Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Великите компютърни игри

  1. #16
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Играл съм почти всички от изброените игри, като на WarCraft 3 дори съм участвал в организацията на отбори, турнири, както и преди да се откажа бяхме и топ 3 отборно в България с клана.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  2. #17

    Default

    Геймър, геймър, колко да съм геймър аз . Единствената игра, която 10 години не емахана от компютрите ми и винаги е слагана е Carom3d.
    В момента съм леко запленен от Andromeda5

    Идвете са онлайн мултиплейър игрички - снукър и космически корабчета.
    Иначе оффлайн игрите, които са оставили супер привкус в съзнанието ми са точно 3
    1. Test Drive Unlimited
    2. Test Drive Unlimited 2
    3. Driver San Francisco

    И до някъде NFS Most wanted

    Всичко останало не е по мой вкус.
    Нямам мощен компютър, за да поиграя на NFS Most Wanted 2012, но от клиповете в тубата, не съм очарован.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  3. #18
    Запален алфист Georgi Sartliyski's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София и Пазарджик
    Posts
    109

    Default

    Отдавна не съм играл Starcraft: Brood Wars

  4. #19

    Default

    Е, какво да кажа, изглежда много време са ни отнели джътките.

    На DIablo II 1.10 версията, най-силния ми герой беше един barbarian - 73 ниво, без нито един сглобен комплект, но ги биеше на Hell, без много да му мисли с whirlwind-a отвсякъде. На Старкрафта Broodwar, най-голямото ми постижение на Big Game Hunters е да ги набия 6 срещу мен, аз съм теран. Все още, след толкова години, 7 не мога да ги счупя.

    Относно NFS, велика поредица, след поршето, шестицата беше гола вода, но с Underground се издигнаха там, където им е мястото. Две клавиатури съм счупил на Most wanted. Карах с Aston Martin DB9, докато разбера, че играта е направена да се печели с ламборджинито. Да му се не види, все пак най-зарибявка, което е условно изказване, е Heroes III The Shadow of Death. не последващия го Wake of Gods. Там колко войни са се водили срещу приятели и противници, не е истина. Като ги запукам с Tazar, лошичко им ставаше. Това е играта, в която е изпитан най-много трилър срещу хора, а и седем компа в отбор срещу теб, нямат биене. Но аз имам подобна победа. Сефте, да набия игра на максимална трудност срещу всички компове в отбор срещу мен.

    От много време цъкам Sacred - единичката. Яка игра, няма зарибявката на Diablo II, но все пак си е готина, независимо, че е стара. Сега най-здравия ми герой там е един Serafim - 113 level, направо ги размазва.

    Иначе на FPS-тата не съм толкова добър. Изиграх Serious Sam I and II някоко пъти, но не минавам средното ниво на трудност, бият ме. Изглежда за стрелец не ставам. Както и да е. Важното е да се цъка.
    Благодаря на всички за инфото, което предоставят. Мисля, че темата е благодатна и може би ще се обменя опит за новите зарибявки.

    ---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

    Да добавя - играта, която спомена Doomguy - Wolvenshtein, може би съм я изписал погрешно, е много яка, но много ме бият на нея, не е честно, швабите са доста силни там. Е, все пак не може всеки да е стрелец. Но наистина си заслужава, да се играе. Все пак, на Heroes III The Shadow of Death, не се давам на когото и да било.
    Бъдете здрави.

  5. #20
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    HALO !!!
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  6. #21
    започва да се пристрастява Mario_95's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    79

    Default

    Аз като почти 18 годишен съм играл много, много игри, но вече усещам че леко ми позамира тоя интерес и изобщо не експериментирам, но това което ме грабне като история се хващам като удавник за клечка. Безспортно Half Life сериите са нещо уникално! Дано да доживеем за Епизод 3 Иначе като цяло изглежда че всичко от Valve е много успешно. Portal също беше супер успешен като аз си мисля че все някак ще изкарат и 3-та игра. Следващата ми любима игра е разбира се GTA....просто няма какво да се коментира за нея...Просто през годините толкова игра съм играл....Max Payne, Call of Duty, NFS охх колко мъки с NFS....последните години пълна скръб :X Мога да говоря с часове просто....CS редовно си цъкам... окачвам с нетърпение предстоящите заглавия... и така като цяло
    Ето от мен 1 много очаквано заглавие като песента с която почва разцепва просто

    http://www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8U

  7. #22

    Default

    Някой да е играл Sacred II с експанжъните. Скоро ще си взимам нова машина (старата е на 10 години и работи ), та да ме светне какво да сваля, да се играе. Ясно е: Starcraft II, Diablo III, на нататък не съм информиран.

  8. #23
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Цялата тема си я пуснал за да разбереш какво да играеш?

    Много странно , има хиляди различни вида игри който, на теб може да ти харесват на мен не...

    В момента цъкам league of legends защото 1 игра е не повече от 40 мин. и не е нищо ангажирващо , влизащ сцепваш ги с бой и алт+ф4
    155 1.8 8v SUPER MY95

  9. #24

    Default

    Добре, леко пояснявам, кефят ме RPG, FPS, NFS и заслужаващите си стратегии.

  10. #25
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Добре, леко пояснявам, кефят ме RPG, FPS, NFS и заслужаващите си стратегии.
    Ако ъпрейдваш сега пробвай Метро Ласт лайт. Изискванията са зверски, но си заслужава всеки лев.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  11. #26

    Default

    Добре де, но все пак някой някога да е играл Heroes III The Shadow of Death и да се е ядосвал, все едно всичко зависи от това? Имам пред вид, когато противникът (човек, компът няма шанс) намери половин благинка за предимство? Някой играл ли е стратегии?

  12. #27
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Добре де, но все пак някой някога да е играл Heroes III The Shadow of Death и да се е ядосвал, все едно всичко зависи от това? Имам пред вид, когато противникът (човек, компът няма шанс) намери половин благинка за предимство? Някой играл ли е стратегии?
    Всички Хироус-и съм играл, на двойката имах 24 часа без прекъсване. След тройката за мен Хироус-а умря, но заради спомените качвам и новите версии. Шестицата стои на компютъра ми няколко години, но не съм играл повече от 20 часа общо.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Всички Хироус-и съм играл, на двойката имах 24 часа без прекъсване. След тройката за мен Хироус-а умря, но заради спомените качвам и новите версии. Шестицата стои на компютъра ми няколко години, но не съм играл повече от 20 часа общо.
    Абсолютно съгласен. Е, на тройката някой да те е предизвиквал, да те е ядосвал, да те е побеждавал?

    Аз имах един серозен противник, останалите бяха само пушечно месо, с когото направо се разбивахме кажи-речи по цял ден.

  14. #29
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Celestrial View Post
    Абсолютно съгласен. Е, на тройката някой да те е предизвиквал, да те е ядосвал, да те е побеждавал?

    Аз имах един серозен противник, останалите бяха само пушечно месо, с когото направо се разбивахме кажи-речи по цял ден.
    Бяхме една групичка от 5-6 човека, постоянно имаше хот сийт от 4, като падне едната двойка веднага идваше следващата. Бях направил рекорд на една S-ка и другите не можаха да разберат как е станало. Просто пуснах мултиплейър и играх вместо другите - не помня колко точки бяха, но беше много сериозен резултат
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  15. #30
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by pace View Post
    Некой цъка ли World of tanks....яка зарибявка е

    Сърцата са по-капризни от умовете.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •