Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 94

Thread: Пролетна среща на сектата 2013 - обсъждане

  1. #76
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Добре бе пичове ... нещо не схващам, ще ме прощавате ...
    Всички мрънкате (без извинение) че 23-ти не било подходящо, че щяло да е студено, че можело да вали и т.н. bullshits ...
    Айде някой най-сетне да се престраши и да предложи алтернатива, а ???
    Много е лесно да се чака някой да организира нещо, и кат не ни кефи - да си сумтим и помрънкваме...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #77
    Запален алфист nonamecrew's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Pazardjik
    Posts
    448

    Default

    И мен ме няма на 23-ти..... но ако се съберете ще резервирам!

  3. #78

    Default

    ето-мене не ме устройва датата поради много ранната пролетна среща,искам да се видя с хора да постоя до колите и да погледам красотата на Родопите докато пътувам и тя да е зелена-красотата,не искам да слагам зимен шал на радиатора на колата и шапки на фаровете и да слагам в найлонов плик фотоапарата докато снимам да не го вали,не искам да джапам с локви около колите и да се снимаме с зимни шапки и дъждобрани,ако е за риба да не ми е проблем но за такива мероприятия по това време на годината 60 процента от хората ще се откажат,някой хора не са се комбинирали за пътуване,на някой колите не са на ред,някой са притиснати финансово за момента,предполагам това са причините за които се сещам,на мене миналата година не ми беше много наред колата и не исках да идвам с Волво на среща на алфа,да не съм от сектата но съм фен на 155 и за това ходя,готини сте няма спор но вижте да е комфортно и приятно за всички спрямо ситуацията,щом няма активност значи датата и мястото са неприемливи аз така си го тълкувам,не съм от онзи край и няма как да предложа каквото и да е освен черни пътища за риба по оня край,ако е за София и околностите въпреки че тука няма нищо окей си мръдна гъза за 1-2 дена,на вас "местните" се разчита в момента да задоволите всички нужди и капризи,другото което е някви спа хотели и центрове в Велинград там с еходи с любовницата или с пресно гадже да се наснимаш за Фейсбука,или ако вали и е студено на вънка може да легна да ме обезкосмят след като ми донесат закуската в леглото.

  4. #79
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    аз няма да мога да дойда защото за почнах нова работа и някък си не се връзва да ги моля за почивка!ще работя на график и няма как да присъствам но ако се направи среща за април от сега казвам че на 100% ще присъствам!а и когато е по топло настроението е по високо!

  5. #80
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Румене, прав си ... Но както всички забелязвате, датата 23 Март беше предложена символично поради самата Първа Пролет - просто никой не се ангажира с други дати и затова се стига до това положение.
    Знаете, че аз съм винаги "ЗА" да се съберем повече хора, да си изкараме супер, и да се заредим с положителни емоции - както сме доказвали, че можем винаги до сега !

    Така че .. предлагайте датите, и да видим коя ще е най-удобната за всички !
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  6. #81

    Default

    аз не мога да предложа нищо защото не съм семеен не ходя всеки ден на работа и не гоня график,не искам другите да се съобразяват с мен, исках да дойда на лятната среща миналата година писах накрая се подхлъзнах с риби и ми излезе неква задача и не отидох,като начало не мисля че паркинга е най важен ако няма място ще спра на улицата или пред хотел/бунгало,хората гледат цените и си правят сметка не всеки има излишни 150 лева за мероприятието и какво ще получи за тях,огледайте се за по-евтинко преспиване да сме си наши хора а то е ясно че никой няма да си легне гладен и жаден,като дата аз пътувам доста къде ли не и ми е пределно ясно че пролетта в София идва с 1 месец закъснение но там е 1200 надморска и преди средата на април ще има сняг в сянката на боровете,а иначе е ясно че сутрин ще имаме скреж по стъклата,хубаво е да има пейка беседка опция за нещо открито по-пролетно да имаш избор а не като се стъмни да те подкарват в хотела да те затварят като кокошка и да ти пускат музика,някой може да дойде с дете какво ще му покаже на това дете?диджей?солариум?рап и чалга?тойота ленд крузър на паркинга с софийски табли? нали за това е пролетна среща да живнеме да глътнеме въздух да усетиш обаянието на Родопите да чуеш щурците,реката,някой да си заведе детето да го снима до боровете,хората си ги гледат тия неща и си преценяват,50 хотел,10 винетка,50-60лв пътни ,ядене пиене 20-30и то стана олеле секи вика заеби нема да ходим да мръзнем там кои иска да ходи,то че сме фенове така е ама трябва да си отделиш парички и 2 дена от живота и да си заслужава.

  7. #82
    Запален алфист Madjo's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич-София
    Age
    40
    Posts
    422

    Cool

    банда,
    няма ли да помогне ако се пусне анкетка с 3-4 възможни дати пък да се види кой какво би предпочел евентуално?
    също така скивах, че пролетния събор се мисли за края на април или началото на юни, това сигурно ще повлияе на тази сбирка, знам ли...
    поздрави на всички и доскоро
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm SW TI Q4 2007
    Alfa Romeo 156 1.9 16V JTDm SW Sport 2005 - втората бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS 1995 - бившата мръсница

  8. #83
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #84
    Запален алфист Madjo's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич-София
    Age
    40
    Posts
    422

    Smile

    т.е. никаква пролет няма да посрещаме май, май....тя и без това си дойде
    хайде пораздвижете се бре колеги
    наздраве и поздрави
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm SW TI Q4 2007
    Alfa Romeo 156 1.9 16V JTDm SW Sport 2005 - втората бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS 1995 - бившата мръсница

  10. #85
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
    Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #86
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
    Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.
    Само не се ядосвай.
    Да не вземеш да вдигнеш кръвното....недай боже
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  12. #87
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Споко, има кой да ме лекува

    А и вече няма за какво да се ядосвам ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #88
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Май наистина проспахме пролетната среща ... докат си набодат разни хора пищовите - било от заради време или не-знам-си-кво, ще дойде и лятото ...
    Ма аз се отказвам повече да ръчкам с остена ... някак писва все едни и същи хора да бутат камъка нагоре по баира, а другите само да гледкат с усмивка.


    Алоуууу!
    Да си дадете бележниците и да ви напиша по една двойка по география!
    До 21 юни все са си пролетни срещи!
    Не е важно как ги наричаме.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #89
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Огледай се и виж какво ще се случи до 21-ви Юни
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #90
    Запален алфист Madjo's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич-София
    Age
    40
    Posts
    422

    Wink

    Алекс евала за пореден път за проявеният ентусиазъм, но не се разочаровай, виждаш че хората стават все по-трудни за организиране и всеки си има проблемите и т.н., ако има желаещи все си мисля че ще си кажат, лошото е че може и да не се съберем въобще
    хайде поздрави на Майнатауна и доскиф надявам се
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm SW TI Q4 2007
    Alfa Romeo 156 1.9 16V JTDm SW Sport 2005 - втората бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS 1995 - бившата мръсница

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •