Results 1 to 14 of 14

Thread: Обява за Алфа 146!

  1. #1
    започва да се пристрастява alex.ganka's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Видин
    Posts
    76

    Default Обява за Алфа 146!

    Здравейте колеги,интересува ме една алфа но съм доста далечко да я погледна,та искам да попитам дали някои я е гледал на живо?Ако има такива нека споделят!
    http://www.cars.bg/u1046229
    Бързай бавно!!!

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by alex.ganka View Post
    Здравейте колеги,интересува ме една алфа но съм доста далечко да я погледна,та искам да попитам дали някои я е гледал на живо?Ако има такива нека споделят!
    http://www.cars.bg/u1046229
    Не съм я виждал на живо но ми изглежда прекалено лъскава за цената си пък е и дизел ...
    Alfa 145 1.4/TS/1997'

  3. #3
    Старши алфист ivo_red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    631

    Default

    Тая ценичка много съмнителна за читаво JTD
    (1996) 146 ti EX ( 2008 ) 159 Sportwagon 3.2 JTS

  4. #4
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    Отзад ги няма задължителните "146" и "1.9 JTD" - от собствен опит съдя, че атрибутите липсват поради сериозни причини - я пребоядисване, я удар. Трябва да се види на живо. Джантите са "third party"... Колегите от Пловдив да кажат серия КА на ДРН кога е пускана, защото ако е внесена, регистрирана и веднага след това обявена за продажба, е от тези, дето най-много ги "обичам" - т.е. видели са проблема и бързат да "бягат", като набутат друг...

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  5. #5
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by serafim View Post
    Отзад ги няма задължителните "146" и "1.9 JTD" - от собствен опит съдя, че атрибутите липсват поради сериозни причини - я пребоядисване, я удар. Трябва да се види на живо. Джантите са "third party"... Колегите от Пловдив да кажат серия КА на ДРН кога е пускана, защото ако е внесена, регистрирана и веднага след това обявена за продажба, е от тези, дето най-много ги "обичам" - т.е. видели са проблема и бързат да "бягат", като набутат друг...
    ами не виждаш ли че номерата са от старите без знамето на ЕС, т.е колата е регистрирана поне преди 3-4 години. Гледайте преди да пишете по половин страница глупости.

    ....


    Към колегата който пита, колата не е нужно да е дроб за да се продава евтино. Човека може да е на зор за пари, а в днешно време кола трудно се продава на реална цена. Най-добре е някой от Пловдив да я види или по-добре сам си я виж. На мен ми изглежда читава и за тези пари, дизел с кожен салон си е оферта.

    P.S. На снимките се виждат още две алфи, една бяла 146 и една сива 166, на номера има име на някакъв сервиз, може и някой клубен в Пловдив да е.
    Last edited by KirilSol; 16-04-2013 at 20:33.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  6. #6
    започва да се пристрастява budged3d's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    sofia
    Posts
    87

    Default

    и аз от 2 дена я гледам тая обява оня ден беше пусната за 1600 неска 1400 явно наистина спешно се продава

  7. #7
    ThuG 4 LiFe Raiko0's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    152

    Default

    Според мене никой не би си продал така описаното "здраво" JTD за 1400 лева. На външен вид като го гледам е доста добро с кожен салон е. Но цената би накарала всеки да се замисли дали тази кола е такава каквато я описват. Според мене е наблъскана с присадка и има сериозен ремонт по нея и дори както колегата вика сигурно е блъскана и пребоядисвана защото липсват надписите.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105 k.c. '99 *еХ на кенчета

    Alfa Romeo 159SW 150 ++ '07

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Raiko0 View Post
    Според мене никой не би си продал така описаното "здраво" JTD за 1400 лева. На външен вид като го гледам е доста добро с кожен салон е. Но цената би накарала всеки да се замисли дали тази кола е такава каквато я описват. Според мене е наблъскана с присадка и има сериозен ремонт по нея и дори както колегата вика сигурно е блъскана и пребоядисвана защото липсват надписите.
    Тя и да е блъскана щом са я поядисали значи са я изправили та това не е болка за умиране ама да не се окаже за глава ,сигменти,гарнитури и т.н
    Alfa 145 1.4/TS/1997'

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Sliven
    Posts
    251

    Default

    колеги, аз не разбирам много, но имам един въпрос, това не може ли да се хване като се закачи на компютър?

  10. #10
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Exclamation

    да няма после ЖТД Милионерче ...не се подигравай ))

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Coyota View Post
    колеги, аз не разбирам много, но имам един въпрос, това не може ли да се хване като се закачи на компютър?
    На комп едва ли но ако ще я вземаш вземи човек който разбира с теб, замерете стандартните неща : компресия проверете за изкривявания по гредите и ботушите на макферсона (тези алфи съм забелязал че там се гънат не обяснимо за мен защо) проверете я за изгнило 1 тест драйв и това е което се сещам на първо време ( с дизелите нямам опит ) нека някой колега който кара ЖТД да те посъветва какво друго да гледаш и успех:] Все пак докато не я купиш и покараш 500-1000 км не може да си напълно сигурен че колата е здрава
    Alfa 145 1.4/TS/1997'

  12. #12
    Младши алфист valentino_86's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Димитровград
    Posts
    24

    Default

    Колега честно да ти кажа и на мен много ми хвана окото и си мислех ако успея все пак да си продам моята 146-ца (която все още се продава де) да намина да я огледам и може би да я взема...всеки път като влезна в карса поглеждам дали все още стои обявата и....голяма е лъскачка и поне на външен вид изглежда много добре.Тя че е боядисвана,боядисвана е ама важното е да е направена с акъла си.Вече за двигателя докато не се чуе няма как.
    Alfa Romeo 146 1.4 16v T.S 2000

  13. #13
    започва да се пристрастява alex.ganka's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Видин
    Posts
    76

    Default

    Все пак никой ли не я е гледал на живо,да външно е чудесна но не е само това!Не съм запознат и аз с дизелите,но ще изчакам още някой друг ден ,ако все още не е продадена ще се посещава на живо!Разстоянието ми е доста 350 км това ме спира за сега да скокна да я видя,но ако все някой се я види нека пише,благодаря!
    Бързай бавно!!!

  14. #14
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Не че нещо , но за 1400 лв. какво повече да се очаква от колата?

    На такава цена, няма какво да се пазари човек или да се чуди. (ако е решил, че иска тази кола)
    То и без това цената е смешна! Остава човек да иска и гаранция, че всичко е 6 по колата ...

    Сега ако някой иска да я взима, че да я разфазова на части, бих го разбрал да обсъжда по колата.

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •