Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 66

Thread: CD чейнджър

  1. #46
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Ааа аз до сега съм доволен и то наистина от няколко човека на които благодаря много.Аз съм попадал на друг форум където главно питат от къде си да знаем към кой сервиз да те пратим-те това е за мене к*рвенски форум.Според обаче мене това не е главната цел на един форум но това е друга тема.

  2. #47
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by mitkomeg View Post
    Момчета има ли тема в която да са написани нормалните показания всички датчици? За да сверя моите.
    За такава тема не се сещам, но ако кажеш кои датчици имаш впредвид, може да изнамерим информация по въпроса.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #48
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Ами за начало какви стойности трябва да показва дебитомера на място без подаване на газ(сега е 300)-да речем на 2000 оборота ориентировъчно колко трябва да е за да си направя някакви изводи и аз.ЕГР как да разбера дали си върши работата както трябва.Налягането на ГНП прочетох, че трябва да е 300-350 ли беше забравих но това ще го намеря.Като дам на контакт се чува е тухо бучене което смятам е от помпата-при вас колко дълго се чува това понеже при мене около 10 секунди и не знам дали е нормално.На другите коли които имаме по-бързо си прави налягането ама те нямат нищо общо с алфа и затова не са ми мярка за сравнение.Иначе от както забелязах откачения дебитометър и го закачих колата си върви доволно.Не съм карал друга такава но си като мине 2000 оборота и откача.
    Въпреки това искам да ги прегледам тия неща за мога ако има нещо да го знам, че може да ми създаде ядове и мога да реагирам на време

  4. #49
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Момчета, защо винаги когато се кача в колата и дам на контакт на дисплея на ицс излиза един надпис на цял екран и отдолу има ОК? И чак когато натисна дясната врътка чак тогава тръгва всичко.Не може ли да си тръгва без да я натискам всеки път? За какво е третото картонче с електронен и механичен код?

  5. #50

    Default

    Quote Originally Posted by mitkomeg View Post
    Момчета, защо винаги когато се кача в колата и дам на контакт на дисплея на ицс излиза един надпис на цял екран и отдолу има ОК? И чак когато натисна дясната врътка чак тогава тръгва всичко.Не може ли да си тръгва без да я натискам всеки път? За какво е третото картонче с електронен и механичен код?
    сигурно пише, че не ти работи климатика, защо все пак не го прочетеш
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  6. #51
    Запален алфист tweety's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Не това е надписа от навигацията, който те информира да не използваш по време на движение, че е опасно .... и разни такива глупости. За да си го спестиш е достатъчно да си изключиш буксата на навигацията в багажника и няма да го виждаш повече.

  7. #52
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Да за навигацията е.Днеска го четох.Мерси ако ми писне ще го извадя тоя кабел.Днеска вече е регистрирана.Получи веднага ново масло, филтри и един ксенон 5000К.Сега остава да видя какво да сложа вместо ченджъра който го нямам, че с тва радио не ме кефи.Гледам Авител имат няква джаджа към 180лв. мисля.Някой слагал ли е такова и как се представя?

  8. #53
    Запален алфист tweety's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by mitkomeg View Post
    Да за навигацията е.Днеска го четох.Мерси ако ми писне ще го извадя тоя кабел.Днеска вече е регистрирана.Получи веднага ново масло, филтри и един ксенон 5000К.Сега остава да видя какво да сложа вместо ченджъра който го нямам, че с тва радио не ме кефи.Гледам Авител имат няква джаджа към 180лв. мисля.Някой слагал ли е такова и как се представя?
    Прочети темата за Цифров тунер и няма да го мислиш повече. Цената е около 45 лв, един ден труд, а резултата е телевизия + видео от USB + музика от USB. И аз мислех да дам 200 лв за xcarlink но получавам само mp3... Позамисли се...
    Ако не можеш да се справиш сам с връзването съм сигурен, че ще има колеги от форума готови да ти съдействат.

  9. #54
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Четох я аз ама още ме е страх да я разглобявам.Но като тва е начина какво да се прави.С това ТВ обаче и инвертор май ще трябва или бъркам темите.

  10. #55
    Запален алфист tweety's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by mitkomeg View Post
    Четох я аз ама още ме е страх да я разглобявам.Но като тва е начина какво да се прави.С това ТВ обаче и инвертор май ще трябва или бъркам темите.
    Ще трябва нещо което да му подаде 5V за да го захрани, но хората използват и зарядно от телефон. Дори и да си купиш нещо от рода на xcarlink отново ще ти се наложи да свалиш ICS-a тъй като буксите с които върви той трябва да се включат директно на него отзад, а не са същите като тези на changer-а

  11. #56
    Запален алфист Fr0sT's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    София
    Posts
    245

    Default

    Може и да бъркам ама това тунера не се ли получава моно звук, понеже входа е моно ?
    Съответно са слушане на мр3-ки ще е малко куцо
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp - 2000

  12. #57
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Fr0sT View Post
    Може и да бъркам ама това тунера не се ли получава моно звук, понеже входа е моно ?
    Съответно са слушане на мр3-ки ще е малко куцо
    Да, звукът е моно. Правенето на стерео вход не е лесно занимание. В темата за телевизията съм обяснил защо. Но разбира се не е невъзможно.
    Лично на мен не ми допада функционалността на дискутирания приемник, що се касае до музиката.
    Бих предпочел да е нещо от сорта на Xcarlink, който да може лесно да се управлява от ICS-а.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #58
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by tweety View Post
    Прочети темата за Цифров тунер и няма да го мислиш повече. Цената е около 45 лв, един ден труд, а резултата е телевизия + видео от USB + музика от USB. И аз мислех да дам 200 лв за xcarlink но получавам само mp3... Позамисли се...
    Ако не можеш да се справиш сам с връзването съм сигурен, че ще има колеги от форума готови да ти съдействат.
    Да ти кажа, че аз съм с Xcarlink от няколко дни и смея да твърдя, че качеството на звука е повече от чудесно!!!
    Направо на какво мъчение съм си подлагал ушите с тоя ФМ трансмитер - не е истина!!!

    Заслужава си всеки един от 200-те лева!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  14. #59
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    За показанията на дебитомера никой нищо не казва какви трябва да са.Някой може ли да каже на място и в движение какви е добре да бъдат, че така както я взех с изключен дебитомер и ми е интересно сега да няма проблем с него въпреки, че си върви ама знам ли ...

  15. #60
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by mitkomeg View Post
    За показанията на дебитомера никой нищо не казва какви трябва да са.Някой може ли да каже на място и в движение какви е добре да бъдат, че така както я взех с изключен дебитомер и ми е интересно сега да няма проблем с него въпреки, че си върви ама знам ли ...
    Ще ти кажа как тествахме моя - 45 км/ч и 4-та предавка - пълна газ докрай. Дебитомера трябва да ти отчете около 4.45 волта мисля беше.
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •