Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем с Алфа 145

  1. #1
    Младши алфист Lomskiq's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София
    Posts
    10

    Default Проблем с Алфа 145

    Здравейте,имам проблем с моята машина,тръгнах на път и докато загрее колата си работеше на бензин,като тръгна да прехвърля на газ припука и си прехвърли на газ,вървеше нормално около 10-15км и изведнъж пак се появи това пука прехвърли сама на бензин и угасна! Няма никакъв ток в колата, дойде един познат да ми подаде ток и при опит да запаля стрелките на убуротомера и километража почнаха да се мърдат да коя и обратно,след това колата запали но като махна кабелите и вече не поемам ток от другата кола,всичко замира все едно акумулатора е изтощен а като го замерихме с уред в него има ток! Ще съм благодарен ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и ми помогне !!!

  2. #2
    Запален алфист Hineca's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Плевен
    Posts
    103

    Default

    Колега най вероятно ти е изгоряла клетка на акумулатора понеже това го прави при слаб акумулатор (най вероятно като сте го замерили не е работила колата )
    146 1.4 tsparck `98 103

  3. #3
    Младши алфист Lomskiq's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София
    Posts
    10

    Default

    ами той акумулатора ми е чисто нов купих го преди 2 месеца,дали може наистина да е от това

  4. #4
    Младши алфист Lomskiq's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    София
    Posts
    10

    Default

    оххххх колега надявах се да си прав да е акумулатора,да го сменят,а то сега къде ще търся такава част,оказа се че е изгърмял генератора

  5. #5

    Default

    колега провери в обявите тук във форума, има много на части

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •