Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41

Thread: Великите компютърни игри

  1. #31
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Еми честит празник на всички деца.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #32
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Много отдавна татковците играят на игричките - мисля, че като приходи гейм индустрията е настигнала/изпреварила кино индустрията
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  3. #33

    Default

    Преди няколко дни взех нов комп (след 10 години употреба на стария, който работи, да са живи и здрави AMD!), първото, което свалих беше Sacred II Gold Edition, въпреки че на единицата съм доста добър, тази двойка, не мога да изляза от главния град. Направо излагация, но както и да е.
    Като посваля още нещо, ще пиша, ще коментирам.
    Мисля си за Diablo III - някакви отзиви?

  4. #34
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Много отдавна татковците играят на игричките - мисля, че като приходи гейм индустрията е настигнала/изпреварила кино индустрията
    Не съм сигурен, около 20 милиарда долара е годишния приход от гейминдустрията, а само за летен сезон в САЩ киноиндустрията печели над 4 милиарда долара.Това го издирих за около 30 секунди, но не ми се търси повече.
    Та за една година.....но това не знам дали има значение, важното е да се обичаме
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  5. #35
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Преди няколко дни взех нов комп (след 10 години употреба на стария, който работи, да са живи и здрави AMD!), първото, което свалих беше Sacred II Gold Edition, въпреки че на единицата съм доста добър, тази двойка, не мога да изляза от главния град. Направо излагация, но както и да е.
    Като посваля още нещо, ще пиша, ще коментирам.
    Мисля си за Diablo III - някакви отзиви?
    D3... купих си я още преди да излезе и с нетърпение чаках да излезе... след цяла нощ чакане защото сървъра крашваше постоянно на премиерата. влязах играх 1-2 месеца.. обаче някак си не ме грабна. Очаквах повече от играта. Някак си WoW ме грабна повече като изляза.
    155 1.8 8v SUPER MY95

  6. #36
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Диабло още от 99-та год. още когато нямаше BATTLE NET.След това софт кор малко ама моите аверчета много бързо минаха на хардкор-умреш ли няма връщане назад.Интернет зала 4К-до ПУ-то във Пловдив ако може да говори,почти 10 год.съм играл там.Също така последно много играехме WarCraft3-dOta All-stars.Последния път когато бях на зала със едни аверчета играехме 5V5 срещу някакви белгиици отборче,2:1 за нас след близо 4-часа игра велико беше просто.Сега във нас си цъкам от време на време 1V1 срещу тъпия компютър.Но най-добрата игра съсдавана някога за мен лично е Lineage2.Почнах да играя да развивам един BladeDancer.Докарах го до 43-ти lvl. и се отказах.Тая игра изисква адски много свободно време и постоянство.
    Last edited by BillyBoy`; 08-06-2013 at 18:40.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  7. #37

    Default

    Сега цъкам Sacred II и Heroees V с всички експанжъни. Е, може би малко съм поостарял и не ме кефят толкова, независимо, че вървят екстра на машината. Изглежда, че всичко си е с времето. Някакви отзиви за NFS Most Wanted 2?

  8. #38

    Default

    От два дни играя на Цивилизация 4 и откарвам до 1-2 през нощта. Изключително увлекателна игра
    Lexus IS200

  9. #39
    Запален ланчист Peak1's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив, Кичука
    Age
    35
    Posts
    233

    Default

    Играл съм доста и най-разнообразни игри, но най-любими си остават Age of Empires 2, Warcraft 3 ROC & TFT, DIRT3, World of Warcraft. Последната играя от 2005-та, но в средата на Катаклизъм спрях кранчето на близард и сега играя пиратски сървър (Molten WOW). В близърд съм на вече мъртвия риълм Emeriss EU, Peakone Tauren Shaman. Особено хардкор бях по време на ванилата, стигнах титла Warlord и енд гейм PVE с гилдията <RA> (Raging Alcoholics)
    Alfa Romeo 166 2.4JTD /// Lancia Delta 2.0 16V GT

    ex Mercedes-Benz W124; ex Lancia Kappa

  10. #40

    Default

    Виждам, че повечето от нас играят стратегиите. Често казано на MMRPG игрите не съм най-добрия, защото умишлено не си пускам хубав интернте в къщи, защото иначе няма кога да се спи. За Age of Empires мога да кажа само хубави неща, но четворката не съм я играл все още. За NFS какво ще кажете? Играя серията от двойката на първия си Пентиум 2 (добри стари времена). Последно се издразних на Most Wanted първата версия, защото куките с някакви кошници те изпреварват и намаляват, за да те хванат, при положение, че карам с над 340 км/ч.

  11. #41
    започва да се пристрастява Mario_95's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    79

    Default

    Какво има да се каже за НФС...стига да не е много кекава физиката на колите се преглъщат такива простотии. Need for speed The run е добра след това новия "мост лантед" е пълна, пълна скръб просто! Моята любима от по-старичките като чели си остава Карбона въпреки че много хора твърдят че Мост Лантед е по-добра...От новите The Run е добра определено

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •