View Poll Results: коя дата предпочитате да се проведе алфа събор 20132

Voters
71. You may not vote on this poll
  • 27-28 април 2013

    33 46.48%
  • 1-2 юни 2013

    29 40.85%
  • 8-9 юни 2013

    12 16.90%
Multiple Choice Poll.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 93 of 93

Thread: дата на алфа събора

  1. #91

    Default

    Quote Originally Posted by Lei-chery View Post
    Тук проблема ви е .....че голяма част сте се взели на сериозно..
    Пак ще повторя специално за теб....ЛИЧНОТО ми мнение е...че подобни срещи са повод да се видим и т.н. Какво сте юрнали да се плюете, кой крив...кой прав....
    Уважавам личното ти мнение. Разбери обаче, че на мен не ми е интересно да се виждам с теб (не го разбирай конкретно). Нямам нужда от уредени социални контакти. Предпочитам да си избирам Алфа Събори свързани с марката Алфа Ромео, а не с юзери на форум с цел да си научин имената. Повярвай на мен много ми се иска да има хора разбиращи от организиране на събития и да ходя на готово, но уви. Писнало ми е от халтури, които няма значение дали са алфа събор, срещичка или каквото и да е само не и свързано с автомобилите. Проетете си устава там в началото са уредени нещата.

    Click image for larger version. 

Name:	ustav.jpg 
Views:	43 
Size:	99.8 KB 
ID:	111579
    Last edited by ne0; 03-04-2013 at 12:29.

    http://www.facebook.com/VenturaGarage
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #92
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Като гледам отново угодия няма. Едва ли ще отговора няа всички защото ще го карам на прима виста.
    Гиги-защо мислиш че миналата година КАРБ няма участие в организирането на събора. Участие в идея за мястото, датата и т.н. Наистина събора основно беше организиран от коки и, Вальо и врачанската група , но това не значи че те са решили да се случи точно тогава и там. Не ми се обяснява точно тук как стана всичко.
    Относно анкетата- анкетата беше пусната за да се види
    какви са нагласите и желанията на хората и датите 27-28 април и 1-2 юни събраха сравнително еднакви резултати.
    относно решението- то не е еднолично на нито един от УС а е плод на обсъждания, като се опитахме да вземем предвид доста неща. Защшото ако за организирането на събор воколо смолян разчитаме на помощта на местни ентусиасти, за Златоград никой не пое инициатива дори да предложи съдействие и помощ. Мое мнение е че доста добър събор ще стане и около варна заради задружната група алфисти там.
    иво- мордохай- Когато предлагаш и много държиш на Златоград, помислял ли си точно за мястото на събирането, място за спане, купон, евентуално поход и подобни, както и предложи ли конкретно съдействие за организирането. Можеш ли да посочиш ориентировъчни цени , защото това съвсем не е без значение като се има предвид че това се организира за 2 дни а има хора които ще минат по 7-800 км в двете посоки.
    Ище бъде обявено място и дата и който иска да се срещне със съмишленици и приятели е добре дошъл.
    Няма да коментирам дали е "алфа събор", пролетен алфа събор" втори, трети и т.н. Грешката е моя че не озаглавих темата място и дата на събора организиран от КАРБ. Грешка наистина беше и обявяването на анкета, защото това веднага даде възможност за всевъзможни мрънканици.
    Уверявам ви лично от мое име че ако следващата година все още имам общо с КАРБ ще направя всичко възможно програмата на клуба да бъде ясна още януари месец- дати на събития, места, резервациии, инициативи и т.н., както правят клубовете по другите държави.
    Сега моля да се въздържаме от излишни нападки , плювания и други изблици на емоции относно събора. ще се радваме ако видим на събора, където и да се състои той, и всички тези които са написали, вероятно под въздейстние на емоции, и да прекараме приятно 2 дни .
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  3. #93
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Що бе дай да си говорим.

    Напиши колко от целите от УСТАВА ще изпълните чрез организиране на Алфа Събора?
    Нено, натисни средния педал малко. Темата е за събора организиран от КАРБ все пак.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •