Results 1 to 9 of 9

Thread: Питане за говорители hertz dcx 690

  1. #1
    JTD power Vasil82's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    140

    Default Питане за говорители hertz dcx 690

    Здравейте колеги въпросните говорители hertz dcx 690 имат ли нужда от някакъв усилвате за задна кора-колата е АР 156 седан или не и също така трябва ли да са на отделен казал от задните говорители.Плеярът е pioneer 3300ub.

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    http://vbox7.com/play:mb32a77d3a

  2. #2
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    няма нужда от усилвател. трябва да разкачиш оригиналните задни и да вържеш новите на изходите за задната линия.
    точка

  3. #3
    JTD power Vasil82's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    140

    Default

    ами то си има оригинално изведени кабели на задната кора

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    http://vbox7.com/play:mb32a77d3a

  4. #4
    започва да се пристрастява borvass's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    51

    Default

    Браво за избора. Невероятни колони аз на фиата съм с такива и ги храня с един пайнер 4х50w мосфет и звука е просто супер дори без усилвател, но с него биха разгърнали потенциала си... на мен и така си ми харесва Когато ги избирах бяха закачени всякакви колони на един и същ усилвател/сигнал и разлиакта беше силно изразена при едни и същи нива.

    Alfa Romeo 166 2.4JTD 20V FL
    Fiat Punto 1.2HSD 1995

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by borvass View Post
    Браво за избора. Невероятни колони аз на фиата съм с такива и ги храня с един пайнер 4х50w мосфет и звука е просто супер дори без усилвател, но с него биха разгърнали потенциала си... на мен и така си ми харесва Когато ги избирах бяха закачени всякакви колони на един и същ усилвател/сигнал и разлиакта беше силно изразена при едни и същи нива.
    Здравейте колеги, темата е малко старичка, но ще пиша тук да не отварям нова. Мисля си и аз да си купя колони за задната кора, та ми е интересно дали мога да ги закача и тях към DVD-то. Идеята е да свирят предните и задните на вратите + тези на кората и да бъдат захранвани само от DVD-то без усилвател. Става въпрос за това DVD

    За новите колони нямам идея още какви да са, просто да свирят прилично....но най-вероятно елипси.
    Да спомена, че страничните ми колони на вратите са ми оригиналните.
    Става въпрос за колата от подписа ми, благодаря.
    Last edited by grenlould; 15-08-2013 at 17:17.



  6. #6
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Няма да стане както я мислиш без усилвател. Ако искаш говорители на кората, трябва да откачиш тия на задните врати.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  7. #7

    Default

    Става, няма да имаш проблем. Аз съм така. Моето СД е 4по50W. За кората при мен нямаше дупки но бяха изведени кабели. Свързани са заедно с тези на задните врати заводско. Слагай и не му мисли. Разликата е огромна!

    Alfa Romeo 146 1.6 TS '98 - EX ; Alfa Romeo 156 1.9 JTD '00 ; Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16v '03 - ex ; Alfa Romeo 166 2.4 20v '04 Alfa Romeo 159 SW 2.4 20v '07

  8. #8
    започва да се пристрастява Mario_95's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    79

    Default

    Това е простотия... правете си предните линии, отзад няма какво да слагате елипси! А 4х50 идва към реални 4х22 някъде в зависимост от плейъра т.е отзад като го разделиш на още 2 захранваш задната линия и елипсите с по приблизително 11-12 вата реално Не знам реално какво търсите да постигнете с тея елипси... по-добре малък бас

  9. #9
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Тази конкретно серия с усилвател ще "изпърди" за отрицателно време.
    Ужасен избор, насочи се поне към Е серията им.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •