Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63

Thread: Направа на ключ Код2

  1. #1

    Default Направа на ключ Код2

    Здравейте,
    Както може би повечето от Вас знаят направата на ключ код 2 / резервен ключ или колата няма никакви ключове / е свързано с поръчката на такъв от Дилъра по шаси и чакане на 2 седмици за доставка,а и също така необходимостта от поръчка на Код картата когато липсва също усложнява нещата.
    От миналата седмица проблема с този модел ключове е решен.Направата на ключ е сведен до 1-2 дни и необходимостта от Код картата е елиминиран .
    Адреса на ателието ми е в гр.София,бул. Александър Стамболийски №186,бл.10
    тел. 0888 638 574
    автоключар, брави , ключове и имобилайзери

  2. #2
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Браво
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #3
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Ми то май топлата вода не е открита сега ....ама
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by hristiqn
    Ми то май топлата вода не е открита сега ....ама
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by hristiqn
    Ми то май топлата вода не е открита сега ....ама
    Ами тогава пусни малко парното и ... в нашето село

    Човека ни преглага възможност да си решаваме проблема, а ти ....

  6. #6

    Default

    Здравейте отново,
    Искам да ви дам още малко допълнителна информация за новостите които предлагам от скоро.
    Предполагам ,че някои от Вас са се питали какво означава надписа KEY CODE върху картите на по-новите коли или какво представляват едни метални / пластмасови /пластинки с набити букви и цифри.
    Та това е кодирана информация за това какво представлява нарязването на вашия ключ.При наличието на такава карта или пластина и при загуба / износване/ на ключа отпада необходимостта от разглобяване на колата и демонтаж на ключалки - просто собственика на МПС-то трябва да пази тези неща и когато му се наложи да дойде при мен в ателието и да му направиме ключа за негова кола.
    За това съвета ми към всички собственици на коли е: ако имате горепосочените неща да ги пазите , а ако ги нямате да се обърнете към фирмения сервиз и да си ги поръчате
    автоключар, брави , ключове и имобилайзери

  7. #7
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Незнам точно кой код ключ има моята кола ..., но и аз имам само един ключ и той дори не е оригинален ! В Сливен има ми разчетоха кода за няколко сек. от ключа и цената на нов такъв е 70 лв.
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  8. #8

    Default

    hristiqn,
    ключовете за които дадох информация ,че вече правя са доста по-различни като поколение от това което ти имаш.Според мен все едно да сравняваме направата на ключ за Алфа 33 и направата на копие за твоята кола.Искам да направя уточнение :
    Новостта е следната- вече мога да правя ключове на които в началота на металната част освен символа който представлява пресечени кръгове с триъгълник има и цифрата 2.
    Ключовете на които има само символа без цифра се правят почти във всяко второ ателие, обратно на това ключове на които има цифра се поръчват само и единствено по шаси в представителството.
    Това беше така до скоро.Предварително искам да отговоря на някои които може би ще ме питат
    - ключовете които правя са чисто механични - нямат вградени фабрично вградени дистанционни в пластмосовити дръжки на ключовете
    - изработвам втори / трети / ключ за дадената кола с различен електронен код за колата - не копирам вашия ключ
    - изработването на ключ става след демонтаж на модул от колата и извличането от него на нужната информация
    автоключар, брави , ключове и имобилайзери

  9. #9
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default

    Наистина сега проверих и цената на другият вид ключове е много голяма!

    Незнаех кой вид е моя защото е дубликат и естествено нямам други ключове
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by mirolock
    hristiqn,
    Новостта е следната- вече мога да правя ключове на които в началота на металната част освен символа който представлява пресечени кръгове с триъгълник има и цифрата 2.
    А такива на който там има цифрата 3 правиш ли ? Щото аз съм само с 1 ключ и се притеснявам да не го загубя
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  11. #11

    Default

    да
    ако става дума за 156-цата.
    автоключар, брави , ключове и имобилайзери

  12. #12
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    а можеш ли да ми направиш ключ за фолксваген шаран 98 година 1.9 ТДИ AFN е кода на мотора тъи като наскоро закупихме автомобила а има само един ключ

  13. #13

    Default

    За VW груп няма никакви проблеми.
    автоключар, брави , ключове и имобилайзери

  14. #14
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    а можеш ли да ми направиш ключ за фолксваген шаран 98 година 1.9 ТДИ AFN е кода на мотора тъи като наскоро закупихме автомобила а има само един ключ
    Ама тоя още ли е в движение Един бездарник го гледа кат голем камък та се чудя дали е в час
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #15
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Поморие
    Posts
    9

    Default

    Ако може да ме светнете.Карам 156-цата с червен ключ, а един приятел каза че ми трябвал син защото бил оригинален.Червения бил авариен и сега съм карал колата в авариен режим ако може да ме просветлите?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •