Page 1 of 34 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 507

Thread: Партия Герб и Фалшифициране на изборите.

  1. #1
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default Партия Герб и Фалшифициране на изборите.

    Преди малко поТВ-7 и NEWS7 със 350000 фалшиви бюлетини.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    няма такава държава... нека да видим официално в следващите часове какво ще кажат от прокуратурата! ДАНО този път нещата стигнат до края и има присъди, не само за изпълнителите, но и за поръчителите, защото в целия европейски съюз сме за посмещище вече...
    Отделно стои въпроса за това че същата печатница в Костинброд е правила бюлетините за миналите местни и президентски избори... сещайте се какво значи това!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3

    Default

    Прокуратурата разби нелегална печатница на ГЕРБ
    2013-05-11 16:06:25

    Прокуратурата разби нелегална печатница на ГЕРБ с 350 хиляди фалшиви бюлетини, предаде репортер на БГНЕС.

    Операцията е проведена в град Костинброд. Печатницата е собственост на фирма Мултипринт. Нейният собственик е близък на бившия вътрешен министър Цветан Цветанов. Става дума за общинския съветник от ГЕРБ Йордан Бончев и съпругата му Олга Бончева. Има данни, че Бончев е дясна ръка на Цветанов.

    Иззети са 350 хиляди незаконни бюлетини. Тези бюлетини са факт, те са иззети от прокуратурата и са веществено доказателство.

    По предварителна информация същата печатница е печатала бюлетините за местния и президентски вот през 2011.

    Операцията е започнала вчера следобед, продължила е през целия ден и през цялата нощ.

    Според свидетели, тук е имало хора с качулки, с автоматично оръжие. Те са били стотици на брой. Операцията е била много масова, много мащабна.

    БГНЕС припомня, че бившият вътрешен министър Цветан Цветанов е отговорен за скандала с подслушванията на политици, бизнесмени, президента на Републиката и еврокомисаря Кристалина Георгиева. Прокуратурата счете, че има достатъчно доказателства, за да бъде повдигнато обвинение на Цветанов, но заради неговия имунитет не може да направи това.

    Бившият министър на земеделието в кабинета "Борисов" Мирослав Найденов призна, че представители на правителството са били подслушвани от Цветанов. Той отиде в прокуратурата, за да представи доказателства. Малко по-късно излезе и запис на скандален разговор с участието на Бойко Борисов, Николай Кокинов и Мирослав Найденов. В него с циничен език тримата обсъждат възможността как да се предотврати производство срещу Найденов за корупция. След изтичането на този запис Кокинов беше отстранен от Софийска прокуратура.

    Скандалът стана известен като "Българския Уотъргейт" и вече надхвърли границите на България. За него информират всички водещи европейски, американски и руски медии.

    Проблемът с подслушванията влезе и в Европейския парламент, където ще има специално изслушване в края на май.

    Утре за пръв път в съвременната история на България ще има чужда фирма, която ще извърши паралелно преброяване на вота, заради тежките нарушения регистрирани на общинските и президентски избори през 2011. Също така има наблюдателска мисия на ОССЕ, която включва над 250 наблюдатели – рекорден брой от 1990 насам.

    http://mobile.bgnes.com/news/BG/soct/1085494

  4. #4

    Default

    Нищо ново за тези, които са били по-близо до провеждането на последните местни избори. В тях огромна част от кандидатите на Борисов спечелиха точно по този начин. Само че много българи отказаха да повярват и все още предпочитат "харизмата" и демагогията на един мафиот. Въпрос на личен избор. Аз обаче ще помня дълго как Марица носеше по течението си валидни бюлетини на "загубилия" пловдивски кандидат. Явно това е "европейското развитие на България". Със съответните "граждани".

  5. #5
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  6. #6

    Default

    Интересно на кой е собственост ДАНС и прокуратурата? Какво общо има ТВ7?
    Last edited by Доко; 11-05-2013 at 17:15.

  7. #7
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Изтрих си поста Доко, сори, - не ми се дрънкат глупости, но си прав-тия дето държат прокуратурата, съда, държат и ТВ 7, както и много други институции.Общото е че говорятлакардии, а едно лайно като Бареков-изпълнителен директор, става само за изтривалка на подметки.Това е общото-виж кой говори....Къде са материалите за БСП, ДПС и други видни "честни" парти
    Та по добре е ГЕРБ да бъде, отколкото тия зад него.
    Лично аза ще подкрепя, този, който присъства в линка на Фаде!
    Last edited by fred; 11-05-2013 at 17:24.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Изтрих си поста Доко, сори, - не ми се дрънкат глупости, но си прав-тия дето държат прокуратурата, съда, държат и ТВ 7, както и много други институции.Общото е че говорятлакардии, а едно лайно като Бареков-изпълнителен директор, става само за изтривалка на подметки.Това е общото-виж кой говори....
    Та по добре е ГЕРБ да бъде, отколкото тия зад него.Аз лично съм тоя, дето Фаде го е пуснал!
    А бе фалшифицирането на 350000 бюлетини изобщо не са глупости, и на мен не ми се изпада в полемика и дълги постове, но определено не съм съгласен "ГЕРБ да бъде", миналите избори всички си затваряха очите като подменяха бюлетините с чували.
    Last edited by Доко; 11-05-2013 at 17:27.

  9. #9
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    То и Софиянски имаше партийна книжка...А да видим колко е вярно това.
    И пак питам-ти БСП ли предпочиташ?
    Всички сме против ГЕРБ, и аз включително, но не вярвам на платени публикации, пуснати в деня на размисъл, за които се плаща символична глоба.
    Идеята е ясна-БСП няма да спечели изборите и иска да подготви почвата за това.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    То и Софиянски имаше партийна книжка...А да видим колко е вярно това.
    И пак питам-ти БСП ли предпочиташ?
    Всички сме против ГЕРБ, и аз включително, но не вярвам на платени публикации, пуснати в деня на размисъл, за които се плаща символична глоба.
    Не мисля да правя политически агитации, аз съм за това някой вече да влезне в затвора, а който и да е след него поне малко да работи с респект, и да осъзнава, че е слуга на народа си, а не е избран за лична облага. Просто ГЕРБ се осраха, няма такова арогантно и нагло крадене и поведение на едни слуги. Говоря риторично, подразбирайте - управляващи.

  11. #11
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Аз съм за това някой вече да влезне в затвора, а който и да е след него поне малко да работи с респект, и да осъзнава, че е слуга на народа си, а не е избран за лична облага. Просто ГЕРБ се осраха, няма такова арогантно и нагло крадене и поведение на едни слуги.
    И аз съм за това-да, ГЕРБ се осраха, но много по малко от БСП.В сравнение с тях, те са просто чавдарчета.Глупаватия бивш комунист Борисов и обкръжението му не може да се сравнява с БСП - Станишев, Р.Овч, Масларова, Р. Петков...хиляди са.
    При тях всичко е на квадрат, на кубик и на на n-та степен, искам да видя и тях в затвора, ама май затова не става дума.Предизборно е и ГЕРБ са черните овце-а антибъгаларската партия БСП се явява алтернатива, разбираш ли, това не ми харсева.
    Last edited by fred; 11-05-2013 at 17:37.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  12. #12
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Осрали са се по малко от БСП и разни там други?Аз ще те попитам тогава защо тогава техните лаина най-много миришат и със всеки изминал ден миризмата започва все повече и по силно да мирише?
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #13
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Е за мен БСП са с най миризливите лайна
    А кой какво мирише е в приоритета на притежателя на носа, нали Били?Има такава новела на Гогол - Нос.Писал я е преди ГЕРБ и БСП, ама всеки, който я е чел може да отсъди и т.н.
    Last edited by fred; 11-05-2013 at 17:45.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  14. #14
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Предизборно е и ГЕРБ са черните овце-а антибъгаларската партия БСП се явява алтернатива, разбираш ли, това не ми харсева.
    Аз пък искам народа като си гласува за някой, да се види кой колко гласове има, а не да се подменя вота и то за ПОРЕДЕН път!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #15
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Така е прав си,зависи от обонянието,но явно по-голяма част от Българското общество не бърка вече със миризмите били те Гербаджииски или Бесепарски.
    Last edited by BillyBoy`; 11-05-2013 at 17:53.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

Page 1 of 34 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •