Results 1 to 6 of 6

Thread: Audio-то на ICS се е**ва с мен [FIXED]

  1. #1

    Angry Audio-то на ICS се е**ва с мен [FIXED]

    Преди 3 седмици и аз станах горд собственик на Алфа 166, перфектната кола за мен. 155 коня, животно на пътя, но не за сметка на комфорт и возия. Като ходих да я разгледам за 1ви път прегледах точно ICS-a дали работи всичко, пипах станциите, климатика , пробвах да заредя CD, и всичко беше перфектно. Отидох да я купя след 2 седмици вече с парите, при което типчетата от автосалона и бутнали акумулатора- мистерия за мен как,както и да е, пуснахме ток - запали , оба4е ICS ICS искаше код, да ама тия шматки го нямаха. Развартях телефона казаха ми 4е в най-лошия случай ше ми легне 170 лв от представителството на Алфа, та ги прежалих и си я купих. Намерих 1 пич в София, в Студентски за 45 лева ми изкара кода и воала. Тръгна си пак всичко, пича каза ,че го е тествал никви проблеми. И тогава започна тоя ICS да си прави базик с мене. Паля колата и няма никой, климата и трипа си бачкат, обаче Аудито го няма никво, пробам да наглася честота , пусна ТР,което нзм за кво е даже, ама ми дава Please wait! Станциите не отчита,4е ги натискам нито зарежда ЦДто. От там почна на запалване бачка, на следващото го няма. И от последните няколко дни, винаги като запаля го няма, и мине малко време и тръгне, и пак добре, щото като тръгне и до като не я изгася си бачка. Ама днес мина всякви граници. Паля колата няма го , карам малко тръгне изпее 1 куплет и пак спре, след 10-20 мин. пак о6те 1 куплет и така от София до Пловдив. Звънях на пича дето разкодира- вика при мен нямаше проблеми. Като си взех колата от него до нас си надъних ЦД-то и ми напълни душата, оба4е от другия ден .... Не знам кво да правя, ако някой колега има идеи или опит, да ми пише нещо или ако знае майстор дето ще го оправи това, ще съм много благодарен.

    ПП: Евала за якия форум : )
    Last edited by dan_vasilev; 16-03-2013 at 22:44.

  2. #2

    Default

    Единственото което ми идва на ум е да се е бъгнал софта,и по-малко вероятно да е хлабава букса.Пробвай пре навигацията ако имаш,да ъпдейтнеш софта му.За майстор...почти невъзможно да намериш.Още един вариант е да си купиш друг на старо.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #3

    Default

    нямам нав, и аз си мисля за буксата... Ще потърся друг колко би ми излезнал.

  4. #4
    започва да се пристрастява borvass's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    51

    Default

    200-300лв предполагам.

    Alfa Romeo 166 2.4JTD 20V FL
    Fiat Punto 1.2HSD 1995

  5. #5

    Default

    Мне..от 50 до 100 лв
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  6. #6

    Default

    Пфффф. Днес го свалих и проверих буксите, уж всички буски 6 , никъде няма скъсано или прекъснато, оба4е едно зелено кабел4е виси само, бре това кабелче , замервам го няма ток в него, викам ше си няква маса, ма не знам къде. хубаво,че братовчед ми цъфна та на неговия сеат ибиза като си слагал цд-то имал такъв проблем, да го цъкна където трябваше и се оправи. Файнали мога да си се накефа на количката. Мерси пичове за бързата реакция .

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •