Results 1 to 4 of 4

Thread: Проблем с алармата

  1. #1
    Младши алфист zwre's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    20

    Default Проблем с алармата

    Имам проблем с алармата спря да работи като натисна копчето да се заключи и нищо не става нито пък свети диода на самата аларма не мига моля за помощ

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Posts
    117

    Default

    провери ли батерията да не се е разместила

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by zwre View Post
    Имам проблем с алармата спря да работи като натисна копчето да се заключи и нищо не става нито пък свети диода на самата аларма не мига моля за помощ
    И аз имах такъв проблем. Заключих колата с дистанционното и реших внезапно да сменя батериите, след като сложих новите, дистанционното не сработваше....За лош късмет и ключовете ми бяха на таблото, а нямам 2-ри резервен ключ и познай в какви приключения се бях впуснал! Но все пак успях да я отключа по-джамбазкият начин. Та до сега не съм го оправил дистанционното, а забелязвам, че индикатора за алармата ми свети постоянно независимо колата дали е отключена или заключена.
    Аз бих ти препоръчал, първо да си смениш батериите, ако не стане карай я на алармаджия и готово.



  4. #4
    Младши алфист zwre's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    20

    Default

    Мерси за бързите отговори но я оправих проблема беше от акумулатора но с малко помощ от книжката на колата всичко се оправи

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •