Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66

Thread: CD чейнджър

  1. #61
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    За волтаж не погледнах ама моя на място показваше 300mg/s +-5.В движение трябва да взема някой с мене да гледа какво става, че сам не мога.За това искам да знам как трябва да са.

  2. #62
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Нямаше какво да правя след работа тая вечер и реших да закача да видя да не е набила някоя грешка ей така просто.Грешки нямаше но реших да погледна тоя дебитомер какво отчита.Яд ме е много, че без да искам записах друга снимка със същото име и съответно я затрих.Странното което забелязах е следното:
    При запалване на двигателя в началото работи някак ненравномерно и оборотите леко се меннят около 800 ли там колко са нормалните.На снимката ще видите графиката точно като я запаля.На втората снимка която я затрих и още ме е яд се виждаше как след известно време(не повече от минута) изведнъж показанията скочиха(направо черта права) от около 300-350 на около 450mg/inj и графиката беше много по-равномерна - да не кажа почти равна и съответно работата на двигателя се успокои и заработи равномерно.Някой да има идея дали нещо не е наред?Усещам и че при набиране ускорява като на етапи и даден момент намаля и нато натисна педала до долу и тръгва пак.Нещо май не ме кефи.
    Много малки излизат тука явно нещо не правя както трябва:

    Ако може и някой модератор да промени името на темата, че нещо много се отклони вече от музиката.


    п.п. Май никой не му се пише.
    Днеска направих още един тест за дебитомера:
    http://s22.postimg.org/42llu51b5/111...1111111111.png
    На графиката в края се вижда където съм задържал на място педала на около 3100-3200 оботота.
    Ако правилно съм разбрал трябва да стига 1200, а реално достига 700...така ли е и евентуално това ли е причината да набира до около 2500-3000 оборота и после да спре да ускорява и да стане мудна и след натискане до долу чак тогава да продължи да бяга?
    Last edited by mitkomeg; 17-05-2013 at 19:59.

  3. #63
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Smolyan
    Posts
    24

    Default

    Колеги, някой от вас ползва ли такъе дигитален чейнджър и Какви са ви впечатленията ?

    http://www.ebay.de/itm/USB-SD-MP3-We...30481126806%26

  4. #64
    Запален алфист mian4o's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Burgas, Sliven
    Age
    47
    Posts
    389

    Default

    По - надолу пише че е само за радио Блаупункт на 166.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 1998 г.
    алфа ромео 166 2.0 ТС 2003 г.

  5. #65
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Такааа...Проблема с прекъсването на 3к оборота го пооправихме.Чистене на ЕГР и някакво мъркуче пукнато което не видях къде е.Сега върви нормално и влиза направо в червения сектор.Пак има едно леко замисляне на към 4к оборота май но е поносимо.Човека се занимава само с дизели от много години и по въпроса за затапването на ЕГР-а каза -недей.На тоя двигател не е имало нещо особенно и каза докато може да бачка да си бачка-само чистене като се наложи и тва е.Сега дебитомера си достига исканите стойности вече и съм щастлив, че попаднах на тоя човек.Определено си спечели клиент хахаха . Други директно ми казаха дебитомера не става за нищо давай да го сменяма.Така се разминах с 40лв и решен проблем вместо да дам 200 за дебитомер само и след това да се почесваме там където не ни сърби в сервиза Темата може и да се трие, че стана мармалад голям в нея.Обсъждахме много неща пък заглавието не е подходящо вече.Ако модераторите мислят, че има неща които ще помогнат на някой да я оставят...тяхна воля вече е съдбата на темата.

  6. #66
    Запален алфист mitkomeg's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dobrich
    Posts
    330

    Default

    Quote Originally Posted by mian4o View Post
    По - надолу пише че е само за радио Блаупункт на 166.
    Как да разберем с какво сме без да го сваляме?
    Аз съм си с 4 говорителя във вратите + 4-те ВЧ.Не BOSE - нямам усилвател и 2-та на задното стъкло.Ако е така с тая джаджа ще стане ли, че мисля да я поръчвам до 2 седмици?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •