Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66

Thread: CD чейнджър

  1. #1
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default CD чейнджър + още някой въпроси

    Здравейте!
    От вчера имам една 166-ца в гаража 2,4JTD 136.Като я прибрах до нас съответно почнах да разучавам нещата по нея и стигнах до въпросното нещо Вътре си имаше диск за навигацията(който както разбирам не ми върши работа в България-както и самата навигация).Реших да сложа диск с музика но ми пише No CD...нещо си.После вкарах пак диска за навигацията, че нямаше къде да го прибирам ама гледам, че нещо и него не го харесва след това.Каква е далаверата според вас и колко диска може да събере и как се вкарват ако може повече от един, че аз само по 1 успях да вкарвам.
    Last edited by mitkomeg; 03-05-2013 at 19:49.

  2. #2

    Default

    Зависи какъв диск слагаш
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3

    Default

    mp3 не чете, пробвай с някой оригинален музикален диск.

  4. #4

    Default

    И двамата не четете!
    Човека се опитва да вкара нормален диск в навигацията!

    mitkomeg,навито и чейнджъра са две различни неща и са едно под друго.Така както чета ти нямаш чейнджър а само навигация.Там музикален диск няма да тръгне,а чейнджъра е с касета за 6 диска.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Ами уж си е cd audio.мп3 бях 99%, че няма да чете.Ще си запиша друг да пробвам.
    п.с. Ааааа ами май си прав сега като се замисля...малееей хахаха ми тя простотията по хората ходила хахаха.
    Така до тук добре, а такъв плеър от къде да измисля, че за мое(може би и за ваше) съжаление няма място за едно нормално СД.Това фактичски е нещото което не ме кефи в тая кола.
    Last edited by mitkomeg; 27-04-2013 at 22:23.

  6. #6
    Запален алфист simvola's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    софия
    Posts
    115

    Default

    Колега ,погледни около акумулатора трябва да имаш подготовка за сд . чейнджър 2 кабела другото е да си купиш от някой колега които продава на части 166 и да се оборудваш и най вече добре дошъл сред нас и много безаварийни км.

  7. #7
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Благодаря дано само колата да се окаже читава.За съжаление беше късно за регистрация вчера и сега стои без номера в гаража и не мога да я карам много за да и се порадвам.Въпреки, че всички ми викаха не взимай алфа ама някак ми хвана окото и като седнах вътре и я покарах някак ми хареса.А за навигацията да разбирам, че просто я има като екстра която няма да мога ползвам така ли?

  8. #8

    Default

    Екстра но за извън България
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Мисля да пиша в тая тема да не пускам 100 глупави такива.Като новобранец ще имам малко въпроси относно някой неща не ме е ругайте много хахаха...
    Някой може ли да ми каже как да стигна до говорителя в предната врата, че май си е заминал и криви.
    Другия ми въпрос е какво претраква във капака на багажника когато го отворя...през някакви интервали претраква...

  10. #10
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Говорителя се сваля, като напъваш леко оттук оттам решетката, която е захваната на 4 щипки. Под решетката е говорителя, който е хванат с 4 винта.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #11

    Default

    Как претраква електрически ли, като ключалка?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  12. #12
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Както лорда казва (а той разбира от ключалки ) - ако тракането не е в резултат от някой търкалящ се детайл по ребрата на капака, добре е да се провери снопа с кабели. Ако щрака електрическата ключалка може капака да се отвори от само себеси и някой да опразни съдържанието на багажника.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #13
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Ами от ключалката е май.Само когато е отворен се чува и по същия начин като вкарам ключа в и го завъртя да отключвам.Въщност ако е електрическа явно като се отвори и прави контакт ли не знам.Май ще я отворя като имам време да надникна.

  14. #14

    Default

    Май ще сменяш снопа с кабели, като всички нас
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #15
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Какво му се случва на целия сноп чак толкоз?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •