Results 1 to 4 of 4

Thread: проблем със сходимостта на задните гуми..

  1. #1
    Запален алфист redshark's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Плевен/София
    Posts
    111

    Default проблем със сходимостта на задните гуми..

    Такаа проблема е следния.. Значи днес отивам да сменям амортисьорите заедно с пружините (взети от алфа 147 колата ми е 156). Смениха ми и външите стабилизиращи щанги, тези който са към задната броня. И след като зглобиха всичко задните гуми станаха доста отворени (повече от това да се регулират на стенд). Та мисълта ми е от кое се получи така дали амортисьорите са криви нещо или са различни или проблема е в щангите някой ако има мнение да сподели..
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 98г.
    Alfa Romeo 156 2.4 20V 04г.

  2. #2
    Запален алфист pironkov66's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    139

    Default

    колега външни стабилизиращи щанги тази кола няма, отзад има една стабилизираща щанга и две биелетки, незнам защо е отворила може да има разлика в частите вие сравнихте ли ги преди да ги смените, или нещо не е зглобено както трябва.

  3. #3
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by pironkov66 View Post
    колега външни стабилизиращи щанги тази кола няма, отзад има една стабилизираща щанга и две биелетки, незнам защо е отворила може да има разлика в частите вие сравнихте ли ги преди да ги смените, или нещо не е зглобено както трябва.
    Колегата иска да каже,че е сменявал задните напречни щанги.И аз не знам дали са същите като на 147-цата.Било е добре да ги премерите дали са еднакви.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  4. #4
    Запален алфист redshark's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Плевен/София
    Posts
    111

    Default

    абе щангите са нови от магазина днеска ще сложа старите амортисьори да видя как ще е...
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 98г.
    Alfa Romeo 156 2.4 20V 04г.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •