Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 158

Thread: Alfa GT JTDm новата 'талянка

  1. #31
    Moderator diapper's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София,Люлин 8
    Posts
    864

    Default

    Темата е почистена по желание на автора.
    Към автора : извинявай,че имам други ангажименти,и не мога да вися във форума 24/7
    Alfa Romeo 146 Junior 1.4i 16V Twin Spark 103hp 98'

  2. #32
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Малко се отплеснахте от темата, утре ще сваля една от джантите да потърся някакъв номер или нещо, по което да я търся в интернет ... но пък евала, че има модератори да изчистят спама
    Ето две снимки от патуването до морето, 140 на автопилот и включен климатик през целия път, колата даде разход 5.9 ....
    Колега евала за джантата и за колата стоят уникално иначе приличат на модел на оэ.
    Роздрави
    Петър
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  3. #33
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Вече сме и с ерорфрее габарити. Затъмнени задни стъкла с фолио LLumar и също така червено фолио върху стоповете. Другото ново е че някой "колега" ми е свалил капачките на джантите, така че му пожелавам със здраве да си ги ползва
    Следва хубаво пастиране на фаровете и върху тях защитно безцветно фолио на 3М. Друго, което се очаква е хром елементите за BlackLine (капаци на огледалата, мустаци на предната броня и предна решетка), както и други неща, но предпочитам да ги обявявам като са в мен !!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_7546.jpg   IMG_7545.jpg   IMG_7547.jpg  
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  4. #34

    Default

    Blackline-ското скудето откъде смяташ да го взимаш? Сподели и за errorfree габаритите, че точно това сериозно обмислях тия дни? От колко време си на тях? Писна ми да ми горят габарити и къси, а на фарове за мъгла не карам, че много нагряват... Най-накрая ше й зема директно едни фабрични ксенонови фарове, ама пак остава въпроса с LED габарита.

    За фолиото върху фаровете - good timing за тия похвални дела, пък и си е силно препоръчително. Като взимах моята, фаровете бяха плачевни - след blackline-ското почерняване и полирането им сложих и фолио; струва си и доста пази.

    P.S.: Това с капачките е откровено грозно - мислех си, че келешлъците се ограничават с детските простотии - задигнати винтили, нежно одраскана броня... Дано намериш бързо още по-хубави.
    Last edited by MetroiD; 28-08-2013 at 17:46.

  5. #35
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by MetroiD View Post
    Blackline-ското скудето откъде смяташ да го взимаш?.
    Както казах ще се похваля и с подробности, когато е монтиран BlackLine пакет-а, даже и BlackLine емблема за задния капак се чудя дали да не поръчам ама незнам как ще реагирам ако някой ми я свали

    Quote Originally Posted by MetroiD View Post
    Сподели и за errorfree габаритите, че точно това сериозно обмислях тия дни? От колко време си на тях?
    Нашите габарити са с h6w цокъл, аз взех Erorfree габарити с най-масовия цокъл, на който пъпчиците са една срещу друга. Та взимаш такива, като искаш изрично да са ерорфрее и леко с отверката смачкваш едната пъпка на габарита, след като я смачкаш влизат без проблем ! Това направих аз и карам вече месец и нещо, обаче нещо отвреме на време на единя габарит ми свети грешка, че не работи, а той всъщност си работи, така че или проблема е че той е дефектен или ще поръчам от ебей с цокъл за Алфа !
    Quote Originally Posted by MetroiD View Post
    P.S.: Това с капачките е откровено грозно - мислех си, че келешлъците се ограничават с детските простотии - задигнати винтили, нежно одраскана броня... Дано намериш бързо още по-хубави.
    Аз пак такива капачки искам на Алфа ... А за фолио-то определено ще ми е нужно и аз исках да сложа докато фаровете бяха свалени, но не намерих такова на момента и го отложих !
    Last edited by nastybg; 29-08-2013 at 19:58.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  6. #36
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    И така 17-ките бяха много хубави, но мечтата за джанта ми беше друга, затова и ги пуснах да се продават. От 2 седмици се движа с едни грозни 15-ки, а ето и причината. Днес ми пристигнаха чисто новичките в кашони 18-ки от BlackLine ... не мога да опиша колко много нямам търпение да ги видя на колата, но трябва и гуми да взема, а финанси не остаха вече

    Ето да сравните развитието на джантите телефонна шайба 15-ки и 18-ки
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 944611_741098405915593_1565814704_n.jpg   1377090_10202190334189311_1346591156_n.jpg   1382122_10202190333869303_436572194_n.jpg  
    Last edited by nastybg; 24-10-2013 at 15:51.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  7. #37
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Чудни,чудни, много ме кефят мен.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  8. #38
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    мн красиви.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #39
    Запален алфист GurgaPiti4's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Пловдив, Видин
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    И така 17-ките бяха много хубави, но мечтата за джанта ми беше друга, затова и ги пуснах да се продават. От 2 седмици се движа с едни грозни 15-ки, а ето и причината. Днес ми пристигнаха чисто новичките в кашони 18-ки от BlackLine ... не мога да опиша колко много нямам търпение да ги видя на колата, но трябва и гуми да взема, а финанси не остаха вече

    Ето да сравните развитието на джантите телефонна шайба 15-ки и 18-ки
    Сигурен съм, че ще стоят страхотно на колата! Може ли да дадеш повече инфо за джантите откъде ги взе и колко ти излезнаха като цена? Търся и аз такива от известно време?

  10. #40
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Quote Originally Posted by GurgaPiti4 View Post
    Сигурен съм, че ще стоят страхотно на колата! Може ли да дадеш повече инфо за джантите откъде ги взе и колко ти излезнаха като цена? Търся и аз такива от известно време?
    Джантите се монтират заводско на Алфа ГТ БлекЛайн. Нови са, цената на бройка до колкото помня беше около 170евро без доставка, вече според зависи от много неща цената за комплект може да слезне надолу.

    Quote Originally Posted by stelt View Post
    Чудни,чудни, много ме кефят мен.

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    мн красиви.
    Мерси колеги, честно казано нямам търпение да взема гуми, ако ще и 30см сняг да има ще ги монтирам само, за да ги видя на колата
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  11. #41
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    След гадната седмица, в която малко ме вътри един "коректен " търговец(и в и-бей ги има такива), си оправих настроението и сложих BlackLine мигачите ))))
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   2.jpg  
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  12. #42
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Смятах декември месец да взема летни гуми, че ще се намерят 18-ки на сносни пари, но не издържах и за да не е толкова мъртвец се ремапнахме, а ето го и резултата от диното - преди и след
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 8676_481436151941921_589770736_n.jpg  
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  13. #43
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Супер е резултата. Сега, обаче е въпрос на време кога ще започне тунинг филма - челен кулер, усилен съединител, генерация, по-голямо турбо
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #44
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Много добре
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  15. #45
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nastybg View Post
    Смятах декември месец да взема летни гуми, че ще се намерят 18-ки на сносни пари, но не издържах и за да не е толкова мъртвец се ремапнахме, а ето го и резултата от диното - преди и след
    А пеперудките кво ги правиме,или ще ги пращаме за дъвка на буталата
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •