома ('10)

    Отново да направил включване колеги, нема от модата да изоставаме я...

    Преди някоколко месеца обзаведох жена ми с Пунто 2Б 2005-та 1.3 JTDm 70 CV с верижна предавка (едно малко щастие), а сега реших и аз да подменя малко автопарка си т.е. да го обновя с една почти чисто нова Крома 2010-та 1.9 JTDm 150 CV Automatic (голямата ми бяла любов)

    Пуното го взехме на 74 000 км., а Кромата малко под 90 000. км., като тя е претърпяла лек удар в предната броня и италианците са я боядисали некво бяло дет нема нищо общо с останалата кола и даже не са и напаснали фугите, нооооооо това дет се вика са бели кахъри за оправяне...ааа да и предна лява биалетка тропаше на полуразпад

    Истината е, че и двете колички са топ попадения и аз съм безкрайно доволен и щастлив, че имах щастието съдбата да ме срещна с тях.

    Не искам да афиширам колко други автомобила имам, но никога не съм предполагал, че ще е възможно някога да изпитам подобно удоволствие и комфорт от шофирането на един малък и спартански на пръв поглед градски автомобил като Фиат Пунто или комби, каквото се води Кромата, а тя всъщност се оказа един ниско летящ космически кораб, не преувеличавам!!!

    Пожелавам подобно щастие на всеки един колега, новите поколения автомобили на Фиат са повече от очарователни и надеждни, нещо повече, те са радост и за окото и за сетивата наистина, нямам думи да ви опиша задоволството си...

    Наздраве на всички!!!




    A сега и Пунтака, който с тая неговата сити хидравлика, като му се кача жена ми след това само с шамари и ретници ме сваля от него...голем кеф!!!

    Last edited by ЗМЕЯ!; 03-03-2013 at 23:49.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #2

    Default

    Още веднъж честито, Змей

    Попълни подписа че празен ми се вижда
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #3
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Още веднъж честито, Змей

    Попълни подписа че празен ми се вижда
    За повече каручки в подписа ми, вече нема място баце...CP контрола не ми дава да вкарвам повече, затова съм оставил само Змиите...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  4. #4
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Честито за новите коли!

    п.с. В подписа може и повече от три, ама се иска техника.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  5. #5
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Да са ти честити прелестните италианки, със здраве да си ги карате
    И да те подразня, само новото браво е диаманта, който /засега/ липсва в твоя автосалон /както и в моя, де / но живота е продължително нещо и има време за всичко
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Евала батка,особено за Кромата с панорамен покрив/който т съветвам да не си играеш много с него,щот блокират макя им/,17-ки,тва е жестока кола,само да не беше автомат.......................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Евала батка,особено за Кромата с панорамен покрив/който т съветвам да не си играеш много с него,щот блокират макя им/,17-ки,тва е жестока кола,само да не беше автомат.......................
    Батенце точно автомата е най-хубавото нещо в тази кола!!!!

    Разкошен комфорт, 2 спортни режима, последно поколениe свръх интелигентен японски автомат (Даги може да потвърди), пълен айляк ми е човече ръчка не ми се докосва повече, верваш ли ми....

    Влади (Dodo155) ми разправяше, че с автомата ще се родя, но пуста му картуна, сития на гладния верва ли...?!?

    След като Дани (Dagi) направи едно софтуерно чудо с Кромата ми в събота днес едно принебрежимо на пръв поглед комби се наложи да разказва играта на 2 беемвенца 530d и то едноврменно, едното от които със сигурност яко чипирано и имай предвид, че време за спортни режими немах, просто си ги размзАх като пиТч на пенсионерката айляшки...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  8. #8
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Честито...мн да те радват!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #9
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Батенце точно автомата е най-хубавото нещо в тази кола!!!!

    Разкошен комфорт, 2 спортни режима, последно поколениe свръх интелигентен японски автомат (Даги може да потвърди), пълен айляк ми е човече ръчка не ми се докосва повече, верваш ли ми....

    Влади (Dodo155) ми разправяше, че с автомата ще се родя, но пуста му картуна, сития на гладния верва ли...?!?

    След като Дани (Dagi) направи едно софтуерно чудо с Кромата ми в събота днес едно принебрежимо на пръв поглед комби се наложи да разказва играта на 2 беемвенца 530d и то едноврменно, едното от които със сигурност яко чипирано и имай предвид, че време за спортни режими немах, просто си ги размзАх като пиТч на пенсионерката айляшки...
    Автомата наистина е страшна благина, а и AWTF-80 SC е добра кутия, лично аз съм много доволен. Само не я тормозете с повече от 440-450 Нютона, че на един зверски чипосан нафтов Сааб 9-3 1.9 битурбо се родиха малки айсинчета.

    А за 3 литровите дизелови вентилатори - на Серес ще дойда с такъв, може да се пробваме. Няма чип, за сметка на това е с три турбини
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  10. #10
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Поздравления за новите придобивки ,и много безаварийни

    Само да не стане семейното комби да е по-бързо от змиътъ.....
    146 Turbo

  11. #11
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    За първи път виждам бяла Крома и мога да кажа че страхотна !
    Със здраве и много кеф да си ги карате
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  12. #12
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    А за 3 литровите дизелови вентилатори - на Серес ще дойда с такъв, може да се пробваме. Няма чип, за сметка на това е с три турбини
    Ей точно тоя 3 литров вентилатор стана причина да пия хапчета за глава брат, нечовешки е наистина!!!!!!!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=5hi4...ature=youtu.be
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  13. #13
    Младши алфист r3p71l3's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Пловдив / Смолян
    Posts
    9

    Default

    Честито и от мен колега. Само безаварийно шофиране ти пожелавам . Кромата е страхотна

  14. #14

    Default

    Ееее Змей качи се на Опел и се видя у кола, ще ти дойде акъла в главата...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #15
    започва да се пристрастява DobriRq's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    99

    Default

    Честито и от мен. И двете колички са много хубави, да си ги карате със здраве.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •