Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: алфа 33 1.7 IE vs Голф 3 TDI

  1. #1

    Default алфа 33 1.7 IE vs Голф 3 TDI

    Сега преди малко се врьшам от едни дрьпки които се провеждат в нашия край от скоро дьрпаха се само голфове колкото си щеш но за тоя голф tdi варви доста грамотно би доста голфове аз бях една от колите които го биха аз и една корса GSI та както и да е тоя с голфа кара момчето с алфата да се бяга но то не иска та вьпроса ми е има ли шанс тази алфица да се опьне на тоя голф? забравих да кажа е,че тоя голф е с чип незнам колко коня е но варви доста добре аз мисля че може да се опьне яд ме беше че не се пусна

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  2. #2

    Default


    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  3. #3

    Default

    тоз голф е 90 коня, с чипа 115-120, ако алфата е читава може да го дръпне според мен ...

  4. #4

    Default

    и аз така мисля само че рябва да и се качи някой добьр шофер а за голфа незнам дали е 155-120 коня но си варви доста добре вика ми на мен ела да я пробваме тая хонда да ли варви много дразнещо ми го каза ама не знаеше на кой попадна хихихи сьщото го каза и на момчето с алфата пьрво покани него после и мен ме покани най общиво на мен не ми се правеха ластици но се издразних и за това се пуснах но както и да е дано другия пьт се пусне и момчето с алфата вижда ми се запазена и може да му се опьне

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  5. #5
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Та и аз имах такава Алфа. Ако е читава и задкормилното устройство го бива тоя Гаф ТДИ нема никакъв шанс.
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Къв си ти бе? НеоКИЛ? Нео е приятелче, я да си опраиш ника!!!

    За голфа не ми се говори, той е Номер 1. Ще взема да продам жигулата да си взема 2-3 такива голфа. Хем да ги карам, хем да връщат нафта и да продавам и да си купя още голфове и така да стана милионер и да си чешЪм ...... по цял ден.


  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia/Vienna
    Posts
    81

    Default

    От тези голфове има и тди-та с червено "И" и са 110кс,с чип повечя ,колко повече не знам,но мисля че въпросната алфа е по бърза
    Hyundai Coupe 2.0 16v 03' Facelift 06'

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Къв си ти бе? НеоКИЛ? Нео е приятелче, я да си опраиш ника!!!

    За голфа не ми се говори, той е Номер 1. Ще взема да продам жигулата да си взема 2-3 такива голфа. Хем да ги карам, хем да връщат нафта и да продавам и да си купя още голфове и така да стана милионер и да си чешЪм ...... по цял ден.
    Ладата нема я продаваш, после кой ще ми докладва, че некъв маниак с джанти от ланча и неопределен цвят ходи на работа като помита бордюрите по пъртя с дрифтове....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #9
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Това за бордюра да си траеш!!! Вчера се изпуснах пред Мах и айдеее, цяла София знае.


  10. #10
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Къв си ти бе? НеоКИЛ? Нео е приятелче, я да си опраиш ника!!!

    За голфа не ми се говори, той е Номер 1. Ще взема да продам жигулата да си взема 2-3 такива голфа. Хем да ги карам, хем да връщат нафта и да продавам и да си купя още голфове и така да стана милионер и да си чешЪм ...... по цял ден.
    Първо аз съм си аз. Второ нямам нищо против Нео - не виждаш ли че и двамата сме от Бургас (Даже проведохме първата среща в града ). Просто съвпадение на никовете. Трето за последен път се обяснявам

    По темата с 33-ката съм се пробвал с голф4 тди с една червена буква (не знам колко к.с е май 110 )даде ми малко зор от 70 до 130 и следващите 20км стоя на повече от 25 метра след мен.
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Това за бордюра да си траеш!!! Вчера се изпуснах пред Мах и айдеее, цяла София знае.
    Аз пък за първи път чувам за бордюри. Не ме обвинявай несправедливо.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Red Devil
    От тези голфове има и тди-та с червено "И" и са 110кс,с чип повечя ,колко повече не знам,но мисля че въпросната алфа е по бърза
    от тройките май са само 90 коня ...

  13. #13
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    Quote Originally Posted by Red Devil
    От тези голфове има и тди-та с червено "И" и са 110кс,с чип повечя ,колко повече не знам,но мисля че въпросната алфа е по бърза
    от тройките май са само 90 коня ...
    А бе и язе така си мислих ма имало некви от последните по 110 коня с червено И
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    А бе и язе така си мислих ма имало некви от последните по 110 коня с червено И
    Ако му боядисат и Т-то червено дали ще качи още коне?
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  15. #15
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Max
    Quote Originally Posted by Mury
    А бе и язе така си мислих ма имало некви от последните по 110 коня с червено И
    Ако му боядисат и Т-то червено дали ще качи още коне?
    Треа първо Д-то и после Т-то па аз мое да си сложа едно Д между ТИ и да станем ка Шоко скрит бегач
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •