Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 94

Thread: Пролетна среща на сектата 2013 - обсъждане

  1. #16
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Много ме бива в готвенето! Имам даже диплома за електроинженер. Ще е доста забавно.
    Няма да пропусна пролетната среща, но няма да съм със 155-цата, оти не е у движение. |За сметка но това обаче жълтия бус сбира много бира и пържолки Някой да се погрижи за ракийка и трушийка и ще стане баси густото.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  2. #17
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post
    Много ме бива в готвенето! Имам даже диплома за електроинженер. Ще е доста забавно.
    Няма да пропусна пролетната среща, но няма да съм със 155-цата, оти не е у движение. |За сметка но това обаче жълтия бус сбира много бира и пържолки Някой да се погрижи за ракийка и трушийка и ще стане баси густото.
    Запази едно място в жълтия за мен.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Запази едно място в жълтия за мен.
    Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.

    ---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:25 ----------

    работя с вносители и казвам какво мога да уредя на едрова цена за празненството

    кока кола кен 0.330-0.75 ст брой
    фанта кен 0.330 мл -0.75 ст брой
    студен чай Сан Бенедето-0.500 мл -0.85 ст брой
    енергийна напитка Шарк-1.70 лв брой
    уиски Бушмилдс 1 литър 27 лв брой
    уиски Тиламор 1 литър 27 лв брой
    и други некви уискита
    вратни пържоли не знам около 8 лв кг некъде мисля от една месарница хубави не от големите вериги.
    пилешки ще се измислят също
    от мене мога да дам грил сосове сирене,кашкавал, шоколади и десерти,кексове,маслини и тн добавки на софрата,имам барбекю 2бр голямо и малко,газови котлони с приставки и тн,някой да дава цени ако има нещо интересно,ако си напазаруваме сами не вярвам на човек да минеме 10 лева за мероприятието куверт,то кво толкова пържиме едни картофи една салата и мръвки и аиде,другото е готово,някой ако има идеи за готвене и тн да казва.

  4. #19
    Alfa 155 Fanclub-bulgaria vilo_155's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    112

    Default

    Мен лично цените ме устройват,а за барбекюто-пред всяка къщичка има на дървени въглища.

  5. #20

    Default

    това мога ще изчакаме и другите да кажат искат или не,аз не мога да взимам решение какво да се купува,това е много хубаво че има барбекю ама провери в какво състяние е да не му липсват решетките скарите и тн,малко странно ми се струва да се пали барбекю пред всяка къща като враждуващи лагери ще сме,много обичам България по оня края от ПЗ на долу.

  6. #21
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    [QUOTE=RUNNING WILD;1188318]Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

    Хехехех супер Румба.
    Може ли да си избера плей листа.

    Iron Maiden , Metallica , helloween.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  7. #22
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    [QUOTE=MUROMAN;1188407]
    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

    Хехехех супер Румба.
    Може ли да си избера плей листа.

    Iron Maiden , Metallica , helloween.
    Предлагам ти Лепа Брена и Весна в Жълтия
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  8. #23
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ...
    работя с вносители и казвам какво мога да уредя на едрова цена за празненството

    кока кола кен 0.330-0.75 ст брой
    фанта кен 0.330 мл -0.75 ст брой
    студен чай Сан Бенедето-0.500 мл -0.85 ст брой
    енергийна напитка Шарк-1.70 лв брой
    уиски Бушмилдс 1 литър 27 лв брой
    уиски Тиламор 1 литър 27 лв брой
    и други некви уискита
    вратни пържоли не знам около 8 лв кг некъде мисля от една месарница хубави не от големите вериги.
    пилешки ще се измислят също
    от мене мога да дам грил сосове сирене,кашкавал, шоколади и десерти,кексове,маслини и тн добавки на софрата,имам барбекю 2бр голямо и малко,газови котлони с приставки и тн,някой да дава цени ако има нещо интересно,ако си напазаруваме сами не вярвам на човек да минеме 10 лева за мероприятието куверт,то кво толкова пържиме едни картофи една салата и мръвки и аиде,другото е готово,някой ако има идеи за готвене и тн да казва.
    E тва вече си е яка оферта. Аз съм "ЗА" и с двете ръце - мисля, че ще е много по-забавно да се опушим около скарите, отколкото да чакаме наготово някоя вкисната лелка да ни сервира пържоли тип "подметка" - не че досега се е случвало така, ама все пак ...
    Да си казват и другите - аз подкрепям идеята, и дори над 10лв да излезе "куверта" - ще е пак страхотно !!!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #24

    Default

    [QUOTE=MUROMAN;1188407]
    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    Мариане миналата година ходих с теб че се беше преебала алфата,сега я реставрирам основно имам 23 неща за правене и мисля да съм готов да ходя и ти дължа едно возене и си он-инклузив при мене бате,взимам те от вас сядаш и ти връзвам гривната на ръката-хеви метъл и безплатна простотия и лакомства по време на пътя.[COLOR="Silver"]

    Хехехех супер Румба.
    Може ли да си избера плей листа.

    Iron Maiden , Metallica , helloween.
    е как бе бате знаеш кой сме ще изкуфееме на блек метъл,не знам дали ще имам време за риба да зема въдица,и на Пазарджик да си земеме баници задължително нали запомни улицата Христо Ботев там ми е хвърлен пъпа от 2000 година с тия банички като ритуал ми е като ходя за риба.

    ---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

    [QUOTE=vaklinator;1188491]
    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post

    Предлагам ти Лепа Брена и Весна в Жълтия
    я те волим ти ме нечеш....на тая ревем и си кинем дрейте като се сетим за старо гадже...

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    E тва вече си е яка оферта. Аз съм "ЗА" и с двете ръце - мисля, че ще е много по-забавно да се опушим около скарите, отколкото да чакаме наготово някоя вкисната лелка да ни сервира пържоли тип "подметка" - не че досега се е случвало така, ама все пак ...
    Да си казват и другите - аз подкрепям идеята, и дори над 10лв да излезе "куверта" - ще е пак страхотно !!!
    ми виж ако взема безалкохолни 1 стек кола на 1 фанта са
    48 броя са 36лв-безалкохолни
    5 кила пържоли-40 лв-около 20 пържоли
    5 кила кайма за кюфтета на скара-35лв но от МЕСО-около 70 кюфтета големи
    сирене,кашкавал за паниране и за мезене по 2 кила сир и 2 каш около 33 лв ако има вегитарианци
    5 кила картофи за салата и пържене-4 лв
    олио-3 лв
    яйца-2 лв
    лук,подправки,брашно,галета 3 лв
    дървени въглища-8 лв
    хляб 10 бр-9 лв
    до тука 173 лева без бира и алкохол но това е за 20 човека да се разцепят и говориме за пържоли,кюфтета,салати,пържени картофи и панирани кашкавал и сирене,супи не ми се готвят то са застроики и бульони не ми се занимава,некои ако иска да готви,за закуска да е по-италианско може да направиме спагети и да накичиме дърветата с тях ако не станат хубави и ни е скучно.

  11. #26
    Alfa 155 Fanclub-bulgaria vilo_155's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    112

    Default

    хляба е от мен все пак това работя.

  12. #27

    Default

    ахахаха супер ето спестихме нема ли некой месар...аз мога да направя кюфтетата и да начукам и мариновам пържолите предварително да са в марина готови а не там да почнеме да ковеме на място медузите и да хвърчат капки кръв по нас щото ще стане масакра,и остава да си подредиме масата и да се запали скарата и да се пръжне нещо за гарнитурка.

  13. #28
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    От мене са радиаторите
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  14. #29
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Ми значи остава само да уточним мястото ...
    Баси купона се очертава
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #30
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Аз имам добра ракия и вино!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •