Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 110

Thread: Пролетна среща на "33 ракийки" и 155 пияници!

  1. #46
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Колеги, да уточним нещата.
    Пролетният събор на КАРБ е на "Рибката" в Смолян.
    Тая среща не е уточнена от КАРБ, а от един член на УС.
    Както виждате, това са въпроси от компетентността на КАРБ, а не на участниците във Форума.
    Мероприятието в Златоград не е единствено по това време.
    Бих искал да не се люспим, но много хора го предпочетоха, както антиките предпочетоха да си направят техен събор, 155 си имат техен, а една група заминава са Хърватска или Босна. Не знам точно, ама някъде там.
    Опитах се да събера събора на КАРБ и 155.
    Както виждате, няма нищо особено. просто събора закъсня, а когато нещо тръгне на опаки, то не трябва да се чудим защо всичко се обърква.
    Разликата от тия 45-50 км е огромна.
    "Рибката"я познавам още от състезанията по борба.
    Каквото и да са направили до сега, все пак не са модифицирали комарите, които се въдят в близкия гьол , наречен езеро, които са по-зли от тия в Бургас и Сарафово. Само тия по река Марица са по-угоени.
    Аз имам малко дете и не бих желал да го надупчат и да реве цяла нощ.
    Оформя се като традиция и един авто-поход.
    Тъй де! Да опознаем района. Да видим нещо необичайно и ново.
    "Рибката" предлага барбекю на Рожен, ако не знам кой си си донесе скарата. Иначе братя-на клечки и въртете над огнището!
    Златоград предлага поход : "По стъпките на Дельо войвода", тоест един плаж на Бяло море, както и един гръцки мангал или каквото ни е кеф. По принцип там е за поне два дена. Ако се бяхме събрали повечко, само от отстъпката щяха да ни организират направо чеверменце.
    Другото е достъпността.
    Аз съм смолянски шофьор и мене не ме бъркат завоите по Рожен и Печинско.
    За мнозина това е убийствен път.
    Погледнете картата и ще видите, че за цяла източна България Златоград е по-достъпен по югоизточното трасе, от колкото Смолян по трасето: Асеновград; Чепеларе; Рожен и Устово. То друго и няма, освен от Доспат и Девин.
    Та, колеги, не се чудете и не търсете под вола теле.
    Просто тая година събора закъсня и за това е цялата суматоха.
    или просто на някой не му угодиха на прищявката и за това се получи така.
    а и не знам колко време си живял в Смолян та знаеш че има комари защото ние предполагам доста повече сме ходили от теб и не са ни хапали комари така че МОЛЯ ТЕ не дрънкай глупости . А и доста колеги няма да са готови за излизане в ГЪРЦИЯ но те си знаят. Дано ги запознаеш със всички подробности които на границата не ги искат но тяхната полиция ги изисква а ако и ти не си запознат на КПП Златоград ги има.

    пожелавам успех и на двете събирания и всеки има право да избере на кое да присъства.
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  2. #47
    Alfa 155 Fanclub-bulgaria vilo_155's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    112

    Default

    Quote Originally Posted by angel_1987 View Post
    или просто на някой не му угодиха на прищявката и за това се получи така.
    а и не знам колко време си живял в Смолян та знаеш че има комари защото ние предполагам доста повече сме ходили от теб и не са ни хапали комари така че МОЛЯ ТЕ не дрънкай глупости . А и доста колеги няма да са готови за излизане в ГЪРЦИЯ но те си знаят. Дано ги запознаеш със всички подробности които на границата не ги искат но тяхната полиция ги изисква а ако и ти не си запознат на КПП Златоград ги има.

    пожелавам успех и на двете събирания и всеки има право да избере на кое да присъства.
    Само не разбрах за какви изисквания говориш,аз миналата година минавах през КПП Златоград и не ми искаха нищо друго освен лична карта,и за 10 дена не видях никъде полиция.

  3. #48
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by vilo_155 View Post
    Само не разбрах за какви изисквания говориш,аз миналата година минавах през КПП Златоград и не ми искаха нищо друго освен лична карта,и за 10 дена не видях никъде полиция.
    мога да те поздравя късметлия си че не си видял аз лично съм се срещал с тях и колата ми преспа няколко дни без номера там докато не си платих акта за дреболия която не я искат на границата и дори не предупреждават на въпроса ми защо не ни са предупредили отговора им беше НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ НА ВЛИЗАНЕ НА ПРОЗОРЕЦА НА КПП ИМА ЛИСТ НА КОЙТО ИМА ИНФОРМАЦИЯ и това е но все пак вие си знаете
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  4. #49
    започва да се пристрастява Anarki's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    74

    Default

    за да излезш извън БГ ти трябва зелена карта на гражданската. Не ти я искат на КПП-то, ама ако те спрат или недай си боже стане някакъв инцидент по пътя положението става много тегаво.....
    Alfa Romeo 146 1,4 T-Spark - бившата
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD

  5. #50
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Извинявам се за голямото закъснение, но се надявам че не е прекалено късно да добавим още двама, демек 1 стая и .............. 147 "дженти"
    Ако не, здраве да е.
    Обичам кифли!

  6. #51
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by angel_1987 View Post
    или просто на някой не му угодиха на прищявката и за това се получи така.
    а и не знам колко време си живял в Смолян та знаеш че има комари защото ние предполагам доста повече сме ходили от теб и не са ни хапали комари така че МОЛЯ ТЕ не дрънкай глупости . А и доста колеги няма да са готови за излизане в ГЪРЦИЯ но те си знаят. Дано ги запознаеш със всички подробности които на границата не ги искат но тяхната полиция ги изисква а ако и ти не си запознат на КПП Златоград ги има.

    пожелавам успех и на двете събирания и всеки има право да избере на кое да присъства.

    След последното ти изречение, не мога да разбера, защо писа по-горното.
    Любопитно ми е, какви са тия изисквания на КПП, дето са чак толкова страшни.
    Ако има проблем с пролетната среща на КАРБ, тя касае само членовете на КАРБ.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #52
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Иво не бъркай нещата. това не е среща на КАРБ а събор на фенове организиран от КАРБ.
    честно казано не очаквах че член на КАРБ може да бъде въвлечен в интрига срещу КАРБ.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  8. #53
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Иво не бъркай нещата. това не е среща на КАРБ а събор на фенове организиран от КАРБ.
    честно казано не очаквах че член на КАРБ може да бъде въвлечен в интрига срещу КАРБ.
    Много добре знаеш, че никога не съм бил интригант.
    Другаде смърди кучето и като се видим, ще седнем и ще разбереш, че нямаш никакво основание да ме обвиняваш. Понасям доста неща, но всяко нещо си има мярка.
    Казах си мнението за Пампорово. Казах си мнението и за "Рибката". По чисто здравословни причини, не мога да заведа малко дете до това блато.
    Бях зарязал всичко, когато ми се обадиха доста хора, които също искаха да са в Златоград. Правя им услуга, като заангажирам други хора, да им помогнат в настаняването. Току-що ми се обадиха, че има много примамлива опция да сме в стария град, който е архитектурен резерват. Ако не- в хотела.
    Накратко!
    С мъка съм си уредил тия дни за почивка и като не мога да дойда на "Рибката". отивам в Златоград да се видя със стари приятели. Доста хора ми се обадиха по скайпа и изявиха желание и те да дойдат.
    Къде е тука интригата.
    По тая логика в интрига са и антиките, северозападната група . североизточната, групата отиваща на запад....
    Изобщо всички, които са предпочели друго място по това време.
    Все още живеем в свободна страна и всеки има право на избор.
    Не виждам , къде е трагедията.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #54
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Аз трагедията я знам къде е, както и знам какво ще се случи.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #55

    Default

    е хубаво де какво като са на една дата?има 2 прожекции в едно кино и 2 рок концерта на различни групи в един ден и какво?ми на некой като му се родят близнаци кво ще прави?който му е кеф отива на 155 и 33 който му е кеф отива при колегите от КАРБ и готово,аз лично крака ми нема да стъпи при бивши модератори и организирано от тях каквото и да било директно визирам кукеровци олдфоксове и профове и морфилусчета не искам да имам допир с такива щото ме изнервят и са ми под достоинството,сигурен съм че и те нема да ми се радват на присъствието,казвам го щото са членове на клуба и много гнилоч видях може и да съм предубеден ама не ми дреме да се настаняват да се снимат до колите и да си прекарат добре,та кой къде иска там да се забавлява,да не витае в въздуха некво дразнене че някой използва феновете и сайта да си организира мероприятия и не се съобразява с КАРБ че някой прескача някой не му се отчита,най смешното дето съм чел е от член на клуба Кукер който беше написал че -това е истинското мерило за фенове е посещението на Италфеста...като се организира нещо от клуба е истинско мерило...сега истинското мерило за верни фенове и членове ще е Рибката,не бе некой да не си помисли че понеже преди сме се джафкали с него и другите се заяждам или си търся поводи не е така аз така ги виждам нещата.

  11. #56
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Хайде стига сме се джавкали и стига спам!
    Срещата ще е в "Сивриевата къща"
    Има я в нета, който иска да я разглежда.
    Ето и линк:http://pochivka.bg/o-8167-%D1%85%D0%...8A%D1%89%D0%B0
    Цените са както следва:

    единична стая 33 лева със закуска.

    Двойна стая- 52 лева със закуска.

    двойна стая с допълнително легло 68 лева

    апартамент 75 лева.

    Опциите са много. Все пак хотела е три звезди, а и сме в разгара на сезона.
    Много хора го използуват за почивка по-това време и ходят от там на плаж на Бяло море.

    Очаквам потвърждение за резервациите.
    Няма да има предварително плащане по банков или друг път. Плащането ще е на място.
    Ако хнякой, чак толкова много иска да си плати предварително, нека се обади, за да му дам връзка.
    Иначе е много вероятно да му откажат.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #57
    Запален младши алфист angel_1987's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    РУДОЗЕМ/СМОЛЯН
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    След последното ти изречение, не мога да разбера, защо писа по-горното.
    Любопитно ми е, какви са тия изисквания на КПП, дето са чак толкова страшни.
    ще ти отговоря защо го написах защото най-малко искам да споря с някой да се заяждам и т.н .Няман намерение да се карам и някой ден като се видим да неможем да изпием по ракйка.
    Не знам колко пъти си ходил до Гърция за каквото и да било но не вярвам да си ходил повече от мен,затова просто предупреди колегите как стоят нещата там.
    По горе беше написал че трасето Асеновград-Смолян е тежко със завои и т.н.
    А какво ще кажеш за трасето от КПП до Ксанти особенно първите 7 км и после по селата обратните завои.
    Знаеш ли че кола която кара със затъмнени стъкла и я хванат че акта е до 180 евро и че при нарушение ти отскубват номерата и докато не си платиш не можеш да се прибереш.
    Да караш без зелена карта е все едно караш без застраховка защото без картата застраховката не важи и не дай си боже нещо да се случи.
    И има и още малко такива съществени дреболии но сигурно ги знаеш и ще предупредиш колегите да си направят сметка по от рано.Това е от мен и пиша за последно дано съм бил полезен с тази информация която явно не си бил запознат ако не ми вярваш допитай се за това с приятелите ти в Златоград да ти потвърдят
    1,8 16v TS 144кс,1998г

  13. #58
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ходенето в Гърция не е задължително.Който иска да ходи ще си прави сметката за зелени карти и прочие неизправности по автомобила.Който има причини да ни ходи нняма да ходи.И какво ви претесняват завоите, нали тука са най-големите шофьори или само на прави отсечки се дуете.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  14. #59
    Alfa 155 Fanclub-bulgaria vilo_155's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    112

    Default

    Quote Originally Posted by angel_1987 View Post
    мога да те поздравя късметлия си че не си видял аз лично съм се срещал с тях и колата ми преспа няколко дни без номера там докато не си платих акта за дреболия която не я искат на границата и дори не предупреждават на въпроса ми защо не ни са предупредили отговора им беше НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ НА ВЛИЗАНЕ НА ПРОЗОРЕЦА НА КПП ИМА ЛИСТ НА КОЙТО ИМА ИНФОРМАЦИЯ и това е но все пак вие си знаете
    Май наистина съм късметлия щом съм се разминал с това,извинявам се ако съм подвел някои.

  15. #60
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    [QUOTE=angel_1987;1210807]ще ти отговоря защо го написах защото най-малко искам да споря с някой да се заяждам и т.н .Няман намерение да се карам и някой ден като се видим да неможем да изпием по ракйка.
    Не знам колко пъти си ходил до Гърция за каквото и да било но не вярвам да си ходил повече от мен,затова просто предупреди колегите как стоят нещата там.
    По горе беше написал че трасето Асеновград-Смолян е тежко със завои и т.н.
    А какво ще кажеш за трасето от КПП до Ксанти особенно първите 7 км и после по селата обратните завои.
    Знаеш ли че кола която кара със затъмнени стъкла и я хванат че акта е до 180 евро и че при нарушение ти отскубват номерата и докато не си платиш не можеш да се прибереш.
    Да караш без зелена карта е все едно караш без застраховка защото без картата застраховката не важи и не дай си боже нещо да се случи.
    И има и още малко такива съществени дреболии но сигурно ги знаеш и ще предупредиш колегите да си направят сметка по от рано.Това е от мен и пиша за последно дано съм бил полезен с тази информация която явно не си бил запознат ако не ми вярваш допитай се за това с приятелите ти в Златоград да ти потвърдят[/QUOT

    Колега, тая апокалиптична картина е вярна, когато не можеш да обелиш бъкел на гръцки, а кмета на общината е обещал на полицаите една добра трапеза. Истината е, че където са писани глобите, там отиват парите.
    Завършил съ СПУ "Антим първи" Златоград.
    Три пъти съм окръжен първенец на смолянски окръг. За походи и други дейности не ми се пише.
    В Гърция съм ел. техник, свободен предприемач с "Г" категория. Дипломата съм си я защитил с пет часов изпит -писмено и говоримо.
    Дванадесет години съм живял в Гърция и много рядко около мен е имало българи..
    И последно:
    Чукни в гугъл пловдив-Златоград и ще видиш, че трасето съвсем не е през Смолян, а през Кърджали. Там няма такива завои и деривации.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •